Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

jezeli na zwolnieniu masz napisane ze mozesz chodzic to mozesz wychodzic z domu :) ZUS ma czasem akcje o nazwie "akcja brzuszki" i lubia nachodzic w domu ale to glownie kobiety zatrudnione do pracy gdy juz byly w ciazy albo kobiety na dzialalnosci... zazwyczaj jednak wzywaja na komisje do siebie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli chodzi o to uplynnienie to jest to cos takiego: po oddaniu nasienia przez faceta jest ono czesto galaretowate. po pewnym czasie zamienia sie wrecz w wode.. wtedy kijanki sie moga poruszac.. wczesniej sa wrecz unieruchomione.. uplynnienie jest zazwyczaj do godziny czasu.. wiadomo ze zawsze znajdzie sie jakis zolnierzyk zdolny sie uwolnic... ale gorzej jak to uplynnienie jest dluzsze niz 60 min albo zerowe!! wtedy zostaje wirówka do inseminacji i mechaniczne oddzielenie ruchliwych plemnikow.. wtedy to i stanie z nogami do góry nie pomoze.. ale pomaga na to witamina C.. wiec moj maz profilaktycznie bierze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam poczytac o tym na necie... bo i niektorzy urolodzy czy androlodzy sie na tym nie znaja a inni potwierdza ze tak jest,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojecia jak to jest z Zusem... Grazka, super jak takie male ciuszki sie susza :) No ja teraz mam okropne zapalenie, ze az sie dotknac nie dam, a tu czas starankowy nadchodzi... Moze dam mu urosept, i kaze pic sok ze swierzych pomaranczy... moze pomoze... Oj sama nie wiem... No ale skoro to nic strasznie powaznego. to sie zupelnie nie przejmuje! ja zapalenie pecherza mam co kilka miesiecy. Asia, gdzie sie podziewasz???? Rada potrzebna! Moze na porodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - to niech wcina chlopak duuuuzo aronii i czarnej porzeczki bo ma duzo wit C,chyba ze lekarz cos innego przepisze :) tosia -to trzymamy za Ciebie etz mocno kciuki :) anna - nie przemeczaj sie tam za bardzo :) grazka - moj M tez lozeczko dopiero skreci jak w szpitalu bede po :)w jakim proszku pierzesz??ja kupilam plyn do prana lovela i do tego plyn do plukania, mam tez persil sensitive ale poczatkowe ubranka bede prala w loveli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tosia, chyba juz nie chce o niczym czytac.... bo juz mam dosc wszystkiego pod gorke... Ukochanego zaraz wyleczymy z zapalenia i skupimy sie na mnie i moim leczeniu :D:D:D No i sie w koncu uda :D:D:D SURI juz troszke Ci lepiej? A w czw przyjezdzaja moi rodzice! Juz sie nie moge doczekac, ciesze sie jak male dziecko! Po raz pierwszy swoja wnusie zobacza!!! Tosia fajnie ze wrocilas!!! Jak u was staranka ida? My zaczynamy od dzis :) chyba ze pecherz mi nie pozwoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w trakcie... :) pierwszy cykl z CLO mam... zobaczymy.. zmykam na zakupy... trzeba maksymalnie urlop wykorzystac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka taki problem to nie problem :) duzo witaminki C daj chłopakowi i pewnie raz dwa pomoże :) a co do uroseptu to chyba tez nie zaszkodzi :) umów sie na ta wizyte w srode i niech lekarz powie co jeszcze :) Tosia tez trzymam kciuki :) Suri ja piore w proszku Lovela i bez płynu :) tak mi siostra poradziła i tak piore ;) suszarka wygląda cudnie z takimi malutkimi ubrankami :) ide na drugie śniadanie bo głodna jestem strasznie :) a pozniej do sklepu. Kurcze nie umiem przestać myśleć o tej dziewczynie z października :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny brzuchatki, prosze nie denerwujcie sie! Wiadomo ze zadrzaja sie takie tragedie, ale wam sie to nie przytrafi! U was wszystko bedzie super!!!! Tosia ja mialam poprzedni cykl z clo, no ale nie wyszlo :( teraz przerwa i pewnie nastepny bedzie znow z clo i moze zastrzyk, zobaczymy co gin powie w sr. Wyniki badan wyslalam do mojej gin w pl i zobacze co mi doradzi, bo jej najbardziej wierze. Zaraz napisze chlopakowi aby zjadl kilo pomaranczy na lunch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - juz mi troszke lepiej,wlaczylam ulubiona muzyke i dzidzia tancuje mi w brzuszku :) moze mnie nawet bolec z tych wygibasow malego,byle dawal znac ze slyszy i sie rusza :) grazka - ja tego plynu tak polowe zakretki dodam ale tez porzadnie wyplucze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Dorka bardzo sie ciesze ze winiki dobre, te leukocyty sa podwyzszone minimalnie, raczej zadnego leczenia lekarz nie zaleci, bo o taka ilsc to mogly sie podniesc nawet ze stersu, czy z wysilku, wiec nie przejmuj sie tym w ogole. A skoro Ty masz zapalenie pecherza, to tak profilaktycznie niech sobie ukochany duzo pije, i wit C, u mezczyzn raz dwa sie wszystko pieknie wyplukuje..... Skupic mi sie teraz na przytulankach golabki :) U mnie dzis spoko :) choc nie przespana noc, wczoraj moje oczy odmowily mi posluszenstwa, najpier widzialam podwojnie, potem jak przez mgle, a potem nie widzialm pierwszych liter wyrazu... strasznie nie przyjemne to bylo, a potem ogromny bol glowy nadszedl i tak cala noc pozostal ze mna... Rano wiec musialam do poloznej sie wybrac by sprawdzila mi cisnienie i czy nie mam bialka w moczu, tak na wszelki wypadek bym nie martwila sie ze to poczatek zatrucia ciazowego... ale na szczescie cisnienie jak zawsze 80/40 i brak bialka..ufffff Wiec sie nie martwie teraz :) Kruszyna pytalas czy mam juz torbe spakowana, mozna powiedziec ze jest spakowana, musze dorzucic kilka rzeczy ale to spokojnie jak sie porod zacznie... Suri, straszne przezycie dla tej dziewczyny, brak slow by pocieszyc, niestety zdarzaja sie takie przypadki, ale bardzo rzadko, wiec mysl pozytywnie, zeby Twoja dzidzia sie ladnie usmiechala, i nie denerowala.... Co do skurczy to przychodza u mnie i odchodza, ale zazwyczaj noca, miednica nie jest happy bo Maly caly swoj ciezar juz tam przeniosl i boli, ale to radosny bol bo wiem ze porod coraz blizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dobrze zrobiłaś że napisałas maila do swojej ginekolog w PL :) pewnie szybko Ci odpisze i już bedziecie mogli tylko się skupić na sobie :) Suri mój brzdąc też dzisiaj super się rusza :) wczoraj się martwiłam bo spokojny był i nawet M mówił do niego żeby się obudził bo mama się martwi :) chyba do samego porodu bedziemy się zamarwiać o te nasze bobasy a po porodzie to dopiero :) oby wszystko było ok. Troche mi przeszkadza zapach tej Loveli ;) ciekawe czy po porodzie mi przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wielkie dzieki! To juz sie zupelnie nie przejmuje, lecze swoj pecherz i zabieramy sie za najprzyjemniejsza czesc staranek :) Oj na sama mysl jestem podekscytowana :D:D:D Grazaka, to moze zmien plyn jak ci przeszkadza... Po co masz sie meczyc. Asia oj okropne to masz ze wzrokiem. Mialas juz takie dolegliwosci, czy po raz pierwszy? Ja czasami mam zaburzenia przy ogromnej migrenie, strasznie to nieprzyjemne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, zabieraj sie zabieraj za przytulaski :) U mnie pierwszy raz w zyciu cokolwiek ze wzrokiem zaczelo sie dziac, wiec wolalam sprawdzic czy to nie przez bialko czasem, teraz jestm juz spokojna, ale faktycznie malo fajne uczucie jak sie widzi np pol czlowieka tylko..brrr Grazka ja plukalam jakims angielskim plynem do plukania dla dzieciaczkow specjanie i tez mi strasznie zapach przeszkadzal, mam ogromna nadzieje ze minie po ciazy bo jak nie to raz jeszcze bez plynu bede musiala prac :) Kaska super fotki, wygladasz niesamowicie, jakbys w ogole w ciazy nie byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ja dopiero do domu wróciłam. Byłam na kawce z koleżanką :) Po drodze zakupy zrobiłam dla teściowej i jej zawiozłam :) Ale jestem dobra synowa :P Dorcia lekarz zinterpretuje wyniki, powie Wam co dalej, to już bardzo dużo :) Co do łóżeczka i ciuszków przed porodem... U mnie w rodzinie ten przesąd "niezapeszania" jest głęboko zakorzeniony. I jakoś po trochu w to wierzę, dlatego wstrzymuję się z wszelkimi zakupami, a to co już dostałam czeka u mojej mamy :) Dla wszystkich buziaki przesyłam, idę coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wcinam tosta z serkiem i pomidorkiem - pycha! moje ulubione, a na deser ciasteczka z migdalami i pistacjami :) wlasnie sie dowiedzialam, ze mojej przyjaciolce znow sie nie udalo... zalamana, wiec pocieszam. Faszeruje sie uroseptem, aby byc sprawna wieczorem :) Dziewczyny szyby beda pekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja mam dzis kulinarny.... grochóke wlasnie ugotowałam i zeberka w sosie słodko kwasnym z chili :) Dorka dobrze ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Madzia! Wszystko niby OK, ale nadal dzidzi brak... no nic czekam dalej i staram sie dalej! Nadal bardzo mocno trzymam za wyniki meza! Aby sie wam poprawily i invitro aby bylo mozliwe! Albo aby cud sie zdarzyl! Bo tak tez bywa! Ja nie mam dzis obiadu i nie wiem co ukochany wymysli. ale cos czuje ze jakis szybki zrobi, kurczak z warzywkami itp. Ciekawe co u Mery, dawno sie nie odzywala. Mam nadzieje ze maly pieknie rosnie i ciesza sie juz soba w domku! Magda a kiedy macie wyniki, jakos juz niedlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka pewnie ze bedze wszystko oki :) ja miałam taka migrene od poludnia w sobote , mowie wam tragedia ale tak mam teraz przed deszczem mnie nachodza bole głowy, a wczoraj było juz ze mna dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna polecam wcieranie masci na migreny! Ja mam tak przed zmiana pogody i takie wcieranie bardzo pomaga, chyba krazenie pobudza czy jakos tak. Czekam na odp od mojej gin, ale cisza :( Moze jest na wakacjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ma jeszcze leki na jakieś 6 dni kuracji i wtedy uda się na badanie i konsultacje i zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ale fajnie, że Asia potwierdziła Ci, że wyniki dobre :) teraz zaciskam mocno kciukasy i niech szyby i ściany pękają! :D co tam, ważne żeby dzidzia powstała :) Asia no to miałaś z tym wzrokiem :O dobrze, że wyniki dobre :) oby teraz do samego porodu bez żadnych niespodzianek :) a masz wyniki tej glukozy? Ja koncze robić łazanki i jak zjem to się kłade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to jeszcze tylko chwilka! Mocno trzymam i koniecznie dawaj znac co i jak! Mam wielka nadzieje ze dzieki leczeniu wszystko sie super poprawi!!!! Grazka, tez kulinarnie dzionek spedzasz ! Fajnie wam a ja nerwowka w pracy :( ale pt mam wolny, wiec w sumie to jakby dzis byl juz wtorek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedlugo do domku! juz nie moge sie doczekac, spiaca dzis jestem :( A gdzie sie reszta podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) zapowiada sie piekny sloneczny dzien :) Dorka szalenstwa wczoraj byly ??? Spalam tak mocno ze nic nie slyszlam no i teraz nie wiem... :) Grazka pytalas mnie kiedy mozna zaczac przytulaski.... by przyspieszyc porod, a raczej pomoc szyjce w jej rozwieraniu :) to po skonczonym 37tyg ciazy mozna czesto serduchowac z "wkladem" :) a wczesniej to oczywiscie bez plywakow do srodka, szczegolnie w 8 miesiacu, kiedy wszystko jest bardzo wrazliwe na bodzce.... A ja pije herbatke i platki wcinam :) A swoje wyniki moze bede znala w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie bylo, bo chlopak byl calkowicie padniety :( Mam nadzieje ze mi to dzis wynagrodzi! Wlasnie dostalam od od mojej gin i kazala chlopaka podleczyc i badania powtorzyc za miesiac :( Nie wiem tylko czym go podleczac bo nie mapisala... uroseptem? Zapytam gina w sr, bo mam wizte na 19. U nas pogoda taka sobie, raz slonko a za chwile sie chmurzy, podobno ma padac :( Asia kurcze juz doslownie kilka dni tobie i Sylwince zostalo! Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×