Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Grażka niemartw się, bo ja też nie miałam mdłości :) Zresztą moja mama tez nie, a patrz jaka ja jestem udana :p:p:p U mnie brzuszek też rośnie - przerzuciłam się już całkiem na spodnie ciążowe, bo zwykłe się nie dopinały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chodzę w moich spodniach jeszcze kupionych przed ciąża i były mi troche za duże, wiec myśle że jeszcze troche w nich obchodze ale bluzki w cyckach za małe mam i dlatego musze cos kupic w czym da sie oddychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka :) - ja tez mam koszmary i jakies takie intensywne sny, przed ciaza rzadko kiedy mi sie cos snilo a teraz chyba co noc ja 2 razy wymiotywalam ale to krotkie epizodziki byly,czasem mnie zemdli ale szybko czyms przegryze i ok jest rano tylko w brzuchu mnie skreca z glodu i nawet o 6 rano musze wstac chocby chleba ugryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam bluzki takie rozszerzane pod biustem, więc w sumie w nie się mieszcze :) Ale już zakupiłam kilka nowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukamy zaproszeń i obrączek :) No i restauracji na obiadek po ślubie :) Taki dla rodziców, dziadków i świadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja nie chce cukierków bo nie jem słodkiego bo mam mdłości po słodkim :( mam tylko ochotę na coś ostrego cały czas :) Suri mi przed ciążą też zadko sie coś śniło a teraz całą noc mi się śni i to takie pierdoły, że później cały dzien myśle o tym :O wieczorami mam brzuch wielki jakbym była 6 miesiącu :O też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie mam ja na słodkie za bardzo też nie mam ochoty ale cukiereczka jest fajnie possać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia fajny jest ten okres przed ślubem :) ale i tak najfajniejszy jest ślub :) ja na mój chciałabym iść jeszcze raz i jeszcze raz założyc moją sukienke :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze tylko jakieś wybrać :P:P:P Po weekendzie mam się wybrać z moją mamą popatrzyć na jakieś sukienki :) Grażka ja to w ogóle jak coś zjem to taki mam duży brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - tez wieczorem mam duuuzo wiekszy brzuch polusia - oj fajnie masz super przezycie taki slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa sylwinka, zazdroszcze Ci ze tak malo tyjesz,ciekawe jak ja bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kończę zaraz pracę, uffff. Do jutra dziewczynki :) No o ile wstanę rano do pracy, najwyżej będę szła szpagatem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×