Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

hey, hey Dorka kochana daj znac co tam??? Bo sie martwic zaczniemy...... Bylam u poloznej dzis, wiec ten cukier w moczu to sprawka nerek, nie flirtuja jakk trzeba, dali mi antybiotyk.... Nie moge go jednak brac bowiem jest penicylina a ja jestem uczulona, o czym juz nie mam normalnie sily ich informowac, bo i tak zawsze zapominja, zreszta tydzien przed terminem nie bede sie szprycowala antybiotykiem, bo i tak zacznie dzialac po 5 dniach min, wiec sensu nie widze, szkoda maluszka. Po porodzie sie badam i jak bedzie koniecznosc bede cos brala :) Piekna pogoda dzis wiec korzystamy z mezusiem.... Sylwinka uszy do gory!! Anna, niestety nie pomoge nie mam w ciazy problemow z cera, niestety z dziewczynka w ciazy zazwyczaj takie problemy wystepuja, przez podwyzszony poziom hormonow zenskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna jeszcze tylko 100dni, pamietam jakby to wczoraj bylo a teraz tydzien zostal :) wiec zleci jak z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja dzisiaj byłam u lekarza i po pierwsze to wyniki mam dobre, juz nie musze brać żelaza, po drugie potwierdził, że chłopak :) bo wcześniej nie widział :P a po trzecie Igorek waży 2100 i jest bardzo ruchliwym bobasem :) az lekarz się śmiał, że tak się rusza i kopie :) aa i jest głowką w dół - mały nietoperz ;) Kruszyna ja czułam, że coś nie tak - dobrze, że to tylko humorki ciążowe :) ja też opłaczek się zrobiłam ale zawsze po chwili przechodzi :P Dorkaaa gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........38..........06/09/09............26.... ........Tomek Sylwinka25.......37...........18.09.2009..........25.... ..dziewczynka Grażka23.........33..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............32.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....25.........04.12.2009...........23...... ..dziewczynka anna999...........13.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Suri dzięki za przypomnienie :) Asia - 9 dni :D Sylwinka Ty też się szykuj do startu :) Aniu ja w ciązy robiłam sobie maseczki peeling, słyszałam ze mozna ale lepiej zapytaj połoznej lub lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAZKA - oo rosnie malenstwo ze hoho ;) ja dzisiaj wygrzebalam zdjecie z usg z 13.07 i tam data porodu jest 25.10 ciekawe czy trafi ten moj gin z wyliczeniami ;) a na jeszcze wczesniejszym usg bylo 30.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri, moja data porodu u poloznej i lekarza to 05.09 bo oni sie tutaj kieruja pierwszym usg, bo pozniej dzieciatko rosnie roznie. A moja data wg OM to 02.09. A moje obliczenia to na 06.09. Jestem zatem bardzo ciekawa ktora data sie sprawdzi :) Choc mezus ma teraz urlop wiec bedzie dzialal by przyspieszyc choc troche :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri mi wg usg w 12 tygodniu wychodzi 5 październik, później był 7. wg OM to 14. dzis nie dostałam zdjęcia a o termin nie pytałam. duzy mój dzidzik jak tak czytam na necie :) M jedzie do domu, ide cos zrobic na obiad i zmykam na dwór :) dzis mam mega spuchnięte nogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to już spory chłopak! Ja jestem ciekawa jak tam moja dzidzia przybiera na wadze, w poniedziałek się dowiem :) Asia jeszcze trochę, szok normalnie że ten czas tak zleciał! Ja znów jem, kanapki tym razem :P Małż jeszcze w pracy kibluje a ja się objadam :D:D:D:D U mnie duchota straszna jest! Niby zanosi się na deszcz ale jakoś przyjść nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, jeszcze nie widziałam żeby jakaś ciężarówka końcem 6 miesiąca miała taki mały brzuch jak ja..... Schizuję się żeby mała prawidłowo rosła i już czekam z wytęsknieniem na wizytę u gina w pon... Ostatnio w 23tc ważyła 540 g, teraz mam nadzieję że z 700g chociaż ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia my to chyba siostry syjamskie bo ja też jestem uczulona na penicylinę :D a po porodzie sobie wyleczysz wszystko :) acha z tą cerą to Asia masz rację przy córci można mieć kłopoty z cerą :D Grażka moja w 32 tyg ważyła 2200g to tak samo prawie jak Igorek :) a do startu jestem gotowa tylko jakoś się mojej córci nie spieszy :D:D:D mi też zaczęły puchnąć nogi ale jak się wieczorem położę i rano wstanę to jest już dobrze :) ja nigdy o termin porodu z usg się nie pytałam ale jak byłam w klinice to spytałam się lekarza jaka data wychodzi z usg a byłam wtedy w 9 tyg to data mi wyszła tak samo jak z ostatniej @ czyli 18 września :D:D:D kurczę jutro odbieram wyniki mam nadzieję że białka nie będzie w moczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! Juz jestem! Zalatana z rodzicami I w pracy! Wizyta u gina super! Zrobil usg I powiedzial ze jest piekna owu, a domu od razu potwierdzilam testem. Wyniki chlopaka super! Powiedzial ze jest zapalenie ale to nie powinno wplywac. Zapisal lekarstwo, aby sie go pozbyc. Stwierdzilismy, zezadnych lekow, poza tymi co biore nie bedzie dolaczal , bo mam ladne owu. Wiec szalejemy z ukochanym co noc! Niestety mojego szefa zwolnili :( okropna atmosfera w pracy ale nam szczescie mam wolne do wt! Zmykam wstawic pranie a potem do rodzicow! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam się ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........38..........06/09/09............26.... ........Tomek Sylwinka25.......37...........18.09.2009..........25.... ..dziewczynka Grażka23.........33..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............32.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....26.........04.12.2009...........23.......dziewczynka anna999...........13.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia strasznie się cieszę że wszystko ok!!!! Macie dużą szansę na piękną dzidzię skoro owulka jest :D:D:D:D Bakterie szybko się wyleczy, oj super, szalejcie kochani, szalejcie :D:D:D A ja zaciskam kciukasy z całych sił!!!!!!! Ja jadę zaraz na badanie moczu, muszę powtórzyć bo ostatnio jakieś bakterie wyszły. Wynik odbiorę w poniedziałek i potem prosto do gina pójdę :) A potem jadę do mamuśki na kawę :) Buziaki dla wszystkich przesyłam gorące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu! Krzuszyna mniej juz niz 100 dni! Super, czas leci jak szalony! Asia mam nadzieje ze wszystko Ci sie unormuje po porodzie i pozbedziesz sie tego paskudztwa! Caly czas czekam na sms-a!!! Anna nic sie nie przejmuj wypryskami, najwazniejsze ze dzidzia zdrowa i ze jest ! moze to pierwsza wskazowka, ze bedziemy miec kolejna ksiezniczke :D:D:D Super! Sylwinka za Ciebie juz tez mocno trzymam, ty oczywiscie sms-a do Grazki musisz napisac! Ja dzis znow dzionek z rodzinka, zaraz sie pakuje i jade na caly dzien, wiec pewnie wpadne jutro. A szalenstwa w sypilni sa, bez dnia przerwy ;) wczoraj nawet specjalnie wczesniej do domu wieczorkiem wrocilam :D:D chlopak juz czekal z kapiela (ale nie goraca :) Magda, a co u ciebie, wyniki juz tuz tuz! no i ciekawe co u Mery mam nadzieje ze wszystko super! Dla wszystkich dziewczyn wielkie buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna sliczny! Super ma kolor! mojej kuzynce bardzo podobny kupila, one sa bardzo wygodne, ale strasznie ciezkie... wiec jezeli mialabys go gdzies nosic, przewozic, to nie jest latwo. jej sie ledwo miescil w samochodzie. Ale dzidzia jak w karocy spala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D::D:D:D:D Dorcia super że jest owulka teraz chłopaka do łózka i atakować banana :D:D Kruszyna właśnie mój mąż pojechał z Madzią po wyniki jak przywiozą to dam znać :D a mnie od 1 w nocy brzuch bolał :( jak na @ aż do 5 rano nie spałam a mała tak mocno kopała że pomyślałam sobie że już się zaczęło ale teraz jest już dobrze nic nie boli :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, to pewnie biedulo padnieta jestes :( Moze juz powoli sie zaczyna... ale super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dobrze że już Ci przeszło :) Wózek jest ciężki, ale nie będę go znosić po schodach itp. A kolory są przeróżne do wyboru, także chyba na taki się zdecydujemy :) Jeszcze oczywiście nie kupujemy, ale trzeba być zorientowanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może później się prześpię :O w środę mam wizytę i zobaczę co lekarz powie chyba że będę mieć białko w moczu to niestety mam się wstawić do szpitala :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Sylwinka to nie dobrze :( trzymam za Ciebie! Ja ide sie kapac i zmykam! DO jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.. Dorka super wiesci z rana :) bardzo sie ciesz, teraz wykorzystujcie siebie na maxa :). Fajnie ze rodzice sa, bedzie duzo zamieszania, i szybko dni zleca do pozytywnego testu :) Sylwinka, takie bole w 9 miesiacu to normalne niestety :( ja juz sie przyzwyczilam spac z nimi, budza mnie, przekladam sie na drugi bok i zasypiam, ale na poczatku bylo ciezko... Daj nzac jak mocz...kiedy wynik odbierasz?? Kruszyna my mamy taki wozek i jest superrrrrr, ale faktycznie ciezki by nosic po schodach, wiec w zaleznosci gdzie mieszkasz, do mojego samochodu bez problemu sie miesci, zobaczymy czy Tomaszowi bedzie sie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tabeleczka :) ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........39..........06/09/09............26.... ........Tomek Sylwinka25.......37...........18.09.2009..........25.... ..dziewczynka Grażka23.........33..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............32.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....26.........04.12.2009...........23...... .dziewczynka anna999...........13.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wyniki są super Paweł jak odebrał wyniki to zadzwonił do naszej znajomej laborantki bo ona przeprowadzała badania i powiedziała że wyniki są dobre białka nie mam tylko bakterie liczne i ketonów jest ślad hemoglobina mi wzrosła po żelazie więc jestem zadowolona :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam nadzieje ze te wypryski to znak na corke :) tak bardzo bym chciała , bo za duzo chlopakow na okolo mam w rodzinie :) kruszyna jesli chodzi o kolor wozka to ja taki sam upatrzyłam , co do samego wozka moj brat mial takiej firmy jest duzy i ciezki i jak mały ma 8 mc to juz nawet w spacerowce ciezko było bratowej wozic i kupywali cos lzejszego Dorka super wiesci trzymamy wszyscy kciuki aby sie udało wiec kozystaj z banana i oczywisci ciesz sie z odwiedzin rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam mdlosci od rana i cmi mnie głowa wiec nie za fajnie .... a tyle sobie zaplanowałam czujes sie jak wypluta. wczoraj jak przyszłam ze spaceru strasznie bolał mnie brzuch i podbrzusze ze musiałam lezec , strasznie sie mecze teraz szybko . moja bratowa mi powiedziała ze ja tez ok 14 tyg zaczeło bolec wszystko i wtedy na zwolnienie poszła wiec chyba wszystko sie rozrasta. no nic ide do kuchni pomuc mamci w obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×