Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Nio wróciłam już, mój mały głodomorek mnie zbił normalnie :D:D:D Zjadłam zupkę i wsunęłam prince polo, duszę właśnie marchewkę, bo dziś zrobię rybkę, marchewkę i ziemniaczki :D:D:D Sylwinka SUPER że wyniki ok :D:D:D:D Bardzo się cieszę :) Jeszcze troszkę i się rozpakujesz :P Co do wózka to nie będę go taskać po schodach itp, tylko najwyżej do auta czasem, więc myślę że będzie oki :) Pooglądamy go sobie w sklepie a zamówimy przez net u producenta bo jest taniej :P Asia ja Cię podziwiam normalnie, tak spokojnie do wszystkiego podchodzisz, że tu czy tam boli. Ja to bym chyba do gina dzwoniła od razu :P Anna mam nadzieję że szybko ból głowy minie. A co do zwolnienia to ja postawiłam na odpoczynek w domku, no i układ w pracy też taki miałam że mogłam spokojnie iść na L4 końcem 3 m-ca :) Szkoda się denerwować, oczywiście zależy jaką masz pracę - ja bym nie wytrzymała w swojej, za dużo hałasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Dorka jak fajnie, że wszystko dobrze :) i że przytulanka są kiedy mają być :) nic tylko zaciskam kciuki, żeby tym razem się udało :) jak tam rodzice? pewnie zakochani po uszy w Hannie :) Sylwinka jak dobrze, że wyniki dobre i nie musisz iść do szpitala :) Kruszyna ciesz się, że masz malutki brzuszek jeszcze :) jeszcze się nanosisz :) Coś w tym jest z tymi wypryskami na dziewczynkę, ja nie mam nic przez całą ciążę ale moja kuzynka miała straszne i urodziła dwie córki. jedynym wyjątkiem jest moja siostra ;) ona miała gładką skórę, wszyscy mówili że na pewno chłopak, bardzo ładnie wyglądała i ma córeczkę :) właśnie obie pojechały do domu :) Emilka tak szaleje, mała łobuziara :P ja popuchnięta znów jestem :( nie mogę juz patrzec na te moje nogi no ale co zrobić :P dla reszty przesyłam buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka moja koleżanka zaczęła 6-mc i już nogi całe spuchnięte ma... A Ty już z górki :) Ja z jednej strony cieszę się że będzie już chłodno jak będę duża i szeroka, a z drugiej fajnie urodzić końcem lata lub wczesną jesienią :) Brzuszek mam maleńki, ale najważniejsze żeby Dzidzia dobrze rosła, dowiem się w poniedziałek :) Już się doczekać nie mogę na to usg żeby malutką zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to wczesnie koleżanka zaczęła puchnąć, ja całe szczęscie późno ale i tak mnie to wkurza ;) następne dziecko chyba bedziemy robić żeby urodziło się na wiosne :P jestem jeszcze ciakawa jaka bedzie pogoda w październiku, czy bede musiała kupić za duze buty i kurtę na dwa tygodnie :) a Twoja malutka na pewno fajnie rośnie :) ja miałam wczoraj usg ale chętnie bym jeszcze raz pooglądała tego urwisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spoko, tylko żeby tak sobie trafić w wiosennego malucha to sztuka :P:P:P:P A jesień mam nadzieję będzie ładna, bo jeszcze chcę jechać na spływ Dunajcem :P Byliśmy w lecie, ale na jesień podobno super widoki, kolorowe drzewa itd, mam nadzieję że się nam to uda :) Założę sobie cewnik albo wezmę nocnik pod pachę żeby 2,5 godz wytrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam smażyć rybkę :) Ale mam na nią ochotę :D:D:D:D Może dziś mężuś wróci normalnie z pracy, fajnie by było... Rano go trochę zmęczyłam bo wskoczyłam mu na banana, także trochę padnięty poszedł do pracy :P A co tam, zachcianki brzuchatej żony trzeba spełniać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dorka - bardzo sie ciesz ze ok u lekarza i nic tylko do roboty sie brac ;)napewno sie uda :) naciesz sie rodzicami :)napewno oszaleli na widok wnuczki :D sylwinka - ufff to dobrze ze wyniki ok!!!!!! :) aska - jupppi :)to juz na ostatnia prosta wyszlas do malenstwa!!!! grazka - mi tez stopy spuchly :(skwar niesamowity na dworze kruszyna - moj brat ma taki wozek i bardzo go sobie chwali,mi sie tez podoba:) oj i wiecie co,pojawila mi sie na palcu kurzajka :( ,czym to dziadostwo usunac???????myslicie ze mozna plynem acerin??ma w skladzie kwas mlekowy i salicylowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z wieczora :) Ciężko się pisze z zaciśniętymi kciukami, no, ale muszę trzymać za Dorkę :) Cieszę się, że lekarz powtwierdził super wyniki. Dziewczyny rozpakowywać się już proszę. Aska mąż już na urlopie, 40 tc leci. Dawaj no :) Sylwinka następna, na co czekasz kochana? Zbieraj się, zbieraj. Szykuj irokeza. Odśwież mu kolor i heja :) Reszta brzuchatek niech się trzyma. Niedługo i Wam będziemy dopingować. Ja to już chcę, żebyście wszystkie miały maluszki przy sobie. Wtedy o tej porze życia na forum będzie kwitło :) Maluszki pójdą spać, a mamuśki zasiądą na forum :) W końcu nie będę sama pisać. No to zmykam, bo zgłodniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi czas leci - Aleksik już ponad 3 tygodnie ma! Biedny dzisiaj nie mógł się uśpić i strasznie marudny był :( Ale to pewnie przez ten upał - zresztą córcia mojej koleżanki też dawała się we znaki więc sąsiedzi mieli stereo :p Asia już pora na Ciebie ;) Dorcia - ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie :) Kasia jak tam Wiktorek? Sylwinka ja wiem, że ty też we wrześniu :):):) I czekam ;) W tym tygodniu chyba już przeniesiemy się do siebie z malutkim... A taki pytanie - co myślicie o szczepionkach zintegrowanych? Ja się zastanawiam - bo to jednak jest 1 kłucie a nie 3... Grażka, Suri, Anna, Magda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Polusia. U nas wszystko ok. Mały rośnie - jutro kończy 5 tygodni :) A dopiero co na porodówce byłam :) W poniedziałek zamierzam wybrać się do gina na kontrol. Akurat będzie tam szła moja bratowa więc weźmiemy małego i razem się nim zajmiemy (nie mam go z kim zostawić o tej porze akurat). Co do szczepionek to my bierzemy te skojarzone własnie. Szczepienie mamy 8 lub 9 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też w porządku :) Po niedzieli wybieram się z małym do lekarza - zważy go, zmierzy i przy okazji weźmiemy receptę na tą szczepionkę, bo położna mi mówiła, że ceny są od 95 do 130 złotych, więc popatrzę po różnych aptekach. A na szczepienie mamy przyjść po 16 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy się zgłosić do przychodni 8 lub 9 września. Też będzie ważony, mierzony i oglądany z każdej strony :) No i zaszczepiony - koszt 100zł. Przychodnia ma już te szczepionki także szukać nie musimy :) Fajnie, że u Was wszystko ok. No i już niedługo będziecie u siebie :) A Ty jak się czujesz? Już doszłaś w pełni do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do spania bo jeszcze te nocki nie unormowane mamy i średnio się wysypiam. Ale z tygodnia na tydzień będzie lepiej mam nadzieję. No, albo z roku na rok :D Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Polusia 🌼 Kasia 🌼 Możecie już sobie o maluszkach pogadać, fajnie :D:D:D:D Co do szczepionek to też uważam że lepiej 1 raz kłuć niż 3 :) A resztę będę mogła powiedzieć jak urodzę :P Ja dziś w nocy wstawałam kilka razy na siku, potem przyszła zgaga i wstawałam napić się mleka, wymęczyło mnie. Za to rano padłam nieprzytomna prawie i spałam do 9.30 :D:D:D:D:D A dziś leniwy dzień będzie, mam w miarę posprzątane, nadgorliwa nie będę :P Mąż po południu będzie z pracy... Pada deszcz, ale fajnie bo chłodniej jest troszkę. Dorcia pewnie działasz na całego, a ja kciukuję z całych sił :) No u mnie też życie seksualne kwitnie, także chodzę z bananem na twarzy :P Miłego weekendu wszystkim życzę, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba wszystkie śpicie :P:P:P:P:P Ja idę się teraz położyć bo brzuch znów twardy się robi, mąż mi no-spę kupi to chyba wezmę. Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna 🌻 U nas też deszczowo. Ja mam dziś pracowity dzień, a Wiktorka boli brzuszek i nie bardzo mam kiedy coś zrobić. Do rodziców przychodzi dziś ciocia z wujkiem, ale moja mama oczywiście uparła się, żeby zrobić mnóstwo pyszności. Tak więc smażę, piekę, kroję. ehh... No to zmykam, bo mały kwili. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja już się czuję dobrze :) Ale nocki też mamy dość burzliwe na razie :P Niby Aleksik wstaje mniej więcej o tych samych godzinach, ale ostatnie 3 noce miał problem z zaśnięciem :( Także ani on nie wyspany, ani ja... Teraz tatuś się nim zajmuje, a ja próbuję skończyć plan pracy magisterskiej, bo muszę w następny weekend iść po wpis z seminarium a bez tego nie ma szans... No i jednak musimy iść do lekarza z Aleksikiem. Myślałam, że już jest oki z tym jego sikaniem, ale niestety od wczoraj znowu widzę, że strasznie ciężko mu to idzie, pręży się, płacze. Zobaczymy co pani doktor teraz powie. Kruszyna ty jeszcze trochę i też będziesz miała malutką przy sobie :) A jak się czujesz w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję problemów z sikaniem. Męczy się biedaczek :( My mamy problem z brzuszkiem i po niedzieli idziemy do lekarza, żeby też coś zaradził bo ja już nie mam pomysłów :( Najgorzej jest patrzeć jak taki maluszek krzywi się i płacze, a my nic zaradzić nie możemy. Cała nadzieja w lakarzach. Daj znać po wizycie jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jest pozno i pewnie nikogo to nie ma... mam dolka ....złapalo mnie dziś coś! CHCĘ MIEĆ DZIECKO!!!! MAM DOŚĆ BADAŃ I TEGO CHOLERNEGO CZEKANIA ! CIĄGLE MUSZE NA COŚ CZEKAĆ !! a ja tylko chcę mieć pełna rodzinę i chcę zebysmy z Mężem byli poprostu rodzicami...;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awlasnie ze ja jestem! Magda, nie dziwie sie! Ja tez tylko chce rodzine! I co a tego ze niby wszystko ok, jak tyle miesiecy I dzidzi nie ma:( naturalne ze masz takie dolki! I tak podziwiam I zazdroszcze tej sily I determinacji! Wiem ze piszac ze bedzie ok wcale cie nie pociesze! Po gorszym dniu przyjdzie lepszy I jutro rank swiat bedzie piekniejszy! Wielkie buziaczki dla ciebie! Kiedy Beda wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jeszcze nie bylo badań... mąż przeziębiony i to może wpłynąć na wyniki badania wiec musi się wykurować... nam zawsze wiatr w oczy wieje! kiedy się to skonczy....ehh dawnoo nie mialam takie dolka a nie chce stresowac męża bo on od razu ma wyrzuty ,że to jego wina wiec siedze grzecznie i nic mu nie mowie na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki cała rabatka dla Was 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wierzę, że obie już niebawem zajdziecie w upragnioną ciążę. Ciężko się pisze z zaciśniętymi kciukami, ale trzymam je zawzięcie aż do momentu kiedy się powiedzie. Dzisiejszej nocy Wiktor zaraz po kąpieli usnął na 4 godziny :) To narazie rekord. Później karmienie i 3 godz snu, a później już po 2 godz. Jednak jak na złość zamiast położyć się praktycznie razem z nim, usnęłam o północy. No i zaraz musiałam wstawać bo skończyły się właśnie te jego 4 godz. :) Mam jednak nadzieję, że mały będzie częściej spał po te 4 godzinki. Obyśmy tylko wygrali walkę z brzuszkiem to już będzie sukces. Pozdrawiam niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Dorka ,Magda wiem jak to jest bo ja czekałam 9 mc , czasem sie jest juz takim złym ze normalnie nie da sie opisac, nie bede pisac ze bedzie dobrze itd, bo pewnie kazdy wam to powtarza , wiem jedno nie mozna przestac wierzyc, a dołki sa normalnie i trzeba sie czsem wyładowac , bo potem jest lżej mnie 3 dzien głowa bolała dzis sie popłakałam juz bo nie moglam funkcjonowac :( wypiłam kawe rozpuszczalna( i powiedziałam ze 1 mi nie zaszkodzi) nie chce sie jeszcze faszerowac apapem, narazie odpukac chyba mnie powoli puszcza mam nadz ze nie wroci wieczorem jak wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć z rana :) Kawka podana :) Dorka, Magda ja wierze, że się uda! musi być Wam ciężko ale ważne że robicie badania, monitoringi, musi się kiedyś udać! ja też trzymam kciuki :) 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane :) Dzis mam busy dzien wiec raczej mnie nie bedzie... mamy w UK dlugi weekend wiec Dorka ma wolne od pracy, mam nadzieje ze szaleje z ukochanym :) Magda, pomimo tego co mowia lekarze, duzo sie przytulajcie, duzo milosci i wiary, stworzenie dziecka to taki cud ze nie zawsze medycyna wie najlepiej..... Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a Ty kiedy zamierzasz urodzić? :) obstawiałam u Ciebie sierpień ale chyba jednak się pomyliłam ;) miłego dnia :) No i znowu pustki na topiku :( u mnie jeszcze robią te ogrodzenie i właśnie kończe robic obiad :) spać mi się dzisiaj chce strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×