Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kruszyna to mieliscie juz taki zasmak jak to bedzie jak zostaniecie sami :D:D:D Oj nawet ja cie slyszalam, ale wlozylam zatyczki i spalam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis duzo pracy! Wszystkie projkty sa na wczoraj, a dopiero sie o nich dowiedzialam! Jak ja tego nie lubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja się przyzwyczaiłam, wszystko na wczoraj :( Ale dziś mam spokój, tylko strasznie się dzień ciągnie i wstać nie mogłam z łóżka, tak mi się spać chce! Schowam się pod biurko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia leżę w łóżku sobie pod kołdrą:D:D:D:D:D ja to nie mam zachcianek lodowych :P Kruszynka a w poduszkę nie krzyczałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja lubie miec duzo pracy ale nie lubie robic rzeczy w pospiechu, wiedzac ze mam je zaprezentowac przed rada dyrektorow za kilka godz :( Ale co tam, dam rade, zawsze mi sie jakos udaje :D:D:D Sylwinka paskudna jestes! ja tez chce do lozka pod koldre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............20............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............14.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........13............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się uaktualniam, datę terminu @ wpisałam wg ostatniego cyklu. NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008......29.03.09...............Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............20............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............14.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........13............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u Anny???? Aniu odezwij się do nas :) Sylwinka ale ten czas leci, już Wam tyle tygodni minęło!!!! Co do tej dziewczynki i dziecka... Masakra jakaś! Cud że się jej nic nie stało. Moim zdaniem to totalna patologia... Chyba że ja już starej daty jestem, ale w tym wieku to nie te rzeczy były w głowie ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kruszyna mi też w głowie nie były takie rzeczy:O a jeszcze na dodatek szukają ojca dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez sie odhaczam, czytalam wszystko, Lolcia;) fajnie, ze ok u Ciebie i ze sie odzywasz :) coraz cieplej sie robi, za 2 godziny przerwa na jedzonko:) juz chce wyjsc z tej pracy, chce mi sie spac;] poza tym to nudyyy# juz chce do Barcelony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czas szybko leci mam nadzieję że 2 kwietnia dowiem się jakiej płci jest moje dziecko oczywiście o ile się pokaże :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie slyszalyscie o 9 latce, ktora byla w ciazy, bo wlasny ojciec ja molestowal! Dzicko musiala usunac, bp byla za malutka aby urodzic i by umarla i za to sie kosciol od niej odwrocil! Tragedia co??? ja umieram z ciekawosci jak anna! Ciakwe jak Syla i Magda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi juz niedlugo Ci zostalo do wakacji! Mi tydzien i dwa dni! doslownie godziny licze :D:D:D wczoraj wstawilam juz pierwsze wakacyjne pranie! Agi a ty juz na dobre wypisalas date z tabl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat kościoła to ja się wypowiadała nie będę bo nie chcę nikogo obrazić... A temat krzywdzonych dzieci nie jest mi obcy... Tylko tyle z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka to pierz puierz:) juz czas sie szykowac:) nei na dobre ale na jakis czas, na razie czekam na @ i jak sie pojawi ladnie na czas w 28 dc to uznam cykl za uregulowany:) ale moze nei ma sensu:] po co mi ta tabelka, mniej kontroli, mnie presji i myslenia;[ na tym polega luuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
historia wydazyla sie w Brazyli, a tam kosciol jest jeszcze bardziej srogi niz w Pl. Kruszyna... ja tez mam swoje zdanie... wierze, ale nie w kosciol, w szczegolnosci ze nie dostalam rozgrzeszenia na chrzciny mojego chresniaczka, bo mieszkam z chlopakiem bez slubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka chyba dla naszej wiadomosci, bo fajnie wiedziec kto kiedy. Mnie ona zuplenie nie stresuje... i nie czuje presji bo zmieniam date. Nie podobalo mi sie pisanie ilosci cykli... ale to juz zostalo wymazane. No ale jak uwazasz. Ja zalozylam ze zajmie nam staranie jakis rok! I juz sie przyzwyczailam do tej mysli i mi z tym dobrze! Jak teraz sie nie uda, to przynajmniej bede mogal pojechac na swieta do domu :):):) wszystko ma swoje zalety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - ja też w kościół nie wierzę, a ślub kościelny mamy bo w Boga wierzymy. No i tradycja w rodzinie robi swoje, wiadomo. Jako nastolatka wyrobiłam sobie własne zdanie na ten temat i tak mi zostało. Co do księży zdanie mam podobne: jeden na 100 trafia się z powołania, a reszta to normalny zawód księdza praktykuje :) Osobiście znam dwóch którzy mieli babki na boku i wystąpili z kościoła :) Fajne chłopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie ta tabelka jest szczerze mówiąc już obojętna... Dołuje mnie trochę że nadal jestem na górze, że większość z dziewczyn starających się teraz tylko uzupełnia kolejne tygodnie ciąży, ale co zrobić... Ehhh podły nastrój dzisiaj mam, przepraszam kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wszystkim starającym kibicuję :) Kruszynka proszę mi się tu nie załamywać bo wkrótce i Ty będziesz na dole tabelki nawet szybciej niż myślisz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś Ty zawsze kochana jesteś :):):):) Po prostu dzień taki dziwny, senny i pochmurny, znowu śnieg za oknem a ja mogłabym w sen zimowy jeszcze zapaść :P Jutro pewnie mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ta tabelka sluzy jako inforamcje, za kogo mam trzymac! Fajnie jest wiedziec, bo przeciez nie da sie wszystkiego spamietac :D:D:D Zuplenie mnie nie doluje ze jestem na gorze :D:D:Dwiem ze pewnego dnia sie przeniose i bedzie to jeden z najpiekniejszych dni w moim zyciu! Pewnie ze juz nie moge sie doczekac, ale ucze sie ciepliwosci! Kruszyna a co to za humor, po takich nocnych szalenstwach powininen byc banan na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka i właśnie masz rację cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość jest w tym wszystkim najważniejsza i za te słowa masz 👄 buziaka :D:D Kruszyna to miała banana ale gdzie indziej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowy buziak Sylwinka! Ja wiem ze dzidzia przyjdzie wtedy kiedy bedzie na nia czas! Niektorym udaje sie od razu a inni musza czekac! no i ja jestem z tych czekajacych! Ale wczoraj sobie zdalam sprawe, ze jak na cos sie dlugo czeka to radosc jest przeogromna! Chyba wieksza niz jak cos sie od razu dostaje... Ja nie wyobrazam sobie dnia jak bede miala dwie kreseczki, chyba zaczne latac! no i moj ukochany tez :D:D:D:D to tak na pocieszenie dla staraczek! Ja dzis mam pozytywny dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×