Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Słonko to podaj dłoń ,idziemy do tanga :classic_cool: Aha liczę na to ,że jezdeś dobra w te klocki :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu chcecie coś wiedzieć to zapytajcie:) Co wam będę jakąś niekończącą się opowieść płodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill no wszystko :D począwszy od numeru buta, skończywszy na rozmiarze stanika :D Heheh :D żartuję :P możesz sobie być jaki tam jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phiil wszystko wychodzi w praniu :D wcześniej czy później sie poznamy :D mamy czas;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku but 42 klata 92 talia 80 pas 82 biodra 82 wzrost 176 oczy zielone (podobno) włosy ciemne rasa biała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no a gdzie rozmiar stanika :( :D Te se jaja robię :D A przypomniało mi się :D mojego mężulka babcia miała w tamtym roku 100lat :D ale wiek co :D kurde tylko w tamtym tygodniu zmarła :( Wiecie na necie są jej zdjęcia :) babcia sama czytała w tym wieku i dreptała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na klacie brak owłosienia Typ ciała szczupły, raczej nie atletyczny:) Za to są inne przymioty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
92 A produkują takie? :D Ryjek, ja nie chce z krwi i kości :D wolę wyimaginowanego :D zresztą podglądałaś mnie na nk to wiesz że mam co miesięc nowego :D chociaż podejrzeałam marzec a tam ten same, tylko w innym ujęciu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill sam się prosiłeś :classic_cool: 1Przebyte choroby 2 Imiona rodziców 3Hobby 4Praca 5Marzenia 6Co osiągnąłeś w życiu 7Z czego jesteś zadowolony 8Ulubiona potrawa 9Twoje ulubione miejsce ,zakątek na świecie 10 Twoja szkolna zmora Następne 10 pytań za pięć minut :classic_cool: czekamy na rzetelną :classic_cool: :D :D :D :D :D :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątam, gotuję, piorę:) Robię salto do przodu i do tyłu, potrafię bez reanimacji przebiec 1800 metrów:) Noszę przy sobie móż i chusteczki. Naprawiam prawie wszystkie mechanizmy:) Wiem co zrobić by kobieta odzyskała uśmiech:) No i takie tam duperele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde czekoladko ja przez przypadek :D chciałm do Angel i wpadłam do ciebie :D Ty tylko mi tam od mojego wara nie :classic_cool: bo wiesz ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny wyobrażacie sobie Philla jak szoruje skarpety:Dszurum burum ,szurum burum:D O jeszcze mi wpadło :classic_cool: najważniejsze :classic_cool: Co zbierałeś od młodego ,kamyki ,kapsle ,stare monety i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Z poważnych tylko ospa, kilka niegroźnych wypadków (nie licząc reanimacji) 2. Stanisław Krystyna 3. Sporo tego głównie żeglarstwo, wioślarstwo, turystyka kwalifikowana i kilka innych sportów. Książka i jakieś ciekawostki kulturalne, śpiew gra na kilku instrumentach (stopień bardzo amatorski) 4. Głównie jako administrator sieci rozległych, ale dla odmiany przyjmuję różne dziwne zlecenia. 5. Zrozumieć jak ten świat się kręci 6. Miłość jakiej pragnąłem i wystarczającą harmonię 7. Łatwiej wymienić z czego nie jestem 8. podobie jak wyżej łatwiej typować czego nie lubię 9. ocean albo fiordy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kolei proszę:) Miss tak potrafię robić masaż, znam się również na ziołach, jestem przeszkolonym ratownikiem medycznym. Ryjku z pralkami nie umiem się dogadać (zawsze mi coś pofarbują:)) i piorę ręcznie:) Od małego budowałem modele głównie statków i żaglowców w tym kilka zrobiłem w butelce. Miss nie jedyne co to w miarę regularnie się golę pozostała higiena na przyzwoitym poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska nie przepychaj się ,ja go teraz przepytuję :classic_cool: Dobra kurde teraz z grubej rury:classic_cool: Ulubiona bajka na dobranoc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało kto pamięta, nawet ja znałem tylko parę odcinków. "Jacek i Agatka" jeśli chodzi o telewizję, jak o powieść to zdecydowanie "Sceny z życia smoków" i nieśmiertelne "Mikołajki":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misska a w ogóle to pojechałaś z tym goleniem :( wiesz chłopak nam się spłoszy i jeszcze pomyśli, że my zboczuchy jakieś jesteśmy :D Phiil kiedyś tutaj jakiś gościu dał link z modelami statków ,kurde ale niektóre były boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he spokojnie Ryjku ja nie taki płochliwy. Troszkę uzupełnię nie depiluje się bo nie odczuwam takiej potrzeby, a moja żona nie wymaga tego ode mnie. :) Myślę że jak by wymagała to bez oporów. Ryjku no są piękne:) Obecnie buduję "Dar pomorza" żaglowiec który można zwiedzać przy skwerze kościuszki w Gdyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×