Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

oj wyspalam się :) wziełam dwa grypeksy noc i zaczeło mnie łamać i poszłam spac hehe cały czas teraz herbatki i proszeczki i chustka przy nosi , jeszcze troch ejestem nieprzytomna :) dzieki dziewczynki za trzymane kciuki, narazie jej nie ma weszłam z stan obojętności chyba przy tej chorobie... nie wyobrażam sobie jutrzejszego dnia w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade! wyspisz sie jeszcze dzis w nocy i jutro bedziesz jak nowka! Anna a ja ciagle mam taka glupia nadzieje ze jeszcze Ci sie udalo, a nie wyszlo, bo chora jestes i jeszcze wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dorka kochana jestes :) nie wiem jakas nadzieja zawsze się tli , zobaczymy, chociaż wątpie raczej nastawiam się na @ mniejsze rozczarowanie bede mieć jakoś , przynajmniej dzis to spoko się czuje psychicznie, nie tak jak ost ale to chyba dardziej choroba mnie przytłoczyła... a wątpie zeby choroba miała jakis wpływ na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może teoretycznie byc za wczesnie , w tamtym cyklu dostałam 39 a to wypada jutro , więc się jeszcze na ten temat nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jutro nie dostane @ to pojutrze zrobie kolejny test ale to musze poczekać do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja caly czas trzymam. nie wiem czy choroba wplywa, ale wiesz organizm jest oslabiony itp. czekamy spokojnie do pt! A kiedy myslisz ze mialas owu? policz od tego dnia 14 dni i bedzie wiadomo kiedy @ma/miala przyjsc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie wiem jakies 2 dni przed przytulaniem zaczeły mnie bolc jajniki, temp nie mierzyłam , atesty owu były do d... więc nie mam podstaw, przez pierwszy mc była 23dc, w ost @ przyszła 39 wiec owu była ok 27dc , a teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomyłka w ost była 24 bo robiłam testy owu ( te dobre) i temp mierzyłam, ale @ przyszła 39 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej czekam do jutra , bo coś tak mi mowi ze jak bedzie to jutro 39 dc tak jak ost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Dorka ja tak tylko o sobie , a ty kiedy masz spodziewaną @ i jak sie czujesz? mas jakies objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zalozylam ze sie nie udalo w tym cyklu, wiec nic nie obserwuje i czekam spokojnie na @ 15 marca :D:D:D Jak mialam owu, to tego dnia ukochany wyjechal, wiec nie bylo serduchowania :( anna trzymam do jutra, sama sie Toba denerwuje! Ciesze sie ze latwiej ci niz w poprzednim cyklu :D:D:D Nawet jak sie nie udalo, to z pomoca lekarza raz, dwa i bedzie dzidzia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domku! Pewnie odwiedze kafwe wieczorkiem, bo dzis sama jestem, chlopak gra w pilke :D:D:D:D sportowiec sie znalazl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po obiadku, mialam zupke z dyni z grzankami. zaraz ide sobie zrobic dluga kapiel z ksiazeczka. widze ze dziewczyny zajete, bo cisza na forum :):) milego wieczorku wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, wlasnie poszukalam innych gabinetow gin w Londynie i znalazlam jeszcze kilka.. ta pierwsza, ktora mi przeslalas ma najlepsze opinie. Jak bedzie trzeba to chyba tam sie wybiore, bo maja tam sprzet na miejscu :D:D a to duza wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... pamiętacie mnie jeszcze...??? u nas oki jestem w 19 tyg... synek skacze jak mała żabka...ogólnie wszystko dobrze... nie piszę ale codziennie Was czytam... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Jak się dzisiaj spało dziewczyny? Mnie tak średnio, ale to ostatnio norma :p Lolcia to super, że wszystko w porządku :) U mnie maleństwo też szaleje :) Wczoraj jak zachciało mi się lodów miętowych to normalnie tak skakało, że nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Mi sie spalo super! Az nie moglam sie obudzic... Wlasnie wcinam rogala z czekolada na sniadanko i popijam zielona herbatka :D:D:D:D A reszta jeszcze spi??? wstawac spiochy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam śniadanko i tak sobie siedzę przy kompiku i nikogo nie ma... DObrze Dorka, że ty wstajesz do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D:D:D:D:D:D:D:D Kruszyna jak Ty się czujesz po orgazmach aż się boję spytać :P:P Polusia bo dziecko miało ochotę na lody i przez to się ucieszyło :D:D:D ja to w ogóle budzę się o 5 i nie mogę zasnąć z Madzią tak nie miałam ale wiadomo każda ciąża jest inna :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka 🖐️ chyba bardzo miało ochotę :P To po mnie ma, bo moja mama jadła niesamowite ilości lodów jak była ze mną w ciąży :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Ty tak rano robisz sylwinka???? Kruszyna pewnie nie dala nawet rady doczlapac sie do pracy :D:D:D Ciekawe jak anna, czy @ przyszla??? Jakie plany na dzis macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wybieram się po prezent, no i muszę zrobić plan pracy na sobotę. A wieczorem idziemy z moim N. do jego rodzinki, bo jego brat kończy w weekend 18 lat, a my mamy wtedy szkołę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podglądam Was od rana, nie chciałam znowu sama do siebie pisać, więc poczekałam aż wstaniecie śpioszki :P:P:P:P No dziś z trudem nogi złączyłam :D:D:D:D Ale było zajebiście!!!!!!!!! Po tym antybiotyku jakiejś biegunki dostałam wczoraj wieczorem, może za mocny jest??? Sama nie wiem, bo nic takiego nie jadłam żeby się przytruć... Fajnie Wam dziewczynki że czujecie już maleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to przez Ciebie spać nie mogłam! :P Te krzyki by obudziły każdego :P:P:P Po antybiotykach tak bywa, może kup jakiś lek osłonowy? Albo jogurty wcinaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia mam lek osłonowy, z górnej półki... Może przejdzie :) No darłam się, aż gardło bolało :P:P:P:P:P Ale to dlatego że byliśmy sami :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×