Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

ryjkkku to chodz:D pogadamy:D w ogole to ja juz musze isc:O:O:O...nie wiem kiedys bede:O.......papapapapa. milego dnia ryjku ryjkowski:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pa :O I zastałam sama 😭 chyba się pochlastam :O michu przyjdzie dopiero wieczorem :O jak nigdy :O impreza kręci się w mieście a ja sama nie pójdę bo nie lubię sama chodzić z dziećmi :O jeszcze ten wypadek zasrany :O ech..życie życie A tak w ogóle to zwiadowca! zgłaszam samowolkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O^O Zwiadowca zawsze na posterunku. Zauważono nieznane manewry i zaszła konieczność rozpoznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/^^^\ O^O \___/ Zwiad melduje. Zaobserwowano dużą grupę frustratów atakującą z topika o prawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto? kogo? gdzie ?:classic_cool: Nazwiska proszę :classic_cool: Odbezpieczać granaty !!!Na nich !!!!!!!!!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeendoberek:D Dajcie troche slonca bo u mnie pada i pada:O Co to sie stalo,ze dzis nikogo nie ma?:P:P:P:P Milegooo dnia:D ps.wchodze na kaffffe a tu w moich tematach wszysto wyczyszczone ale tak czy siak znalazlam Was:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko witaj:) Juz widzialm ta fotke na NK:D Nawet komenta zapodalam:P:P:P.....ja tez dzis wychodze a tak mi sie nie cgce:O..spac mi sie za to chce hehehe Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :classic_cool: widze, ze troszke popisaliscie przez weekend :) ale ten tekscior wprawil mnie w dobry humor od rana 19:21 [zgłoś do usunięcia] zwiadowca O^O Zwiad dalej prężnie stoi na baczność! :D :D :D dooobra znowu mam glupie mysli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Kurde oglądałam wczoraj film Hostel2 :O myślałam ,że pawia puszczę w wyrze :O już nigdy więcej :O Phill twoja fryzura bije na głowę :D puszek okruszek ,puszek kłębuszek :D Czekolada a to rozjaśniania to wstep do czegoś innego tzn innego koloru ? Robiłam wczoraj to ciasto ołatkowe co ANgel podała :D ale pyszne i jakie lekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Panią :) Miss bez komentarza :) Ryjku wczułem się w Wasze klimaty i znalazłem coś awangardowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lobuzy 🖐️ Ryjek ja ogladalam hostel i 1 i 2 :) na jedynce bylam w kinie i mi sie podobala, ale z dwojka to juz przesadzili, nawet nie obejrzalam do konca :o za to w likendzior ogladalam komedie \"dwoch gniewnych ludzi\" z sandlerem i jackiem nicholsonem - swietny filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm... ale nudy dzisiaj będą :O Wiecie co bym dzisiaj chciała ?:O Chciałabym wygrać 100 tyś złoty :O to właśnie bym chciała :O albo kurde nie yyy..tak gdzies ok,500tyś :O Ma dzisiaj ochotę iśc na zakupy :O tak sobie poszaleć :O wiecie nowe autko ,kurcze nowe rowery bym chciała ,o i kurcze lapka nowego bym chciała :O i chciałabym kupić sobie domek :O taki mały fajny :O jeszcze prawko bym, chciała :O w ogóle to bym coś chciała ,ale sama nie wiem co :O Albo kurcze chciałbym być w takim jednym miejscu a najlepiej to bym chciała sie cofnąć jakieś kilka lat w przeszłość:O tak sobie ponaprawiać różne błędy co sie porobiło ,tak pobyć z tymi których nie ma :( a którym malo czasu człowiek poświęcił :( Chyba zabiorę sie za budowanie wehikułu czasu :O moze tak z pralki ,chyba mikrofalę mam jeszcze w skrytce to też bym mogła wykorzystać :O jakies kable w domu mam :O śruby są :O piorun sie zrobi :O i wio w czasoprzestrzeń :O Ale napisałam :O mam dzisiaj myśli nie uczesane :O Coś bym chciała :O tylko co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Phill :( jak ja bym chciała w takim małym miasteczku czy tam wiosce mieszkać :( jak mi sie podobają te pola tam :( te dzikie ogródki ,łąki ,spokój cisza ,swojskie żarcie ,kiełbacha swojska wędzona i ten zapach biegnący z wędzarni :( nawet te krowie placki na łące są fajne :O u nas to nawet krowy nie ma :O w kiedyś były na łące i te ich placki :O Jebie mnie chyba dzisiaj :O Misska ja obejrzałam cały ,ale dwie sceny mnie tak obrzydziły ze hej :O Moment w którym gościówa wbiła kosę w krtań tej dziewczynie i ta krew tryskająca na nią :O i ten moment jak ta jedna dziewczyna odcieła gosciowi jaja :Oa nie kurde jak ten jedne gościu wpierdalał kawałki miesa z nogi chłopaczka :O jeszcze ten bosh co przeciął buzię tej blondynie :O Jeden wielki rzyg :O juz nigdy więcej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss trzecia część:) Było "U Pana Boga za piecem", "U Pana Boga w ogródku" i teraz "U Pana Boga za miedzą" :) Śmiechowe, bardzo prowincjonalne, czyli takie jakie lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska mam dwie szczotki i dwa grzebienie :O ale dzięki za chęci :O Tej a moze masz czekoladę z ryzem ,albo te jakieś tam batoniki ze zbozami czy coś :O masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadzam sie z Phillem :( bardzo przyjemne filmiki :( aż chce sie zyć ,cieszyć ,śmiać i co tam jeszcze :( taki fajny klimat panuje w tym filmie :( Macie deprim czy coś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to daj co tam masz :O byle by nie choroba wściekłych krów :D za to, to ja podziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no kurde ni mam czekoladki dzis :( ani batonikow zbozowych tez ni mam :( no bieda :( a mi sie bardzo podobal \"pieniadze to nie wszystko\" :D moglabym ogladac i ogladac ten film w kolko i mi sie nie nudzi :D Ryjeczku a skad u Ciebie taka melancholia? bo to ze ja mam depreche to normalka, ale u Ciebie to niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie żartuję :) nie mam doła :D Przyznam jednak ,ze chciałbym coś wygrać :Da najlepiej jakiś spadek z daleka :D No i sie rozpadało :) jak to bywa w poniedziałki ,szaro buro i ponuro :D Oczywiście nie obejdzie sie aby poniedziałek nie obfitował w złe wiadomości :O nie lubię poniedziałków :O ble ,a fuj, mada faka :O Jednak mam to głęboko w DE-UPIE:D Hłe hłe hłe co nas nie zabije to nas wzmocni :D joł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×