Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Lece kupic sobie jakies dobre jedzonko :) chyba mam ochote na kurczaczka z ryzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
Cześć Dziewczyny! Dodaję nową poprawioną przeze mnie tabelkę (niestety w tym miesiącu również się nie udało ;( - przed chwilą dostałam @ ) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008......29.03.09...............Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............20............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............14.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........13............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
a no i oczywiscie wszystkie Was gorąco pozdrwiam. Niestety mam dość mal=ło czasu na pogawędki z Wami , czego bardzo żaluje, ale nadrabiam Waszą "lekturę " nocami ,gdy nie mogę zasnąć, no ale Was już wówczas nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, mam nadzieje ze sie nie smucisz a nastawiasz pozytywnie na nastepny cykl! Bedziemy sie razem dopingowac, bo ja wiem ze nam sie tez w tym cyklu nie udalo :( ale nic straconego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
Dorka masz racje...ale smutek i tak jest ! Ale cóż pozostaje nam czekać...plakać mi się chce ,ale nie poddam się! BĘDE MIAŁA DZIDZIUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze bedziesz! Smutek zawsze jest i jeszcze pewnie hormony szalejace nie pomagaja! Nie mozna sie poddawac, bo wtedy dzidzi nie bedzie! Pomysl jaka bedzie radosc jak w koncu sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda//
no będzie , będzie! Na święta Wielkanocne przylatuje do nas mój Tato z Londynu (a przylatuje bardzo rzadko) i mialam taką nadzięję ,że się udało i mu osobiście przekaże te wiaodmomść, że będzie dziadkiem. Ehh ....ale co się odwlecze to nie uciecze. Narazie to musze przekazać Męzowi jak wróci z pracy ,że się nie udalo a on tak sie nastawil ...hmmm chyba nawet bardziej ode mnie tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo sobie planowalam ze powiem w na nowy rok, potem na urodzinach taty traz ze na swieta, ale to mnie zaczelo stresowac ze sobie wyznaczalam takie daty... i przestalam. Maz przytuli i bedzie lepiej wam obojgu! zaraz bedzie nastepny cykl, wiosna sie zbliza, wiec wszystko sie budzi, lacznie z nami! Moze nasze ciala zapadly w sen zimowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - u mnie było tak samo w zeszłym cyklu. Mój M był wręcz przekonany że się udało, cały czas o tym mówił... Dlatego było mi jeszcze ciężej. A teraz czekam na owulkę, potem będę czekała czy przyjdzie @ czy nie i tak w kółko... Ale doczekamy się i już! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Tyle napłodziłyście, że dopiero dobrnęłam do końca. Kruszyna, słyszałam Cię w nocy :P Sylwinka wyślij i do mnie słoneczko, bo u mnie szaro i ponuro. Dorka dobra postawa. Prześlij mi trochę swojego entuzjazmu. Magda nie poddawaj się. Domyślam się że nie jest Ci za wesoło, ale będzie git, i maluszek pojawi się na świecie. Anna odezwij się no! Wszystkie czekamy na wieści. Dla całej reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia przesylam troche pozytywnej energii! Nie moge za duzo bo musi mi do konca dnia starczyc :D:D A co tam u Ciebie? Umowilas sie na to usg, bo juz nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za energię. Przyda mi się bo mam strasznie senne dni. Ogólnie w jakiegoś dołka wpadłam. Niby wszystko git, a męczy mnie problem finansowy. ehh ciężko jest i potrzebuję kopa, żeby zacząć myśleć pozytywnie. Na USG umówiłam się na 9:30 na środę 18 marca. Także już w przyszłym tygodniu :) Zobaczymy naszego maluszka i mam nadzieję, że poznamy płeć. W pracy kryzys. Dno totalne. Siedzę bo siedzę, a klientów jak na lekarstwo :( Łażę więc po necie i czytam, że np dziecko w tych tyg co jestem ja powinno już być obrócone główką do dołu więc ruchy powinnam czuć wysoko. A ja oczywiście czuję lekko poniżej pępka i zastanawiam się czy wszystko z dzieckiem ok. Wpadłam w jakąś apatię i powtarzam sobie to co innym "głowa, uszy i cycki do góry". Ale cholera no nie chce działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam czytanie! Wiem sama jak negatywnie to na mnie wplywalo jak zaczelam czytac o dziewczynach, ktore maja ten sam problem z jajnikami co ja! Wydawalo mi sie ze mi sie nigdy nie uda miec dzidzi! Jak przestalam to nastawienie o wiele lepsze! Dol finansowy przejdzie! To uroki bycia mlodym, zawsze kasy brakuje! Z dzidzia jest wszystko super, wiesz bo bylas u lekarza, wiec nie ma co sie denerwowac! Uszy, cycki, brzuch do przodu! Wiosna nadchodzi, zaraz sie ociepli bedzie pachniec kwiatkami! Tylko sie cieszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mówisz i masz o słoneczko dla Ciebie (_________________________):D:D:D:D:D:D:D Kruszyna Ciebie to już cała Polska słyszała co tam w nocy wyprawiasz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Ja wiem, w głębi duszy, że wszystko jest ok. Jest wiele pozytywów i powinnam się z tego cieszyć, ale wiecie jak to czasem człowiek w dołka wpadnie. Sylwinka dziękuję kochana za słoneczko. U mnie deszczyk mrzy i jest strasznie. No, ale wezmę zaraz książeczkę i poczytam pewnie. Trochę się zrelaksuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słoneczko za pozytywne wibracje :) Czuję się dziś jak przed @.... To stanowczo za wcześnie przecież :( Apatia i senność na całego, ale wieczór z mężusiem będzie przytulaśny, wystarczy że mnie przytuli do serducha i będzie lepiej :) Co do kasy - przydałoby się w totaka wygrać i tyle :P Remont nas czeka niedługo, łącznie z wymianą okien, drzwi, kafelek, ,malowaniem, kupnem mebli itp. A teraz pralkę musimy kupić bo teściowa zabiera swoją :( Dobrze że lodówkę mamy swoją chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, kazdy ma dni lepsze i gorsze! To calkowicie naturalne! Czytaj tylko smieszna ksiazke na poprawienie humoru :D:D:D:D U mnie tez dzis szarowa, ale jest dosc cieplo ale niestety wietrznie! Kiedy ta piekna wiosna nadejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remonty zawsze rujnuja finansowo! wiem cos o tym :) Ale potem jest tak pieknie, ze sie zapomina o stresach, braku kaski itp! Kruszyna a moze to cie na owu tak boli? Ja tak mam ze dzien przed owu bardzo boli mnie jajnik. moja gin powiedziala ze jak boli to dobrze, bo znaczy ze jajniki pracuja! no wiec Twoje sie przygotowuja na dzisiejszy atak chlopakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - może masz rację że to na owu :) Mokro mam normalnie! Aż głupio :P Nie wiem czy dam radę serduchować dzisiaj bo dosyć mocno boli :( Może wieczorkiem jak się rozluźnię to coś z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nasz remont ciągnie się już tle miesięcy i co zachodzę do domu to mam jakieś nowości. Ostatnio "coś" mi zjadło pół łazienki, innym razem na środku przedpokoju była mega kupa gruzu. No same atrakcje :) Pytam męża czy da się chociaż w lustrze w łazience przejżeć, żeby się uczesać, a on odpowiada "tak, bo przetarłem lustro rękawem". Cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak boli to owu jest nastepnego dnia! Jak nie dasz rady wieczorem to atakuj rano! Twoje cialo ci samo podpowie, najwazniejsze aby sie nie zmuszac! Kruszyna w sumie idealnie by pasowalo na owu! W ostani cykl tak bolalo ze zemdlalam, test wyszedl pozytywny, bylam u gina i po usg powiedziala ze jest pecherzyk i rano bedzie gotowy, ale niestety sie spoznilam, bo ugrzezlam w pl :( kruszyna a jeden jajnik boli, czy oba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia zawsze bolał mnie prawy jajnik. A teraz czuję oba na przemian i dół brzucha, takie kłucia. Ale byłam teraz w łazience i śluzik jak białko także jest ok :) Rozmawiałam właśnie z M i zapowiedział mi miły przytulaśny wieczór, także pewnie będzie serducho bo przy mężu to mi zawsze ochota na seksik przychodzi :) Zmuszać się nawet nie potrafię, bo nic z tego nie wychodzi, także w sumie nigdy tak nie było że coś na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczynki, pojawię się jutro. Trzymajcie kciuki za piękną owuklę z dorodnym jajem i dorodnego żołnierzyka :) Rano jak zmierzę temp to się okaże czy już lutealna rozpoczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! Zrelaksujcie sie wieczorkiem nie mysl o niczym i bedzie super! Z tego co piszesz to moze to byc piekna owu! Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani suri
jestem zszokowana nasmiewaniem sie z mojej znajomej Małgosi Kupki-Kałowy przez wasza kolezanke suri!!! ty nie wiesz ze moga czytac to setki osob i tej osobie moze byc przykro!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna ja tez trzyma! Milego wieczorku zycze! Polecam kapiel z babelkami, zawsze rozluznia i relaksuje :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to nas dzisiaj czeka bezsenna noc, jak będziesz krzyczeć :P:P:P Sylwinka, Dorka wy pisałyście o tych dziewczynkach. A mi właśnie wczoraj koleżanka opowiadała (pracuje w przychodni w dziale, gdzie wpisuję wszystko do akt jakichś), że miały ostatnio taki przypadek - dziewczynkas niecałe 14 lat urodziła i nikt się tym nawet nie zainteresował! A lekarz niby ma obowiązek zgłosić taki przypadek! Więc w gruncie rzeczy nie wiadomo ile takich dzieci, które mają dziecie jest. Magda nie martw się uda się! Widzę, że ty też jesteś z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×