Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Super brzuszek :) ALe u Ciebie bardziej widać też przez to, że jesteś chudzinka :) U mnie to raczej cały brzuszek się powiększył ;) Znalazłam klinikę, gdzie kosztuje 200 złotych z nagraniem. Zaraz będę dzwoniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny brzusio i chyba nie az taki duzy jak na 20 tydz :) ja wlasnie znalazlam stara moja ksiazeczke,ktora zalozono mi jak sie urodzilam,az sie wzruszylam ,wazylam 3kg po urodzeniu a jak mnie wypisali to 2960 :) fajnie sie na takie cos patzry po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chudzinka byłam zawsze i teraz mi wywala brzuchal do przodu, taki czubek :) Dzwoń dzwoń, bo 350zł to lekkie przegięcie. A chcesz na płytkę nagrywać? Bo my się właśnie zastanawiamy. Siostra mówiła, że nagrali płytkę, a synek akurat był tak odwrócony przez całe badanie, że praktycznie nic nie widać i kasa wywalona w błoto. Ciekawe czy można zacząć nagrywać np w połowie badania, jak będzie wiadomo jak maluch jest ułożony i czy w ogóle warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri też czytałam ostatnio bo szukałam, czy chorowałam na różyczkę. Urodziłam się ważąc 3500g, mierząc 53cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co filmik chcemy mieć, bo to mimo wszystko fajna pamiątka :) Moja mama stwierdziła, że ona mi da pieniądze, bo chce sobie zobaczyć filmik z maleństwem :) A tata się śmiał, że jak będzie wnuczek to ona mamie odda kasę, a jak wnuczka to mama zapłaci :P:P:P Ja byłam w sumie drobniutka jak się urodziłam, bo miałam 49 cm i ważyłam 2750 g, a w przy wypisie 2500 g :) Za to później nadrobiłam :P:P:P Nie byłam nigdy jakimś pulpecikiem, ale też nie byłam chudzielcem jak moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się właśnie zastanawiamy nad tym filmikiem. Krucho z kasą i takie 100zł by się przydało na coś innego. Ale chyba zapytamy lekarza, czy np po rozpoczęciu badania, jak już będzie widać, jak dziecko jest ułożone, będzie można zacząć nagrywać. Jak tak, to pewnie nagramy, jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytać warto :)A nuż faktycznie tak się da jak coś. Ja pewnie bym w ogóle zwykłe USG 2D tylko zrobiła, gdyby nie to, że moja mama chce mi dać pieniądze na nie. Bo z kasą to różnie, tym bardziej, że w maju ślub bierzemy i chcemy rodziców i dziadków na jakiś obiad zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, kasa :( Dobrze, że rodzice dają Ci pieniądze na filmik. I jeszcze się "kłócą" kto da :D Kurcze jak mnie ciągnie do tego, żeby zadzwonić i już się umówić :) A Ty się dodzwoniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ciesz sie krotkim pobytem w Polsce:) Idziesz zapewne na\" Kochaj i tancz\":P fajnie. Fajnie, ze bedziecie mic te filmiki dziewczyny:) super pamiatka! ja za 20 min mam przerwe w pracy:) juz mi burczy w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jeszcze przeglądam stronki i patrzę co dziewczyny z Krakowa piszą na ten temat :) Skoro tyle to USG kosztuje to chcę miec pewność, że będzie dobrze zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta cena tych badan to przegiecie a tu niby XXI wiek mamy ;) to powinno byc za darmo ,pewnie za pare lat juz tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się cieszę, że w ogóle mamy taką możliwość jak USG 3D czy nawet 4D. Moja mama nawet nie marzyła o czymś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w Katowicach kosztuje 200 zł zwykłe usg i jedziemy na nie po 12 tygodniu a w 20 tygodniu pojedziemy na 3D i zapłacimy 300zł więc ceny podobne. A za płytkę bede płacić 10 zł wiec nie jest zle i na pewno chcemy taką pamiątkę :) ja byłam na spacerze i teraz zaczeło padac :O dziewczyny podobają Wam się takie naklejki do pokoju dzidzi? http://www.allegro.pl/item571489418_naklejki_zabulinki_xl_wielki_komplet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka śliczne naklejki :) Kurcze, ale CI fajnie, że możesz urządzić maluszkowi pokoik :) Ja niestety nie mam tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie również cudne te naklejki. Ale podobnie jak Polusia narazie dekorowanie kącika dla dziecka jest niestety niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś bedziecie urządzac pokoiki :) Ja narazie wyszukuje czegoś fajnego w necie i podobają mi sie te naklejki :) Pokoik dla maluszka bedzie pomalowany juz teraz a przed samym porodem pewnie kupimy mebelki i łóżeczko i wszystkie dodatki i potrzebne rzeczy:) Jak jestem w tym pokoju to nie umiem doczekać się najważniejszego lokatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mnie coś trafi normalnie. Dzwonie po tych gabinetach, gdzie robią USG 4D i nic nie mogę załatwić! W jednym terminy najwcześniej za miesiąc, w drugim mi mówią, że dopiero koło 22 tygodnia i sama już nie wiem. 2 kwietnia mam wizytę u mojej i gin i wtedy muszę mieć to już zrobione :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też nie wiem jak to jest z tymi terminami. jak dzwoniłam do lekarza który to USG wykonuje to powiedział, że w sumie już mogę przyjść - to było tydzień temu - leciał 20 tydzień. Ale poczekam do przyszłego tygodnia. Będzie mi leciał 22 tydzień, więc dziecko będzie miało 20 tygodni i chyba będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam czy na to genetyczne USG nie umówić się do mojej lekarki, a 4D nie zrobić właśnie tak za miesiąc. Wtedy to już będzie 22 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę zmykać kochane. Czekam tylko na jednego klienta, który niesie mi komputer do naprawy i zmykam. Zakupy jakieś zrobię i do gina pędzę. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze jestem pierwsza:)Jade wlasnie do pracy,narazie malpy brak ,ale w ost cyklu pojawila sie 39 wiec jeszcze 2dni poczekam ,chyba ze wczesniej mnie zaskoczy.testu nie robilam bo kurcze strasznie sie boje 1kreski!moze jutro zrobie...jajniki kuja,cale podbrzusze i plecy,od paru dni czuje sie tak jak bym juz okres miala a nie byla przed.wczoraj jakos niedobrze mi sie zrobilo,co mojego meza ucieszylo:)dam znac pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to czekamy na dobrą wiadomość :) Strasznie tu pusto ostatnio... A ja herbatkę i kawkę zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam własnie co pisałyście jak mnie nie było. Anna - kciuki zaciśnięte mam mocno za Ciebie :) Polusia a dla Ciebie 🌼 U mnie lipa troszkę, dostałam antybiotyk i będę go brała od dziś :(:( Ząb \"mądrości\" mi w kość daje :( Dobrze że wczoraj wieczorem mnie dentystka przyjęła. I przejmuję się że przez antybiotyk coś mi się znowu w cyklu przestawi :( Do owulki jeszcze parę dni... Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nie martw się :( Ja w tym udanym cyklu też miałam antybiotyk i się udało. A nadal pijesz tez ziółka, o których pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×