Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Nie znalazłam w kapuście :D Misska mam barszczyk z tytki :classic_cool: chcesz :D ja juz sączę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska i tak dzisiaj rekord pobiłaś :D także masz wolne :classic_cool: będzie premia uznaniowa za dobre zachowanie ( frekwencja gut):D Śpij słodko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___(▓▓▓)_____________(▓▓▓) _(▓▓▓▓▓▓▓)________(▓▓▓▓▓▓▓) (▓▓▓▓▓▓▓▓▓)_____(▓▓▓▓▓▓▓▓▓) (▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓)(▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓) (▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓) (▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓) _(▓▓▓▓▓▓)(▒▒▒▒)(▓▓▓▓▓)(▒▒▒▒) __(▓▓▓▓)(▒▒▒▒▒▒▒)(▓)(▒▒▒▒▒▒▒) ___(▓▓▓)(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒) ____(▓▓)(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒) _____(▓▓)(▒▒▒▒▒▒▒)(███)(███)▒) _______(▓)(▒▒▒▒)(███████████) _________(▓)(▒▒)(████████████) _________(▓▓)(▒▒)(██████████) ___________(▓▓)(▒▒)(████████) ____________(▓▓)(▒▒)(██████) ______________(▓)(▒▒)_(████) ________________(▓)_(▒)_(██) ________________________(█ Wszystkiego naj w Dniu Walentego moi kochani 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D :D :D Daawnooo mnie nie było , naskrobaliście tyle , że nie wiem kiedy się wyrobię z zalegami :D póki co , zapraszam Was na mały poczęstunek :-) Z okazji moich wczorajszych ... hmmm.... 18? :D urodzin i dzisiejszych Walentynek :D http://images37.fotosik.pl/59/101b13fe71bc2ce2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saniya - spóźnione ale szczere, dobrze że wreszcie pełnoletnia jesteś bo by Ci Małżona mogli za pedofilie zamknąć;) Nawiasem urodziłaś się jak moja mama. A ja mam podwójne święto miłości dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Phil :D Pewnie dlatego , żeby nie zamknęli Małżona zwiał do Oslo :D Wszystkiego najlepszego Phil dla Twojej Mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) Dla śmiechu powiem że 13.03 miała imieniny:) A dziś Małżowinka ma urodzinki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dla tych co mają urodzinki wszystkiego naj,naj,najlepszego :D Shanya dla ciebie specjalnie w ten piękny dzień zrobię wyjątek i wyjdę na spacer z twoimi piesiami :D już dawno nikt mnie nie ciągnął na sankach :D Phiil dla małżowinki to super masażyk w salonie SPA:D na rozluźnienie :D Chyba ,ze lubi takich chłopaków co wczoraj wkleiłam to bilecik się znajdzie :D A mój Walenty właśnie do mnie przyjeżdża:D czekam :D A i dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, nie szuka poklasku, nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego, nie cieszy się niesprawiedliwością, lecz współweseli z prawdy, wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję Wszystko przetrzyma"❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim kórzy obchodza jakieś święto wszystkiego dobrego :) Szczególnie Saniya, wszystkiego naj w oficjalnie dorosłym życiu i Małżowince dobrego i luzackiego życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek.....booshe znowu tyle stron wymaśćiliście,ze głowa az boli na sama mysl ile tego czytania bedzie:O Mamy dzisiaj walentynki, święto chłopca i dziewczynki. takich co to się kochaja no i sobie tez ufają. Dają sobie dzis prezenty, mówia przy tym -to walenty. Potem spacer w parku krótki, jakieś piwko troche wódki. Aby lepiej się gadało no i miłośc wyznawało. Potem kono jakies kwiaty a wieczorem marsz do chaty. A w chałupie w pokoiku, kolacyjka przy stoliku. Potem do dwunastek w nocy dwie poduszki jeden kocyk. Jakieś buzi,przytulanka. Taki dzień to jest sielanka. Chyba że ktoś nie ma damy wtedy dzień jest przerypany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladko dzięki za słowa pocieszenia. Rówieśniczki uważały inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×