Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

O pierwsza sikoreczka;) (_)? proszę gorąca, parująca z dodatkiem miodziku (jeśli chcesz):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph podziekowal slicznie:):):) Z miodem a nawet z cytryna jak najbardziej moze byc a nawet musi byc;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie,nie, musi byc cytryna...koniec ...basta hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) Ok.....zycze milego dnia:):):):):) Na mnie juz czas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :)🖐️ Phill na żartach się nie znasz ?:) każdy swoje gusta i guściki ma :) myślałam ,ze ci sie spodoba a tu klapa :( Byłam z rana w szkole bo straszy pisał test trzecioklasisty a poszedł z gorączką do szkoły :( nie pisałam wam ,ale od kilku dni goraczkuje okropnie i nie ma żadnych innych objawów ,zadnego kaszlu ,kataru itp ,za to głowa mu pęka z bólu .Wczoraj miał aż 39.9 gorączki . Poszłam po niego by go zwolnić z reszty lekcji bo lekarz musi sie temu przyjrzeć . Jeszcze tak nigdy nie miał a gorączka to świadczy o jakimś wirusie lub zakażeniu z którym walczy organizm ,więc żartów nie . W nocy musiałam mu robić zimne okłady bo topił sie taki był gorący a usta miał bordowe . Wpadnę później ,zobacze coście naskrobali :D jakby co to ja też zamawiam tą herbatkę i z limonką może być :D Phill a co ty masz w stopce ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe piknie jest :D mały ma tylko zapalenie migdałów :D ot cała gorączka :D tak sobie wszystko zgrałam w czasie i juz mam spokój na dziś z lataniem :) no jeszcze na cmentarz bym musiała skoczyć kwiatki podlać u teściów :D i wolneeeeeeeeeeeeeee:D Fajnie słonko świeci ,ale zimki wiatr wieje :O co się dziwić Zimnej Zośki jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też byłem na mieście troszkę fotek zrobić:) Można powiedziec pierwsze zlecenie:) Z ciekawości wlazłem na najwyższe piętro palmiarni. UFFF masakra była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz u siebie palmiarnię czy w Poznaniu byłeś ?:) Chciałbym pojechać do palmiarni w Poznaniu :) juz dawno o tym myślałam :) ciekawe ile wstęp kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doberek :) Angel ale jaki A. Piasecki? :o ja znam tylko A. Piasecznego, ale Phill pisal cos o jakims Jedrusiu Piasecznym.... no chyba ze mial na mysli andrzeja to znam :D juz sie pogubilam normalnie :o Ryjeczku zdrowka dla Synka :) a u mnie jest pieknie, slonecznie i cieplutko nawet :) aaa Ryjku jak sie wybierasz do palmiarni to zrobimy sobie spotkanko :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou dziecinki drogie:) co tam u was? u mnie parę intensywnych tygodni, a dzis tkwię w robocie do wieczora... eeech stęskniłam się za waszymi dyskusjami ale nie mam siły czytać wszystkich zaległości...to może ktoś mi streści co się wydarzyło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekaterini witaj!!!!! Kurcze ja zaraz mykam wiec nie streszcze Ci co tutaj sie dzioalo ale nic zlego....same pozytywy:D ryjku, no widzisz, wiecej bylo strachu:) Misss oj tam...Piasecki czy Piaseczny....:P:P:P Wiesz o kogo chodzi:D Nogi mi do tylka wchodza tak sie dzis nalazilam:/ Milego popoludnia i wieczoru zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterini hellou! 🖐️ :D Angel zmysla :P jak nic zlego, jak sie prawie wszyscy w jednym czasie pochorowalismy :D :o Czekoladka chyba nadal na zwolnieniu lekarskim, Angel cwiczy raczke, ktora sobie poturbowala, ja juz sie wykurowalam, Ryjek leczy synka.... no sie dzialo! :D tylko Phil byl caly czas zdrow jak ryba :classic_cool: no to oprocz tego... same dobre rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekusia 🖐️ Monia urodziła córę :D Phill się zakochał :D Misska zaszła w ciążę przed która się tak broniła :D Ja zostałam sędzią w sądzie okręgowym w Tychach :D Angel biła sie na meczu i ręke jej połamali :D Czekolada dała sie przetopić na nutellę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek a dlaczego akurat ja zaszlam w ciaze? :( jak ja sie tak bardzo boje :( o ja piernicze! :D :D :D mamy tu biuro matrymonialne :classic_cool: Morfeusz ty desperacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju tobie dogodzic to nie wiem :O dobra Misska wygrała w totka :classic_cool: oczywiście trójkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfeuszu wracaj do matrixa:) Cześć Ekusia:) kopę lat:) Ryjku mam troszkę dziwną palmiarnie bo na poziomie 0 jest restauracja a na poziomie 1 są sale konferencyjne kafejka i tarasy widokowe na poziomie 2 i 3 tylko tarasy widokowe:) Dzięki temu wstęp jest wolny. Dwa lata temu palmiarnia została przebudowana. Mocno podnieśli zadaszenie żeby to wszystko się pomieściło:) Jutro mogę Wam wstawić zdjęcie tej palmiarni:) Misseczko Andrzej i Jędruś to to samo imię:) Chodziło o Pisaka :) Sorki za abstrakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no ciekawe od kiedy jedrus i andrzej to to samo :o jedrus to jedrzej ! i prosze mnie w blad wiecej nie wprowadzac :P :D zaszukalabym sie tego jedrzeja piasecznego :D Ryjku trojke? ale zes rozrzutna :P szostke prosze! jak juz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku hehe to mnie rozbroila Twoja fantazja..mam na mysli Twoja wypowiedz co sie turtaj dzialo jak ekaterini nie bylo hehehehe:P:P Sluchajcie znacie jakies teksty blogoslawienstwa pary mlodej??? Wyszukalam tylko 3 w necie....no nic nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie niestety nie znam ani na slubach ani na parach mlodych a juz tym bardziej na blogoslawienstwach :D :o Angel a wogole to jaka fantazja? :D akurat to o Tobie to szczera prawda i tylko prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missssss luzik,juz mam pare tekstow:) "akurat to o Tobie to szczera prawda i tylko prawda" ....hehehe popatrz co ryjek napisala:P Pisala,ze bylam na meczu,tam mnie pobili i zlamali mi reke a to jest kompletna bzdura:P No ok...ide do wyrka poogladac CSI:P Mam nadz.ze w koncu bede mogla spac tej nocy bo mam dosc juz nie przespanych nocy i chodzenia jak "struta":O:( Milego klikania zycze,spokojnej nocy i burzliwych((erotic:D)) snow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to ile kosztuje wstęp do palmiarni w Poznaniu :O Misska szóstkę to ja dla siebie zostawię :D ty i tak kase tracisz codziennie to widać duzo masz :D Błogosławieństw nie znam ,nigdy sie tym nie interesowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jak jeszcze jesteś na necie to daj zapytanie do dziewczyn ze ślubów tam wszystkie ci pomoga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką kurde Nutelle? :D co do zwolnienia to owszem jestem nadal i dostałam właśnie do 22 maja jeszcze, ale już się nawet nie przyznaje i idę do przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny co wy sie tak wypieracie :O przecież prawdę napisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie dokończyłam :O Phill się zakochał w koledze z wojska :O wiecie taka stara miłość szkolna :O tak to juz jest w tym świecie ,nie wiadomo co człowiekowi odbije na stare lata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a no sorry, pomylilo mi sie :D myslalam, ze napisala, ze sie schlalas i polamalas :P :D Ryjku to dla mnie chociaz piatke! :D a co do wydawania... wlasnie licytuje spodnie na all, wiec trzymac kciuki, zebym wygrala i za dobra cene :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek cos sie mylisz w zeznaniach :D :D :D Phill sie zakochal w koledze z wojska to to chyba nie milosc szkolna tylko wojskowa :classic_cool: :D :D Phill Ci da po tylku za to ze go wydalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×