Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

asia milego dnia, masz racej jest piekna wiosna juz:) a Ty Dorka zauwazylas, ze w Londynie sa jzu wszedzie zonkile i paki wszystki puszcza???? kwitna dzrewa owocowe:) jest bosko:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze zauwazylam! Mnie zawsze takie male rzeczy strasznie ciesza! W domku mam piekne zonkile i zrobilo sie wiosennie :D:D:D Asia milego spacerku! Zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziu jak ja pisze:) ale to przez to, ze staram sie pracowac i pisac jednoczesnie:] a ciekawa jestem co tam u naszej Grazki:):)???? mam nadzieje, ze wroci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez caly wazon zonkili stoi i rozkwitaja przepieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zdołowałam jeszcze bardziej tym, co napisałyście. Płakać mi się chce i w ogóle złapałam doła. Mąż pojechał do domu, a ja siedzę z mokrymi oczami :( Zmykam się podołować. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna fajna stronka, ale niestety u mnie ziolka odpadaja, bo nie powinno sie stosowac jak sie bierze hormony, no a ja pakuje w siebie rozne :D:D:D Ja lubie leczyc sie roznymi naturalnymi sposobami a nie chemia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, nigdzie nie zmykaj, tylko mi tu pisz! Nic sie nie doluj, bo wszystko jest super!!!! Dzidzia w brzuchu zdrowa szaleje! Moze masz slabsze wyniki zelaza, ale nie jest zle, bo bylabys juz w szpitalu i nie miala sily sie ruszyc! Prosze sie nie smucic tylko czekac spokojnie na wizyte u lekarza! Ja mialam taki sobie poranek, a Wy bardzo poprawilyscie mi humor! Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jakos przeoczylam! Jak moglam, wracam do czytania :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wcale sie nei przejmuj:) jestes zdrowa, skad mialas wiedziec, ze watrobki nie powinno sie jesc w ciazy:) za to jesz wiele roznych zdrowych rzeczy:) a dziecko sie rozwija na pewno dobrze:) ! wiec nie doluj sie, bo to niczego nie zmieni, a stres sprzyja chorobom! glowa do gory, brzuch do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam że kruszyna mówi o innych pozycjach same widzicie jaka ja spragniona :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut do lunchu:] moj maz spotyka sie ze swoim przyjacielem:} na piwku a ja sobie posiedze sama w domku:] zrobie pycha obiad;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj energia rozpiera :):):):) Znowu wczoraj serducho było i to pewnie dlatego :D:D:D A dzisiaj wieczorkiem jedziemy na zakupy: buty, ciuszki itp, fajnie będzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sobie dzis pojade i kupie torebke... Nie ma chlopaka to nie bedzie na mnie krzyczal ze z kolejna torebka do domu przychodze :D:D:D:D Kruszyna milych zakupow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - po zakupach zrobimy sobie po drinku, pogadamy, rozmowa zejdzie na zbereźne tematy, potem chcica się odezwie i będziemy ubijać pianę :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie zakupow:) powaznie, bo jest mi sie ciezko zdecydowac:[ nie lubie tez przymierzania i kolejek i tlumow w sklepach:D moj maz mnie sila wpycha do sklepow i kaze sobie kupowac cokolwiek:) isde jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakpow tez nie za bardzo lubie robic, ale uwielbiam kupowac buty i torebki :D:D:D no i chyba dzis czas na nowa torebke :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ewentualnie pośladkami jak będę na górze :P:P:P:P Oj pomysłów to ja teraz mam 100 na minutę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna Ty chcesz żebym się jabłkiem udławiła :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zmuszam do zakupów, bo nie lubię. Za to lubię potem w nowych rzeczach chodzić :P A z moim M fajnie i szybko się kupuje: albo mi się podoba albo nie i albo bierzemy albo nie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - broń Boże!!!! Teraz po prostu musisz odkładać jabłko na bok jak ze mną piszesz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak dawno stronki nie miałam :D:D:D:D:D A dzisiaj wypróbuję chyba wszystkie sposoby na orgazm wielokrotny :P:P:P:P Przecież Polusia musi mieć do magisterki jakiś materiał :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×