Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Hej. Ja jestem, ale zbieram się powoli do gina. Muszę to odbębnić, a akurat bratowa też idzie więc w razie co zajmie się chwilę małym, bo muszę go wziąć ze sobą. Wiktor dziś jest strasznie niespokojny, nie chce spać tylko marudzi. Jakiś taki dzień ma. Ciekawe czy wytrzyma u lekarza. Najwyżej będę wracać do domu z syreną alarmową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D Magduś i Dorcia Wy wiecie że Wam życzę z całego ❤️ żeby się jak najszybciej Wam udało 👄 Grażka sierpień się jeszcze nie skończył więc Asia w każdej chwili może się znaleźć na porodówce :D:D:D Kasia irokez poprawiony kolor zmieniony tylko jakoś córce sie mojej nie spieszy na świat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam do domu, byłam u lekarza. Malutka waży 816g, mało troszkę :( Mam nadzieję że nadrobi szybko. Mam brać nospę i Magnefar B6 3x1 i dużo leżeć, L4 mam leżące. W razie czego mam receptę na leki przeciwskurczowe, jak w ciągu tygodnia się nie poprawi. Poza tym ok, dzidzia ma śliczną buźkę, jest ruchliwa, ujście zamknięte. Kolejna wizyta 21 września. To tyle, dołka mam troszkę psychicznego. Idę się położyć, może zasnę bo noc znów była ciężka... Buziaki dla wszystkich przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Kruszyna to przez te bóle te L4 leżące? biedaczko teraz odpoczywaj dużo a malutka na pewno szybko ładnie przybierze na wadze :) niczym się nie martw i proszę się dużo uśmiechać :):):) ja odpukać śpię dobrze, nawet za dobrze :) obudzić się rano nie umiem ;) Sylwinka no masz racje, że sierpień się jeszcze nie skończył wiec czekam :) a Ty pewnie na nast wizycie dowiesz się dokładnie kiedy bedziesz miała cc :) też fajnie wiedzieć dokładnie kiedy przywitasz najmłodszego członka rodziny :) Kasia napisz jak po wizycie u ginekologa i czy jechałaś na sygnale do domu ;) Suri a Ty gdzie się ukrywasz? jak tam ta Twoja kurzajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) My dzisiaj mamy dzień przebieranek z Aleksem :P Już kolejne ubranko ma na sobie - ze spaceru wróciliśmy i okazało się, że pampers przeciekł, potem po jedzeniu Aleksik tak narobił do pampersa, że śpiochy do przebrania ;P Teraz śpi łobuziak jeden :) Kruszyna odpoczywaj i leż jeśli tak lekarz mówi. Zdrowie Twoje i malutkiej jest najważniejsze! Kasia ja mam wizytę u gina przed sobą dopiero - za jakieś 2 tygodnie. Na razie jutro idę z Aleksem na 10.20 do pani doktor. Grażka jak się czujesz? Asia - Tomuś czeka cierpliwie na termin chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)czesc kruszyna - oj to wypoczywaj i sil nabieraj koniecznie!!!! aska aska aska - ja juz zaczynam kibicowac ;) kasia - napisz co u gina,mam nadzieje ze z brzuszkiem Wikusia lepiej bedzie! magda,dorka - trzymam kciuki za was!!!! :) grazka - walcze z tymi kurzajkami,2 dziady juz zeszly jeszcze jeden na stopie pozostal :p smaruje dalej i za 2 dni mam nadzieje zniknie,spanikowalam dzis lekko czy dzidzi nie zaszkodzilam bo dzis pani w aptece powiedziala ze ostroznie z tym plynem acerin bo ma kwas salicylowy,wczoraj glowa mnie bolala i tak myslalam czy to jakiegos zwiazku nie ma,mam nadzieje ze nie zaszkodzilam,ale wyplenie to chocby nie wiem co ;) dzisiaj pojezdzilam troche za fotelikami-nosidelkami (0-13) ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej takie cos na allegro nie kupic,bylam nawet chyba niedaleko Twoich rejonow,naprzeciwko policji taki komis jest,ale nic mi sie nie podobalo tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia czuję się dobrze ale ciężko :P najgorzej jak mi nogi spuchną ale musze jakoś to przetrzymać :) M masuje mi je codziennie :) ostatnio nawet zasnęłam przy tym masażu :) Suri nie martw się bo na pewno nie zaszkodziłaś Dawidkowi :) faktycznie byłaś w moich rejonach ale ja mieszkam na drugim końcu miasta :) fotelika nie musze kupować bo mam od siostry ale może faktycznie zobacz na allegro. Emilka ma 9 miesięcy i juz wyrosła z tego nosidełka wiec chyba nie opłaca się kupować jakiegoś bardzo drogiego. wczoraj M się mnie zapytał czy jeszcze dużo mi ten brzuch urośnie :O normalnie zabić to mało! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy do domku... czas na relaks teraz :) Dziewczyny, Tomus czeka na termin, wie ze mama chciala wrzesniwoy porod, data ladnie wyglada :) :) 09.2009.. teraz tylko ciekawa jestem jaki dzien sobie wybierze, pozostawiam jemu ta decyzje :) chcialabym juz go przytulic, ale z drugiej strony kocham te zabawy z jego stopkami w moim brzuszku :) Kruszyna, nie dlouj sie kochana, prawie kazda z nas miala okresy ze rozkurczowe tabletki musiala brac i wypoczywac... Waga nie jest wcale taka zla, dziewczynki zawsze waza mniej niz chlopcy.. Moj chlopak, a byl Maly strasznie dopiero w 8 i 9 miesiacu dogonil, i teraz mysle ze bedzie duuuzy :) :) Ciesz sie kochana ze ciaza zdrowa, Mala zdrowa... Grazka...oj brzuszek urosnie jeszcze, urosnie, najwiecej w 8 i 9 miesiacu dziecko nabiera masy, wiec brzuszek bedzie jeszcze bardziej okragly, super fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka w środę się wszystkiego dowiem bo mam wizytę i wtedy też wyznaczy mi datę cc :) mi też puchną nogi a najbardziej prawa :O Kruszyna odpoczywaj jak najwięcej :) dziewczyny na którym boku śpicie bo ja nie mogę spać na prawym bo mała od razu mnie zaczyna kopać dopiero jak sie położę na lewym to jest dobrze :) chciałam zaatakować ostatnio banana a mój jak zwykle mówi nie bo mi jeszcze zaczniesz tu rodzić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia może bedzie 09.09.2009 ;) dopiero ładnie wygląda :) ja też chciałam dzidzie z września, może się uda, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! dopadła mnie jakaś apatia, nic mi sie nie chce, za nic nie mogę się zabrać ( a mam trochę spraw) i nie chce wychodzić mi się nigdzie, a po za tym stalam się zrzędą do kwadratu , czepiam się wszystkiego i wszytskich ...ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka mi też najbardziej prawa puchnie, może to dlatego, że mały leży właśnie z prawej strony, sama nie wiem. zapomniałam zapytać o to lekarza ale powiedział mi że mały z prawej strony ma kręgosłup. Ja śpię raz na jednym, raz na drugim boku :) musiałam się pilnować bardzo, żeby nie spać na plecach bo to moja ulubiona pozycja ;) zalecane jest spanie na lewym boku więc Twoja córka wie co dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ale złapałaś doła :( zakop go głęboko w ogródku i zjedz pycha czekoladę :) nie martw się bo jeszcze nic nie wiadomo, ja ciągle trzymam kciuki i modle się za Ciebie i Dorkę, żebyście szybko zostały mamusiami :) tak bardzo chce przeczytać od Was dobre wiadomości ale wiem, że Wy jeszcze bardziej chcecie nam je przekazać... 🌻🌻🌻 głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wiem że jest ciężko Tobie ale weź się w garść wyjdź z mężem do kina zrelaksuj się wejdź do wanny poleż sobie będzie dobrze kurczę musi być dobrze ja wierzę w to że niedługo uśmiechnie się do Was szczęście i się doczekacie swojego maleństwa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja właśnie też tak myślałam że przez to mi puchnie prawa noga bo mała leży po prawej stronie jak pójdę w środę to muszę się lekarza zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze mi sie kilka spraw naklada na siebie a ta sprawa z ciąża a raczej jej brakiem to mnie tylko doluje dodtkowo. Moja tesciowa dwa dni temu stwierzila ze mysle tylko o sobie ( bo niby robie kariere, che sie bawić) ,a jej syn chcial by miec juz rodzine...ona mie obwinia o to ze nie mamy dzieci... do tego nie mogę sie dogadac z niektorymi członkami rodziny bo przestalam byc doją krową , ktora wszyscy wykorzystują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś olej teściową nie słuchaj jej przecież jej syn ma rodzinę ma Ciebie i to jest najważniejsze że się kochacie i wspieracie w najtrudniejszych chwilach a Ona sie powinna trochę zastanowić nad tym co mówi chyba bym rozniosła taką teściową a z rodziną to taka jest prawda że najlepiej sie wychodzi na zdjęciach niestety :(:( :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka gdyby nie to ,ze teść ma raka to wogóle bym tam nie chodzila, ale on jest ok ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę tak to z teściami jest jak z jednym jest dobrze to z drugim nie ja teściową mam super ale teścia nie znoszę i nie gadam z nim też usłyszałam przykre słowa z jego ust jak wstawiliśmy sobie okna plastikowe to później mówił mi że powinnam iść do pracy i swojemu mężowi oddać za okna a 2 lata temu powiedział że krzywdę mu zrobiłam że weszłam do jego rodziny też przez niego nie raz płakałam teraz w końcu dał mi już spokój ale nigdy mu tego nie wybaczę co powiedział na świecie są niestety ludzie i ludziska i nikt już tego nie zmieni :(:(:(:(:(:(:(:(:( moja teściowa kiedyś mi powiedziała że mam na niego nie zwracać uwagę bo ja ożeniłam się z Pawłem a nie z jego ojcem i tak samo Ty nie zwracaj uwagi na teściową bo same głupoty mówi masz kochającego męża i to najważniejsze jest 👄 dobrze że teścia masz super ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim (choć zapewne nikogo nie ma :) ) Sylwinka widzę, że jesteś gotowa :) No to do dzieła kochana :) Kruszyna nie zamartwiaj się na zapas. Jeden maluszek waży tyle, inny tyle. A i USG może mieć jakieś odchylenia. Poza tym lekarz nie powiedział przecież, że coś jest nie tak więc głowa do góry :) Odpoczywaj ile wlezie i jak najwięcej się uśmiechaj bo dziecko to czuje :) Patrz co napisali na tej stronie http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1-26.html około 900g więc wszystko jest ok :) Grażka śpi ile wlezie :) No i wykorzystuj swojego m do tych masaży :) Polusia Wiktor też mi takie niespodzianki robi :) Ja tam się cieszę z każdej kupki, mogę nawet i ubranka wymieniać :) Dziś np mały miał mokre całe plecy. Jak? Nie wiem. Pampers był praktycznie suchy :) Suri ja fotelika z komisu bym nie kupowała. Trzeba mieć pewność, że fotelik nie przeszedł kolizji. Ja mam fotelik używany odkupiony od dobrych znajomych. W nowy zainwestuję później. Ten starczy raptem na kilka miesięcy. A na allegro? Czemu nie :) aska ale Ty się trzymasz kobitko. Tomuś wychodź, bo wszystkie na Ciebie czekamy :) magda głowa, uszy i cycki do góry :) Będzie dobrze. A ja...pojechałam do gina sama w końcu. Tzn była akurat bratowa na wizycie więc zajęła mi miejsce i pojechałam w ostatniej chwili. Miałam brać Wiktora, ale moja mama przyszła wcześniej z pracy i została z nim. Wg gina wszystko jest pięknie pogojone, zbadał mnie bardzo dokładnie, obejrzał szyjkę itd. Mam już pozwolenie na seks, wypisał mi receptę na tabletki. Cieszę się, że mam już tą wizytę za sobą. Teraz będę tylko po recepty biegać, ale to już nie do niego bo nie opłci mi się płacić 100zł za wizytę. Pójdę na kasę do innego :) Tyle u mnie. Zmykam jeść lody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMIN PORODU ......WIEK........PŁEĆ aska.osa..........39..........06/09/09............26.... ........Tomek Sylwinka25.......37...........18.09.2009..........25.... ..dziewczynka Grażka23.........34..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............32.........22.10.2009..........30 .........Dawid Kruszyna2008....26.........04.12.2009...........23...... .dziewczynka anna999...........13.........28.02.2010...........26 .........???????? JUZ PO PORODZIE nick...............poród..........................imię lolcia26.........01.07.2009..............ANTOŚ MERY27........15.07.2009..............MAKSYMILIAN Kasia.T21......25.07.2009..............WIKTOR Polusia86.......04.08.2009...............ALEKSANDER Cześć :) Kasiu bardzo ładnie Wiktorek rośnie :) śliczny śmieszek z niego :) a jak patrze na Ciebie to popadam z kompleksy ;) Dorka mam nadzieję, że super wykorzystałaś czas z chłopakiem :) Magda nie przejmuj się teściową, z tego co piszesz to nie warto! Asiu jednak wrzesień :) czujesz zbliżający się poród? dla reszty 👄 ja zmykam myć włosy i do sklepu :) ciekawe czy dzisiaj też bedziecie takie rozmowne jak wczoraj :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka 🖐️ Dzięki za komplement. Niedługo i Ty pozbędziesz się brzuszka, a ten mały ssak który z niego wyjdzie sprawi, że będziesz szczuplutka jak przed ciążą :) Jest tu ktoś? aska i Sylwinka meldujcie się, bo pomyślę, że na porodówce jesteście :) Tomuś wychodź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po krotkiej przerwie! U nas bylo wczoraj wolne, wiec mialam zalatany dzionek z rodzinka! Magda, moze niech maz porozmawia ze swoja mama? Jak sie dowie jaki jest powod tego ze jeszcze nie macie dzieci, mysle ze szybko zmieni nastawienie do wszystkiego! Moze takie rozwiazanie pomoze.... Kruszyna nic sie nie martw ze dzidzia mala, moja bratowa cala ciaze miala mala coreczke, doslownie do 7 miesiaca nie bylo widac ze w ciazy... a teraz ma piekna, zdrowiutka Hanie :D:D:D Grazka, a jak ty? Jak samopoczucie? Na razie bedziemy kibicowac Asi i Sylwince, ale ty tez za chwile bedziesz na porodowce :D:D:D Wszystkim przesylam wtorkowe buziaki :D:D:D A u mnie super, ciesze sie rodzinka :D i staram sie z nimi spedzic kazda chwilke! w ten czwatek przyjezdza do mnie przyjaciolka na kilka dni, wiec dzieje sie duzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D niestety jeszcze jestem w domu :P:P:P jakoś mojemu dziecku sie nie spieszy u mamy w brzuszku najlepiej :D:D:D:D:D:D Kasiu Wiktorek to mały i uśmiechnięty przystojniak :) Dorcia dobrze że u Ciebie wszystko ok :D:D Asia odezwij się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia chyba jeszcze nie rodzi, bo by mi sms-a przyslala... Pewnie spi, bo u nas dopiero po 9 rano... Sylwinka, a jakies skorcze juz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mam nadzieję, że dobrze wykorzystałaś chłopaka w te dni :) zauważyłam kolejną pękniętą ściane w domu :) ja zjadłam troszkę arbuza i zaraz zabieram się za gotowanie obiadu dla moich robotników ;) ogrodzenie bedzie gotowe dopiero pod koniec tygodnia wiec i ja sie jeszcze nachodzę ale za to zauważyłam że waga pokazuje kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a odwołałaś już wizytę u starego lekarza? fajnie, że jutro się dowiesz na czym stoisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×