Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

makaron w sosie kremowo pieczarkowym z kurczakiem:D nei chce tego robic z ryzu:D :) a kupila gotowy sloik sosu knora:) i wygllada wszystko apetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobilas mi smaka! moze sobie tez cos takiego szybkiego przyzadze i bede miala jutro na lunch.... zobacze czy mi sie bedzie chcialo po zakupach :D jeszcze 25min! Strasznie wolno mi dzis dzien leci, bo nie mam za duzo pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero niedawno do domku wróciłam. Posiedziałam trochę u rodziców, a konkretnie z moją siostrą posiedziałam :) NIestety nie znam nadal płci, bo USG zrobiła tylko, żeby sprawdzić serduszko maleństwa. Ale za 2 tygodnie mam się umówić na USG - albo u niej albo 4D :) Także wtedy na pewno się już dowiem :) Nie mogę się doczekać już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wbiegalam i wszalam z tym moim zwariowanm mezem i jeszcze bardziej zwariowanm psem :) Dzien piekny wiosenny i wszystko tak pieknie juz kwitnie....ahhhhhhh Polusia super ze z maluszkiem wszstko dobrze no i dwa tyg szybko zleca i sie dowiesz plci....no ciekawa jestem coz tam sie kryje w Twoim brzuszku :) Sylwinka daj znac jak wrocisz od lekarza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D::D:D:D:D:D:D wróciłam wszystko jest ok dzidziuś ma 6 cm i akurat przy usg zaczęło się ruszać jak to super wygląda :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to sie bardzo ciesze ze wasze dzidzie sie dobrze maja! Mnie strasznie boli brzuch, doslownie jakbym zaraz @ miala dostac! chyba moje jajo jest jakies kolosalne, bo tak mnie jeszcze nie bolalo i to caly dzien... ale ja sie ciesze :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja ogladam Dr House:) uwielbiam:D zjadlami czekam na meza:) Dorka przyjmnej owulki:) pozdrawiam przyszle mamy i dzieci w brzchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaszłam do lekarza i miałam robione usg to mojego dziecka nie było widać bo się schował w prawym boku a ja mówię do lekarza że na pewno się wstydzi pokazać :D:D:D:D:D:D:D ale kazał mi podnieść wyżej tyłek no i się dziecko ładnie pokazało :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Sylwinka zaraz wchodze na NK podziwiac :D:D:D:D u nas dzis pieknie swieci slonko, az sie z domu chcialo wyjsc! no i dzis piatek!!!! chyba mi dzis humorek dopisuje! a gdzie reszta sie podziewa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest co podziwiać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wiecie co mój mąż wczoraj nie był ze mną na usg a to dlatego że szukał miejsca do parkowania bo wszystko było zajęte a i tak późno zajechaliśmy a po drodze wjechaliśmy jeszcze do moich rodziców zostawiliśmy tam Madzie no i prosto pod przychodni jak podjechaliśmy to była godzina 18 45 ja szybko wysiadłam i leciałam do lekarza ale miałam szczęście bo nikogo nie było a później za mną jeszcze przyszły 3 babki no i jak wyszłam z gabinetu idę do samochodu a mój mąż do mnie i co jaka płeć a ja mówię że jeszcze za wcześnie na określenie płci a mój na to że pewnie będzie dziewczynka bo jakby był chłopak i miał takiego banana jak on to już by było widać na usg :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda ze nie udalo sie Twojemu mezowi z Toba wejsc, no ale najwazniejsze ze wszystko jest dobrze. Oj Ci faceci maja pomysly! A gdzie sie wszystkie dziewczynki podzialy? Kruszyna to pewnie nie doszla do pracy po wczorajszych szalenstwach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ten lekarz Ciebie (a raczej Twojego mężą) wykończyć z tym zakazem :P:P:P Ja dzisiaj obudziłam się o 3 rano i miałam taką ochotę na ❤️❤️❤️ , że aż obudziłam mojego N. Ale wcale nie protestował :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooo wstawać :P:P może kruszyna nie może nóg wyprostować i złączyć :P:P i jej nie ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia no mój ma ochotę ale musi poczekać wiesz ja przez to mam chyba zakaz że na początku plamiłam później też krwawiłam i ciąża zagrożona była :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od rana, tylko mam urwanie głowy w pracy i nie dałam rady pisać :( Wczoraj oczywiście serducho było, no nawet nawet fajne :P:P:P A w pracy nerwów dużo, mam ochotę na parę dni wolnego, ale to raczej się nie uda :(:(:(:( Sylwinka ja wieczorem zobaczę co tam ciekawego na nk wrzuciłaś :D:D:D:D (W pracy nie mogę). W ogóle wkurza mnie upierdliwość niektórych osobników wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram się dzisiaj do rodziców po południu to wezmę od nich aparat i namówię koleżankę na spacerek jakiś :) Oby tylko jej się chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę mojego M zmolestować o zdjęcia :):):) Przy okazji do jakiegoś erotycznego mu zapozuję :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 8 dzień widzę, a wy szalejecie :P Jeszcze parę dni i rano nie wstaniesz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×