Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri super imie sie Tobie podoba :) bo to imie mojego wspanialego mezusia; Moj maz chce dal chlopca Tomasz James a ja dla dziewcznki Zuzanna Elma; ale zobaczym czy tak zostanie; Dorka super wiesci; oj to na wakacjach bedzie sie dzialo!!! Kruszna a Ty sie dziwsz ze maz nie w humorze jak TY wczoraj w koszulce paradowalas; dzis sprobuj BEZ KOSZULKI :) napewno sie nie ugnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna pomozemy Ci w czekaniu! nic sie nie martw na zapas,tylko ciesz sie starankami, ale mysl o tym jak o przytulanku a nie robieniu dzidzi :) bo to podobno blokuje cialo kobiety, tak mi gin powiedziala. trzeba serduchowac bo ma sie ochote, a nie w celach rozrodzczych :D:D:D:D Ale wiem ze U ciebie z ochota nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna nie moze sie tez stresuje... Kruszyna nie mozesz tak myslec ze mu nie darujesz jak miniecie owu, nie skupiaj sie na owu tylko na tym ze macie ochote troche poserduchowac! Faceci to wyczowaja, wiem po moim :) jak ja naciskalam to on sie blokowal, oczywiscie udalo mi sie przekonac ale to nie bylo to... a teraz jak ja odpuscilam to on szaleje :D:D:D Kruszyna nie mozemy sie tak zadreczac, jak wyluzujesz to zobaczysz ze wszystko bedzie cudnie! Jak nie w tym miesiacu to sie uda w nastepnym! ja przegapilam to owu o dzien, i myslalam ze bede sie tym dreczyc, ale jakos zmienilam nastawienie i jest OK, zaraz bedzie nastepna :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka witaj:) ciesze sie, ze wszystko w porzadku:) Kruszyna a Ty sie nei przejmuj:) jak nei moze widac musi odpoczac:) odpocznie zrelaksuje sie i wroci do normy:) lepiej nawet, bo w stresie zmeczeniu i marudzeniu jego plemniki tez by sie na nic zdaly;D tak mi sie wydaje...kazdy moze miec gorszy dzien i nei meic ochoty na seks...tak mi sie wydaje.. a kolejna owulka przyjdzie, a pozza tym wcale jej nei przegapisz zapewne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
witam was ja mam synka z lutego 2008, niedawno skonczyl juz roczek, jak ten czas leci. Powodzonka wam życzę i szybciutkich , bezbolesnych porodow. Wpadłam do was z malutka prośbą, chodzi o oddanie głosu w konkursie na mojego Cyprianka, mozna dac tylko jeden glos dziennie. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap z gory serdecznie dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi zgadzam sie, nie ma co w stersie sie starac, bo i tak pewnie nic by z tego nie wyszlo... o tym wlasnie zawsze przestrzegaja lekarze. Staranie sie o dzidzie jest pieknym okresem i tak musimy o tym myslec a nie sie stresowac! Stres moze wszystko zniszczyc i pomimo ze jestes zdrowiutka wszystko stres moze zablokowac.... Ja juz chyba na prawde wyluzowalam, bo zupelnie nie licze dni do spodziewanej @ i jakos tak strasznie juz i wszystkim nie mysle :D:D:D wiem ze sie uda, pytanie tylko kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi jestes zlota!!! !jak sie nie uda to moze pojde tam na monitoring... i dostane ten durny zastrzyk! Ale by mi to ulatwilo zycie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon tam, ja bylam na tej stronie i wyglada to poczciwie;) wiec moze i ginekolog jest ok:) obyyy, bo ja na pewno do Polski nie bede latac-dlatego, ze po prostu neinawidze latac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do tej pierwszej, wizyta £60, usg £100 wiec nie tak najgorzej :D Ja tez nie lubie latac, ale co zrobic... ja nadal bede sie leczyc u mojej gin, ale monitoring moge sobie tutaj zrobic :D:D:D Zaraz bede dzwonic do tej drugiej kliniki! Aga wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka cieszę się, że wszystko w porządku :) Ja zabrałam się ostro za sprzątanie :P:P:P Już dawno tak mieszkanko nie błyszczało :D Jakaś wena mnie złapała... Za chwilę zabiorę się za obiadek na jutro, bo muszę rano jechać na uczelnie po wpis i nie będzie kiedy gotować... A potem książka i kanapa przed TV :p Siedzę sobie sama, bo mój N. ma jazdy dzisiaj i pewnie dopiero koło 20 wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie moge sie doczekac jak skoncze prace i pojde do domku! Zamierzam wczesnie isc spac, bo jestem wykonczona! To wstawianie o 4 rano na lot jest meczace... Polusia super sie siedzi w czystym mieszkanku co? Ja uwielbiam jak sobie posprzatam, i mam czysciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj super :D Ja już dawno nie miałam takiego poweru, żeby całe posprzątać naraz i to tak dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zmykam do domku sie wyspac! Agi napisalam maila do tego drugiego lekarza, ciekawe jak szybko mi odpowie :D:D:D na mnie w domku czeka obiadek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dzieki za te trzymane kciuki , narazie pomagaja bo @ nie ma dzis znowu mi niedobrze , czy to mogą być mdłości ,tak wczesnie?o ile jesem w ciąży, a tego jeszcze nie wiem.Ale drugi dzien mnie męczy.. jutro chyba zrobie ten test nie mam nic do stracenia tak jak mowicie. kruszyna 3 tyg jeszcze do @ to nie dużo , pociesze cie tym ze ja na dni płodne czekam 3 tyg , a potem jeszcze 2 tyg czy sie udalo czy nie, wiec kochana głowa do góry , pupa do roboty i nie zadręczaj mi sie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wzielo na robienie zrazow wolowych wiec sobie czas spedzam w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) zeberka wyszly palce lizac;) ! Dorka i jakies wiesci? Wydaje mi sie, ze ten drugi lekarz bardziej ukierunkowany na monitoring i te sprawy:) pozdrawiam i wracam do lodow i tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :):):):) Wstawać szybciutko bo wszystko stygnie na stole ! Wczoraj M zaskoczył mnie swoim hmmm... wigorem :P:P:P Było suuuper :) Dorcia pisałaś wcześniej żebym nie celowała tak w owulkę - no wiesz, niby specjalnie tego nie robię, ale jednak jakoś tak podświadomie oczekuję skoku temp który powie mi czy owulka była :) A staranka są bo ochota jest, a ostatnio strasznie mnie nosi i cały czas mam ochotę :D:D:D:D Wczoraj M normalnie się rzucił na mnie, a mnie to pasuje :P:P:P Mam nadzieję że Wam szyby nie pękały za bardzo bo darłam się w poduszkę żeby wygłuszyć trochę :D:D:D Ból zęba i gardła trochę przechodzi, antybiotyk od wczoraj biorę, do tego witaminki Falvit, bedzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje formy i wigoru Kruszyna:) ja w pracy, buuu. A gdzie reszta. ten topic jakos usypia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, ja tez w pracy wiec lacze sie z toba w bolu :( ja wczoraj o 9 poszlam spac taka bylam padnieta i nawet krzyczacej kruszyny nie slyszlalam :D:D:D:D Ciekawe jak anna, czy zrobila test czy nie! Odezwij sie i daj znac! Czekam na odp od tego drugiego gina, i zobacze. Ja na monitoring to dopiero za jakies 3 miesiace, wiec bede do nich wydzwaniac kilka tyg przed, na razie chcialam tak sie tylko upewnic ze to robia, i ze beda w stanie mi zrobic zastrzyk, ktory przywioze z pl. A jak dzis samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - ja też w pracy :(:(:( A tak mi się dziś nic nie chce :( Pogoda do bani, pada deszcz i pochmurno jest :( Samopoczucie ok, tylko kaca mam :P:P:P 2 piwka wczoraj wypiłam i się zbombiłam :P:P:P Niewiele mi potrzeba, taka ekonomiczna jestem :D:D:D Ja też czekam na wieści od Anny!!!! Aniu odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - ja też planuję monitoring za 3 miesiące... Choć mam cichą nadzieję że nie będzie potrzebny :) Daliśmy sobie czas do maja, no i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam nadzieje ze u mnie nie bedzie potrzebny... mam lekarstwa na 3 miesiace i zapominam o wszystkim! Jak sie nie uda, to wtedy bede dalej kabinowac :) Czasami fajnie sie tak zrelaksowac, ja lubie sobie wypic kieliszek winka, bo piwa nie lubie :D:D:D no anna moglaby sie odezwac! Mam nadzieje ze wszystko u niej OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - specjalnie oczywiscie Ci stronkę zostawiłam :P:P:P:P Oj zaciskam kciuki za Annę z całych sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja rowniez! Dzieki Kruszyna za ta stronke! Od razu mi sie lepiej pracuje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem @brak ale na teście 1krecha,pewnie przyjdzie 39dnia czyli jutro,tak jak w tamtym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×