Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

anna dobrze ze myslacy, mam nadzieje ze myslacy pozytywnie! Ja wlasnie skonczylam prace i ide na ploteczki i jedzonko! Anna ja juz sie nie moge doczekac tych przecudnych wiesci od Ciebie! Wierze ze sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dorka powiem ci ze ja mam 1000 myśli na raz , raz myśle ze moze jak mnie tak jajniki na przemian bolą to moze sie udało , a potem jest em zła na siebie ze tak myśle i sie nakrecam, bo jak bede musiała sie rozczarowac to bedzie tak jak w tamtym miesiacu takze roznie ze mna bywa mam dni ze sie budze i mysle ze nie odpuszcze dopuki si enie uda ale mam dni kiedy juz nie wiem co myslec i jeszcze ile to potrwa .... takze hustawka niby 37 dni mija we wtorek ale jak sie owu przesuneła, albo bedzie tak jak w tamtym mc to sie pojawi 39 wiec piatek ogólnie w nst tyg sie wszytsko okaze zreszta u ciebie Dorka tez , a może sie udało :) a nie wiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie martw się - w końcu tyle kobiet ma problemy z cukrem w ciąży i mają zdrowe dzieciątka. Nie mówiąc o tych, które mają cukrzycę - taka np. Mandaryna ma 2 zdrowych dzieciaczków, a ma cukrzycę i to podobno już długo. Ja dzisiaj niestety nie dotarłam do rodziców, bo jak już zaniosłam L4 do pracy i pozałatwiałam wszystko to zadzwoniła koleżanka i zaprosiła mnie na herbatkę :P Także fotki będą póniej :) Muszę po niedzieli się wreszcie wybrać po jakiś aparat, ale to tak już od lipca kupuję i coś mi nie idzie z tym :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie dziewczynki :) ja sie moze czasem rozczulam i niepotrzebnie zamartwiam polusia to sobie razem na l4 posiedzimy :)ja chetnie odpoczne w domku,coraz cieplej sie robi to na spacerki tez sie czasem wybiore ale to juz nie to co zajob w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Suri :) Jednak w domku spokojniej - jak tak dzisiaj byłam z tym L4 i widziałam te tłumy do kas to aż się cieszyłam, że nie muszę stać w kasie :P:P:P A jak wracałam potem to miałam taki super spacerek na słoneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie martw się wszystko będzie dobrze jak leżałam w klinice to też były dziewczyny z cukrzycą i były w ciąży więc głowa do góry :) Polusia przyjedź do mnie to Ci strzelę zdjęcie fryzurki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie narazie pocieszam ze to taki jednorazowy wybryk z ta glukoza i ok bedzie!!!musi byc a wiosna wogole optymistyczna jest i niech juz coraz wiecej slonca bedzie:) do fryzjera tez sie musze wybrac,tak odswiezyc i zmienic cos :) kupilam sobie dzis paste do zebow elmexa bez mentolu moze tak nie bedzie mnie meczyc jak myje zeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite weekend sie zaczal i wszytskie spia dpo 11:D albo robia zakupy, albo sprzataja mieszkania:) no wezcie sie nooooo:D ja siedze w pracy! :( moim jedynym prawdziwym marzeniem jest to, zeby byc juz w domu:) jesc dobre jedzonko i relaksowac sie z ksiazka:D w wannie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wstalam i jem sobie sniadanko. Agi zgadals zaraz zabieram sie za sprzatanie mieszkania, potem zakupy bo brat z zona na obiad wpadaja. Robie nalesniki z porami i zapiekanym serem. a wieczorem jade na noc do brata bo mnie jutro rano bedzie odwozil na lotnisko. Agi wspolczje ze musisz dzis pracowac, ale za to bedziesz miala dzien wolny w ciagu tyg :D:D:D A gdzie sie slonko podzialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dorka ja juz mialam dzien wolny:) a teraz caly week pracuje i nastepny weekend mam caly wolny:) plu sponiedzialek! ale nastepna sobota w pracy i tak w kolko:) milego dnia, milej podrozy jutro:) nie myslalas o leczeniu tutaj???chocby tez prywatnie u ginekologa?? slyszalam duzo dobrego, i wyszlo by mniej wiecej tyle co za lot:] choc fajnie jest czasami poleciec do domu o t tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, Agi 🖐️ Ja dopiero się dopchałam do kompa :P Mój N. robił jakieś projekty na uczelnie. Ja sobie trochę sprzątam, trochę się obijam na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tez spałam długo ale niestety niedługo sie do pracy trzeba zbierac, bolą mnie placy i jajniki co jakis czas , nie wiem czemu , ale raczej przypisuje to zbliżającej sie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki SURI nie martw się tą glukozą nie masz takiej wysokiej troszke więcej niż norma lekarze to lubią straszyć, żebyś miała jakieś powikłania albo by miało być coś nie tak z dzidzusiem to byś musiała mieć chyba z 200 poziomu glukozy nic się nie martw naprawde norma dorosłego człowieka to 120 wiem bo mam chorych na cukrzyce w rodzinie i sama mam zawsze podwyszony poziom niestety obciążenie genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna prosze myslec pozytywnie! nie nakrecac sie ale tez nie myslec ze na pewno sie nie udalo! a najlepiej to zupelnie nie mysle :D:D:D wiem latwo sie pisze :) Agi jak nam sie nie uda w najblizszych miesiacach to sie przepisze do jakiegos prywatenego gina tutaj. a masz moze jakies namiary na dobrego? do pl latam bo fajnie no i ufam tej mojej gin, ale nie dam rady tak caly czas... jak masz to jak nie chcesz pisac na kaffe, to moze mi przeslesz na nk? witam polusie i kasie!!! a u nas zaczyna slonko wychodzic!!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem doraka wiem głowa do góy :) jakby mnie nc nie bolało to bym mniej myslała a tak , to pobolewa i sie zastanawiam , ale juz chciałabym wiedziec...czy tak czy nie i odpowiednio sie nastawic na nast starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jakby nie bolalo, to bys pewnie myslala ze sie nie udalo bo nie boli:D:D:D my juz takie jestesmy! Nastaiwaj sie na przytualnka ale dla przyjemnosci :) bo mam nadzieje wilka ze wam sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a jaka ja mam nadzieje ... ale ten bol mi przypomina dni przed@ w niektorych cyklach. Nie we wszystkich cos wogule mnie bolało ale jak juz bolało to było podobne do tego :( no cóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za Was trzymam kciuki dziewczyny i przesyłam wam fluidki 🌻🌻🌻 I pozdrowienia od mojego rozbrykanego maleńśtwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna skoro bola Cie czesto juz od dawna, to moze warto miec nadzieje:) ale wyluzuj sie i nei mysl o tym... czekaj spokojnie i tyle;) Dorka ja tu nie chodzilam, ale duzo slyszalam, postaram sie zlapac jakis namiar i Ci przesle, bo latac mozna ale nie tak caly czas, to duzo kosztuje na pewno, troche takie zakrecone zycie na walizkach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery - dzieki za wsparcie :) moja mama ma tez cukrzyce ale nabyta a nie dziedziczna to mam nadzieje ze mi sie nie udzieli. A o ile Ty masz podwyzszony cukier?? dorka - szczesliwej podrozy!!!wypocznij i wyszalej sie za wszystkie czasy :D za niedlugo bedziesz miala slonka wiecej niz u nas jak na lekarstwo ;) wygrzej sie tam i pozniej nam opowiesz jak tam w bajkolandii bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna duzo dziewczyn mowi ze jak sie jest w ciazy to bole sa takie jakby mial przyjsc @, wiec nigdy nie wiadomo :) agi latanie uciazliwe, najgorsze ze zawsze bukuje bilety z wyprzedzeniem, a potem cos sie przesowa i wychodzi na to ze mam przyleciec kilka dni wczesniej albo pozniej... to mnie denerwuje. ja zlapiesz jakis kontakt to bylabym wdzieczna :D ja juz posprzatalam i teraz sie relaksuje z kawka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :D:D::D:D:D:D:D tak mi się nic nie chce dzisiaj 😭😭 Dorka ja poproszę herbatkę o ile masz :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Ja sobie wlasnie wcinam sniadanie; kanapki z polskiego chleba :) mmmmm.... My zaraz na zakupy sie wybieram a potem do parku z psiakiem :) Agus zycze by godziny w pracy minely baaaaardzo szybko i przyjemnie.. Suri nie martw sie tm poziomem cukru bo naprawde nie jest wysoki strasznie i nic z dzidzusiem nie moze sie stac przy takich wartosciach.... Dorka ten pomsl z lekarzem w londynie jest niezly tylko dobrze bloby sprawdzonego jakiegos miec.... Anna ja nadal trzmam kciuki za Ciebie ja tez czulam sie jak na @ a bylam w ciazy wiec nic straconego.... Kaska jak samopoczucie i praca dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilam sie w tabelce bo dzis skonczylam 14 tyg :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21.............20............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa...............14...........06/09/09............ ..26...........??? Sylwinka 25..........12............18.09.2009............25......... ..??? MERY27.................8............12.10.2009.. ..........27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracy dziś sporo, dlatego nie bardzo mam czas na pisanie. A samopoczucie już dobrze. Czekam na wizytę u gina (poniedziałek wieczorem) i zobaczymy co powie. Narazie cieszę się dniem dzisiejszym i tyle. Maluch kopie jak oszalały, już niedługo go zobaczymy. Myślę, że czuje się bardzo dobrze i nic mu nie jest. A mama musi być szczęśliwa a nie zdołowana bo się dziecku udziela. Oooo właśnie mnie kopie wiercipięta jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zajeta dosc bardzo:) wiec tylko tak z doskoku:) Kasia fajnie masz, ze tak sie czujesz, ze takie masz towarzystwo fajne;) Asia pobiegaj z psem, naciesz sie wiosna;D ja tylko marze o spokojnej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo stronka:0 przynajmniej tyle na dzisiaj dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×