Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No piję te ziółka, ale chyba na mnie działają za bardzo oczyszczająco: wydłużyły mi @, a teraz nie mam białego śluzu tylkotaki kremowy podbarwiony czasem na brązowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie piłam takich ziół, ale może ta dłuższa @ to dlatego właśnie, że się oczyszcza wszystko? A ze śluzem to też może różnie być. Może to dobrze, że tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna :0 ja bym na Twoim miejscu nei czekala naprawde:) nie ma na co czekac, co masz do stracenia??? Dorka dzisiaj z Polski wraca wow:D zrob jej neispodzianke:) ja mam dzisiaj ciezki dzien, ogolnie to brzydko, mzawka, mysle nad obiadem, mam duzo pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - ja w udanym cyklu tez antybiotyk mialam :) pisalo tam nawet ze jest stosowany tez przy chlamydii ,chyba sumamed to byl, czasem antybiotyk wlasnie oczyscic moze droge do... :p ja dzis bylam na ponownym badaniu glukozy,oby lepiej wyszlo, pisalo tam ze 12 godzin na czczo trzeba byc ja bylam 10 bo by mi zoladek chyba wyssalo od wewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi u mnie za oknem też nie za szczególnie. A na obiad kompletnie nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz chyba wiem co bedzie. ziemniaczki, sos z zeberek, ogorek kiszony:d i jak sie uda gdzies kupic to buraczki ze sloiczka, a jak nei bede musiala zetrzec i doprawic;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam - narobiłaś mi smaka ;P Ja chyba pójdę sobie kupić brokułki, bo mam smaka na jajko sadzone z ziemniaczkami, brokułami i kefirkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja wczoraj byłam u lekarza i... pomarudził trochę nad wynikami morfologii. Dał inne tabletki i dalej patrzymy czy w końcu zacznie się wchłaniać czy nie. Wyniki moczu też wyszły takie sobie. Wskazywały na jakiś lekki stan zapalny. Muszę się wygrzać i nie dopuścić do zapalenia bo cierpieć nie mam zamiaru. Niestety przed ciążą bardzo często miewałam takie zapalenia więc i tak się cieszę, że 5 mies minęło, a tu cisza. Zbadał też brzuszek. Powiedział, że wszystko rośnie prawidłowo. Na następną wizytę mam przyjść z ponownymi wynikami morfologii, moczu i glukozy, no i USG (na które idziemy w przyszłym tygodniu). Tyle u nas. Zmykam na drugie śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez za oknem szaro; wiec nic mi sie nie chce od wczoraj... Na obiadek to dzis zrobie smazone ziemniaki w talarkach tez ogoreczek kiszony i jajeczko :) Ciekawe jak Dorka po wczorajszej wizycie u lekarza; mam nadzieje ze samopoczucie dobre... Kaska super ze dzidzia rosnie zdrowo i to najwazniejsze; ja sie badaniami nie przejmuje bo w anglii w ogole one prawie nie istnieja; jestem prawie w 4 miesiacu a jeszcze glukozy czy zelaza w ogole badanego nie mialam... Anna trzymam kciuki; niech Twoja cierpliwosc bedzie nagrodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - czasem moze lepiej nie wiedziec ;) mam taka zakrecona kolezanke ktora mieszka w Angli i jak sie ja pytalam jakie badania miala to tylko powiedziala ze pare razy krew jej pobrali i mocz oddala i zero stresow a dziecko zdrowe sie urodzilo. Chociaz moze w jej przypadku tez niezadobra znajomosc jezyka, w kazdym razie zlych rzeczy nie slyszala ani nie przeczytala :p Ja sie nastresowalam glukoza i dalej sie stresuje bo jutro wynik tego badania ktore powtorzylam ps. i dalej kibicuje zeby Twoja dzidzia urodzila sie w moje urodzinki,jak masz w planie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala by w Twoje urodzinki sie urodzila; bo dluzej czekac nie bede :) :) U mnie w przchodni obowiazuje dwa raz badanie krwi; 10 tyg mialam robione HIV HCV grupe krwi toksoplazmoze; a nastepne bedzie w 20 tyg i wted bedzie morfologia dodatkowo; a moczu jeszcze nie mialam robionego w ogole; Usg sa dwa w 12-15 a drugie po 20 tyg I to wszstko co oferuja :) Wszystko ma swoje wad i zalety; jak jest zdrowa ciaza to spoko; nawet lepiej ze tak to tutaj rozwiazali; gorzej jednak jak cos sie dzieje a kobiety o tm nie wiedza; jak dziewczna z ktora pracowalam miala straszna anemie i w koncu wyladowala w szpitalu w 5 miesiacu ciazy i dopiero jej zbadali krew i zaczeli leczyc; Moj maz jest Anglikiem i zawsze narzeka na sluzbe zdrowia; nie chce chodzic do lekarza bo uwaza ze lekarze nie maja zadnej wiedzy wiec szkoda stresow; cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to ma wady i zalety ale masz fajnie ze maz Anglik,bedziesz miala dwujezyczne dziecko:) suuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz dwujezycznego psa :) :) ; chciaz maz wszystkie komendy wydaje mu po polsku; chyba polski brzmi bardziej groznie; bowiem po angielsku nie za bardzo slucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej groznie to po niemiecku,moj kolega jak do dziecka tak mowil to sie czulam jak na wojnie ja coprawda anglistyke skonczylam ale zawsze w sztucznych warunkach dziecku trudniej dwujezycznym byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha po niemiecku to sobie nie wyobrazam :) Ja mowie po angielsku i francusku i bardzo bym chciala zeby dzieciatko tez znalo jezki; polski i angielski bedzie musialo znac nie ma wyjscia :) Suri pewnie ze inaczej jest w sztucznch warunkach by dziecko mowilo w innm jezku; ale dzieki temu ze znasz jezyk bedziesz mogla uczyc sama malucha a to tez daje super fundamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska a jakie imiona macie wybrane?mysleliscie juz?? mi sie strasznie Dawid podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwuszki! Juz powrocilam :) Wczoraj u gina ok, zrobila mi usg i powiedziala ze jak bylo jajeczkowanie to super sie teraz wszystko oczyscilo, wiec wyglada na to ze pekaja pecherzyki. Zapytala ile dni przed owu sie przytulalam i powiedziala mi ze jest nadzieja ze moge byc juz w ciazy... ale ja wiem ze nie, bo ukochanego nie bylo w owu...i jakos mi sie wydaje ze za wczesnie serduchowalismy aby chlopaki tyle przetrwaly.... powiedzialam ze teraz chce miec ze 3 miesiace przerwy w przyjazdach, wiec dala mi te same leki na 3 miesiace, zyczyla powodzenia, a jak sie nie uda, to znow wezme clo i przyjade z ukochanym na zastrzyk. Chlopak twierdzi ze nie bedzie takiej potrzeby, tylko musze pozytywnie myslec! No wiec sie jego slucham :D:D:D:D anna super ze jeszcze jej nie ma! i ma juz jej nie byc! TO ROZKAZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorcia!!!!!!!!!!!!! Super wieści jak dla mnie :D:D:D Widzisz, czasem nawet leków nie trzeba :D:D:D U mnie ostatni cykl był \"książkowy\", 30 dni, owulka itp no i liczę że teraz owu już na dniach, także trzymajcie kciuki :) Dorcia, nigdy nie znasz dokładnego dnia owu, jedynie USG może Ci to określić, także nawet jak serduchowaliście parę dni przed owulką to jest szansa :) A dziś w pracy młynek lekki był i nie miałam czasu się odzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka super, że wszystko ok. Teraz tylko relaks, regularne przytulanki i musi się udać. Trzymam kciuki :) Ps. Coś mi się cafe wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna, leki caly czas sa, bo bez nich byloby marnie... no wydaje mi sie ze owu mi sie prawie o tydz przesunela, a serduchowanie bylo jak wydawalo mi sie ze powinna byc no i w dzien wyjazdu chlopaka zaczal mnie bolec jajnik jak na owu, i moja gin powiedziala ze to super, bo znaczy ze wszystko mi sie ruszylo i leki dobrze na mnie dzialaja, no wiec sie ciesze :D:D:D:D:D Kruszyna no to u was znow zaraz sie beda sciany trzesc! Dziewczyny nie zapomnijcie zatyczek, bo inaczej sie nie wyspicie;) Kasia, mam nadzieje ze wszystko OK i wygrzewasz pecherz!!!! Wiem co czujesz bo ja mam zapalenia bardzo czesto i to bardzo uciazliwe i bolesne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - to swietnie:) dzidzia juz stoi w kolejce do Ciebie:)zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczynki, ja myslałam że nie będę tym razem się rzejmować niczym, ale teraz jak owulka się zbliża to jakoś nie potrafię :(:(:( Czekania to jeszcze mam ze 3 tygodnie i to będzie ten najgorszy okres w cyklu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego mój M odmawia posłuszeństwa! Niby zmęczony wczoraj był, no ok, rozumiem, ale dziś też jakoś zły dzień ma, bez humoru, kapryśny jakiś... Wczoraj sexi koszulka nawet nie pomogła :( No przecież chłopu nie daruję jak przegapimy owulkę :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna - jakies dobre jedzonko,wino i zmieknie chlop :) czasem kazdy ma gorszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×