Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Gość Lou lou20
kurcze,ja to wszystko wiem Miss tylko po prostu zauważam, że nie myślę już logicznie i ta sfera emocji jest osłabiona, czuję jak się sama niszczę. Jezu, pierwszy raz to powiem, ale jest mi samej źle ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou lou20
no ja liczę na zaręczyny jak już tam zawitam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou lou20 Zacznę od tego że nikt nie ma prawa Cię uderzyć, ani nawet szarpnąć. Jeśli jeszcze raz spróbuje to wezwij policję. Niech spałują na miejscu, skują i na dołek. Nawet jeśli jest to rodzic nie ma takiego prawa. Strasznie pojechana sytuacja. Na podstawie tego co napisałaś wygląda na to że rodzice przejawiają jakąś chorą agresję wobec Ciebie. \"Toxic\" (czyli gniew, zazdrość, złość i wszystko co złe) jest potwornie zaraźliwe. Ja już nie będę rozwodził się nad tym w jaki sposób przenosi się to na Wasz związek. Ale jak nie znajdziesz sposobu żeby radykalnie się od tego odciąć zniszczy Ci to całe życie. Nie tylko ten związek, ale całe życie. Odetnij się od tej spirali nienawiści. Trudno mi powiedzieć jak bo nie znam całej sprawy ale musisz się od tego odciąć. Im szybciej i gwałtowniej tym lepiej dla ciebie. Jak można to najlepiej teraz spakuj się i znikaj tak żeby Cie nie znaleźli. Szkołę, kasę, metę zawsze da się jakoś załatwić, ale jak dasz się zmielić tej \"spirali\" zostaniesz tam na zawsze i umrzesz w tej nienawiści. Dziewczyno ratuj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou lou20
teoretycznie mogę tam jechać już. Tylko że naprawdę chcę skończyć szkołę no i iść na studia. Chyba dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou lou20
tylko po prostu nie mam pomysłu jak wytrzymać te 3miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Lou a ty rozmawiałaś z rodzicami na ten temat .Czy ogólnie zawsze miałaś jakieś problemy w domu z rodziną . Nie sądzę ,żeby takie zachowanie było ni z gruchy ni z pietruchy u nich i chyba raczej już wcześniej nie miałaś wsparcia w rodzinie ; Wiecie co pobiłam dzisiaj rekord w długości postu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou lou20 - Istnieje bardzo duże ryzyko że nie przetrzymasz. Oczywiście musisz decydować sama bo to Twoje życie. Ale nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko takie których nikt nie zrobił. A teraz przepraszam ale muszę sobie ulżyć troszkę. Jak ja kocham takich skurwieli co wyżywają się na własnych dzieciach. Kurwa jak spojrzę na takiego i lekko przymróżę oczy to gościu leje po nogach. I se skurwiel musi kogoś słabszego znaleźć. No kurwa mać. Jak go spotkam to znajdą go na wiosnę jak śnieg stopnieje. Sorki już wracam do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou lou20
i tu Was pewnie zaskoczę, ale zawsze byliśmy IDEALNĄ rodziną. Rozumiecie? nie dobrą, fajną ale IDEALNĄ. No a co się kryło pod pozorami to już Wam opisałam. ja nigdy nie patrzyłam na to tak, że to jest jedno wielkie pozoranctwo i udawanie przed znajomymi. A tak było i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou lou20
no po porost. Dopóki pasowało jak córeczka żyła, było okej. Było zajebiście. Ale teraz nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou lou20 byłem chłopakiem dziewczyny w podobnej sytuacji (nikt jej nie bił). Przegrałem. Dziewczyna płaci straszną cenę za tę porażkę. Racja jest po Twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou lou20
tak jak powiedziałeś wcześniej, spirala działa. I mi to nic nie daje, że racja jest po mojej stronie. Nawet nie wiem czy teraz ja mogę zmienić szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj Lou z drugiej strony te trzy miechy to nie jakiś zawrotny okres ,może wytrzymasz jednak .Wiesz mi się wydaje ,ze rodzice są tak nastawieni bo obawiają sie że zaprzepaścisz nauke i swoje plany życiowe . Wiesz starzy to czasem takie myślenie mają ,ze jak chłopak i wspólne mieszkanie to od razu dziecko w drodze . Phiil ty się przeze mnie demoralizujesz:Otakie mięso to nawet ja nie rzuciłam dawno:D Utworek :classic_cool: zapomniała już o nim a jeden z moich ulubionych :D A teraz coś dla wstrząsu psychicznego :classic_cool: trzymajcie się ramy i krzeseł :D Phill uszy zatykaj :D jeden z moich naj :D uwielbiam przy nim zasypiać :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou lou20
nie Ryjku. Mi się wydaje że to jest jakaś obsesja już, że tutaj coś z głowami jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou lou20
to ja też coś zapodam na dobranoc, choć mój gust muzyczny jest dziwny. http://www.youtube.com/watch?v=YyZVijsuHFY proszę Was, pomyślcie sobie czy nie macie podbnych przypadków wśród znajomych. każda rada jest dla mnie ważna. DObranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W domach z betonu nie ma wolnej miłości Są stosunki małżeńskie oraz akty nieżadu Casanowa tu u nas nie gości" Lolu trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill jak napisałeś dziadów to już wiedziałam o kogo chodzi :D Ten pierwszy super stare ,ale jare jak to sie mówi :D Misska nie wiem czy ty to zauważyłaś ,ale Phiil nam się dzisiaj rozbrykał :P nie dość ,ze pięknie łaciną pojechał to jeszcze cosik o sobie opowiedział :P nie ten tego chyba ma dzisiaj wypite czy coś :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filozof kurde wstyd mi strasznie, ale ja ich nie znam :( Ryjek powiem Ci, ze malo znam, malo wiem o tym naszym Filozofie i caly czas mnie zaskakuje ;) to wyginasz sie ze mna czy nie? :D i czy maz kurde zazdrosny nie bedzie jak Cie wezme w obroty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss ale przyznasz że klimat niezły:) A co niby chciałby byście wiedzieć?? Poza drobnymi zboczeniami jestem całkiem normalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu :D mamy święto :D Phiil znów rąbek tajemnicy uszczknął:D Misska myślę że mężulek będzie zadowolony jak my tak we dwie ,wiesz ten tego :classic_cool: Czekoladko :D ty se znajdź normalnego chłopa z krwi i kości a nie mi tam bajki oglądasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×