Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

no ba ,przecież to zwierciadlane odbicie mamusi to jak ma nie lubić :classic_cool: lubi tez mieć pomalowane paznokcie u rączek i nóżek :classic_cool:ale to nie po mamusi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała już dawno przestała ryczeć :D teraz to mamie włoski czesze i czuję ,że kołtuny będą nie złe :Ono ale co się nie robi dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie bycze w domu;p jej jeszcze 11 dni i nie bede miala czasu na komputer;] Luby przyjezdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:)( Ludzie...nie ma tego zlego,teraz mam net i moge tutaj czestop zagladac!:D:D:D Ryjku....to mala bedzie miala prezent pod choinke - konika-kucyka skoro zgubila:P Miss- juz wiesz jakie auto chcesz kupic?typu...resorowka w wymiarach kolekcjonerskich (1do 1) hehehehe PS.Jest duuzo sniegu,moze kupic sanie?;) Dzis DOPIERO idziemy rozliczyc sie z facetem....ciekawe jak to bedzie ale cos czuje,ze bedzie kombinowal .. nie damy sie:P Wczesniej wypije piwko na odwage hehehe;) Mam pyt.co mozna zalozyc na bardzo wazne spotkanie z ludzmi z przeszlosci z ktorymi bardzo dawno sie nie widzialo a chce sie ich zaskoczyc czyms genialnym,modnym i nie drogim...tak aby "gal;y" wyszly na wierzch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ale dym :) Aniołku jak by co to ja mam bardzo zdolną prawniczkę. Puści gościa w skarpetkach. A co do kiecki to z doświadczenia wiem że jedna rzecz zawsze działa. Skromny, prosty strój i jeden wyróżniający, gustowny acz wypasiony dodatek :) Karmiłem pieski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebiście z paska wejść nie mogę na forum a z przeglądarki to tak :O od wczoraj tak mam :O Angel ,proponuje wyskoczenie w bikini ,oczy im wyjdą na wierzch ,masz murowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam 🖐️ Phill no ale jaja, bo ja nie nakarmilam dzis zadnego pieska (nie liczac swojego :P) bo wchodze a tam akcja zakonczona wszystkie pieski nakarmione :D a 17 nawet ma nowy dom!!!! jak ja lubie czytac takie wiadomosci :) Angel badz dzielna twarda i nieugieta w rozliczaniu sie z tym panem ! :D a co do stroju hmm zeby dobrze podpowiedziec musialabym wiedziec co lubisz nosic i w czym dobrze sie czujesz, bo wyglada sie najlepiej w tym w czym czlowiek sie dobrze czuje :) moze np. legginsy i welniana obcisla sukienke? w pasie jakis fajny pasek :) albo zamiast legginsow moga byc grube fajne rajstopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss dlatego piszę w czasie przeszłym. Z czego się cieszę to ze trzy psy dźwignąłem i dostały paczkę. Szkoda bo tym brakowało koło 20% i nie wiem czy się udało. Ale karma koce itd to i tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jakich wy psach piszecie ?:O o szerloku ?:O jestem jakaś nie dzisiejsza chyba :O to wszystkie są nakarmione czy jak?Ja wczoraj głosowałam ,ale było jeszcze sporo psów z Kalisza niedokarmionych Phill to twoja sprawka ?:D ja się przychylam do stroju Miski i do wypowiedzi Philla :) ważne aby było ci wygodnie i abyś dobrze się czuła :) Ja bym pewnie ubrała jakąś czarną ołówkową spódnicę albo sukienkę i białą fajna bluzeczkę (opinającą tu i ówdzie :classic_cool:)albo fajne są te z marszczeniami na rękawkach ,na ramionach :) do tego czarne klasyczne kozaki na obcasie i git majonez jak to mówisz ;)ale ze jako nie znoszę sukienkę i spódnic to bym pewnie w portkach poszła bo w legisach też nie chodzę :O Dlaczegóż to nie mogę wejść na kafe normalnie 😭łaj ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek no z tego co pisza na szerloku to akcja wlasnie zakonczyla sie przed czasem bo miala trwac do 21 dlatego ze wszystkie pieski juz nakarmilismy! :D super, ze tak wielu ludzi klikalo :) a w ogole patrzylam na foty z tych 2 schronisk i ladnie tam maja, widac ze pracuja tam ludzie z wielkimi serduchami, ktorym los zwierzat nie jest obojetny, widac, ze dbaja jak moga :) widac ze to ludzie mlodzi, ambitni, ludzie ktorym po prostu sie chce ! :) a nie to co bylo w kielcach :( a co do tego stroju to znajac siebie tez bym poszla w jeansach i dluuugim swetrze, do tego spzile :D ale ja to ja, ja nie lubie sukienek, spodnic i malo kobieco sie chyba ubieram :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska to powinna dostawać stolik wraz z tapczanem bo ona lubi zasypiać podczas imprez :D Co do szerloka to mam nadzieję ,że to rychłe zakończenie akcji nie jest wynikiem czyjegoś szaleństwa i psy są na serio dokarmione :( Kogo wyluzować ?jest ktoś chętny ?Bo później zabieram się za luzowanie kurczaka tak więc mogę komuś z was poluzować co nie co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co wygląda że na serio odzew był tak duży że już nie ma piesków do karmienia. :) No tylko troszkę zczesałem bo co za dużo to mogło by się wydać. Ale to w słusznym celu :) Niech kurczak Ryjka spoczywa w pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaamennn :D a mówią ,że na boże narodzenie wszystko się rodzi a tu mord w biały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stolik z tapczanem to jest mysl :classic_cool: byleby nie przy wc :o Ryjek a Ty sie wciaz dopatrujesz jakiegos szachrajstwa :D nic nie boj, pieski dostana to co ich, bedzie fotorelacja z akcji, z zakupow na pewno i uspokoi sie Twoje rozkolatane z nerwow serducho :) a wogole to dlaczego zabilas tego niewinnego kurczaka? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo przepraszam ,ale ja go już zabitego kupiłam :( ja tylko chcę się pobawić jak w horrorach i wyluzować go troszkę :( muszę z czegoś uszyć buty na zimę bo wszystkie mi przeciekają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ... dwuznaczna ta propozycja ze stymulowaniem;) Ryjku są takie impregnaty w płynie lub spraju do impregnacji butków. Kosztuje to z dychę ale naprawdę są skuteczne. Ja Małżce tym impregnuję bo nie mogę jej przekonać żeby w porządnych butach chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill ,jak sobie kupisz literki to też możesz się stymulować ;):D Co do butów to wiesz ,maja być ładne a to czy przemakają to na prawdę drugorzędowa sprawa :Dkobiet nie znasz czy co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko musi być ładne a reszta to sprawa drugorzędna :D to samo tyczy się literek ,mają być ładne a stymulacja to drugorzędna sprawa :D A tak z innej beczki myślicie ,że Czekolada się zadławiła bułką z pasztetem bo jakoś głosu nie daje a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia co się stało z Czekoladą. Za to wiem że od jakiś 3 tygodni jakaś "dusza" z Warszawy czyta nas namiętnie. :) Ciekawe czy się kiedyś przedstawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjek to tak jakbys powiedziala, ze p.... musi byc ladny, a czy bedzie dobrze stymulowal to juz sprawa drugorzedna :D nie no ja chyba zostane przy butach :D Czekolade to ja codziennie widuje na fb tylko do nas nie zaglada :P Phill mowisz, ze jakas dusza nas podczytuje? fajnie, lubie takie paranormalne zjawiska :classic_cool: chociaz jak sie ujawni to sie moge wystraszyc, bo sie boje duchow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Widze jakis temat o horrorach...duszach?:P Hehehe z facetem bylo lepiej niz sie spodziewalam,bardzo OK zachowal sie:) Tez nie nosze sukienek,spodnic ani legginsow badz trreginsow:)Dzins,bluzka to jest to co lubie:)Kobieco i sexiiiiiiiiii:P:P:P No wlasnie..czekoladki nie ma na kaffe a co do FB to zauwazylam ,ze duzo ludzi ma tam konto (tylko nie ja?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Warszawy to pisze 3/4 kafeterii :D kiedyś wpisywałam ID niektórych kaferianów i wychodziło na to ,że 3/4 pisze z wa-wy to przez neostradę :) ja pisałam kiedyś podobno z Poznania czyli co mieszkam w Poznaniu ?:D Tak teraz patrzę ,ze jakaś Mysza tu pisała wczoraj a my jak te chamy zero odezwu ,zero kultury ani cześć ani pocałuj mnie w d...nie ładnie ,oj nie ładnie :( Ja nie mogłam pisać wczoraj bo mnie wyskakiwało coś serwer coś tam not coś tam not i kilka innych wyrazów których wcale ,ale to wcale jak zwykle nie zrozumiałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska z tym "P"to rzeczywiście troszkę nie wypaliło ,ale wygląd też jest ważny :D Mi i podobają takie luźne bluzki do dżinsów .Z żorżety one są albo woalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×