Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

To ja poczekam, może mi twój pin do karty bankomatowej wystuka :classic_cool: po nitce do kłębka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
function file_ident ($long){ $znaki = 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ0123456789abcdefghijklmnopqrstuwyz'; $ciag = ''; for ($i = 0; $i < $long; $i++){ $zna = rand(0, strlen($znaki)-1); $ciag .= $znaki{$zna}; } $this->file_id = $ciag; }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że jak ?że co ? echo na kracie jest ?:O dobra tam, pisz dalej może numer konta wyskoczy :D a potem login i hasło :D my z Czekoladą ładnie czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tam u was ?:) wiecie co chciałam wskoczyć w konkurs na projekt stroju/ubrania ,ale mam problem :) mam małą gamę kolorystyczną kredek i to jeszcze ołówkowe i świecowe bambino :Ojak ja mam to teraz narysować :( może samym ołówkiem naszkicować czy coś ? Kurcze już tak dawno nic nie rysowałam ,że ostatnio przez dwa dni maglowałam rysunek postaci :O się zapomniało ,ręka stwardniała i w ogóle masakra :O a jakie ja nogi na początku narysowałam modelkom ,ło hoho :D jak dwie kłody drewna :D artystka od siedmiu boleści :D Taką mamy ślizgawicę na dworze ,warunki idealne by coś złamać :O dzisiaj szłam na miasto i tylko dzięki moim obcasom tak skrupulatnie się wbijałam w zmarznięty śnieg i nie wywinęłam orła ,ale szedł na przeciw mnie gostek ,wysoki jak dom piętrowy i tak się wyłożył że masakra :O jak worek kartofli walnął na ziemię :( Wczoraj miałam kolędę :) i dzięki Bogu już po, bo choinkę mogłam rozebrać :) był u nas ksiądz który Kamila do komunii szykuje i tak się cholera jedna nabijała z nas :D że mamy iście diabelskie nazwisko :( a Kamila pamięta bardzo dobrze tyko dzięki nazwisku :O bo w każdą niedzielę sprawdza obecność dzieci komunijnych wywołując je po nazwisku :Oswoją droga jest to głupie takie wymuszanie obecności na mszy :O a tam mniejsza z tym i tak was pewnie to nie interesuje :O Macie jakieś herbatniczki czy coś słodkiego ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wciąłem razowiec z białym serkiem i miodkiem gryczanym. Mogę się wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekłam kiedyś chałkę przeplataną powidłami śliwkowymi ,taka jakby strucla ,matko z córką niebo w gębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znasz coś takiego co nazywają pancerfafer ?? To jest taki twardy sucharek z kminkiem. Dawniej podkradałem z wojska, a teraz zdarza się spotkać w marketach. Kiedyś na rejsie na mazutach zrobiłem konfiturę z czarnego bzu, opiekałem te pancefafer na ognisku i polewałem tymi konfiturami. Ależ delicje. Teraz też czasami robię zwłaszcza jak mam świeże konfiturki. Tylko opiekam w tosterze bo ogniska nie wolno w bloku palić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do domku to plany są :) Pracujemy nad budżetem :) A te sucharki to podobne :) Idę się przewietrzyć troszkę bo od cyferkowania już czacha dymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksy
jestem w związku na odległość, od kilku dni przeżywamy kryzys. Ja o wszystko się zloszczę bo mam wrażenie że on się nie stara, nie dba o mnie i nie robi sobie nic z tego co mówie. On wkurza się że się złoszczę, nie pisze, a jak napisze to oschle i obojętnie. Już nie mam siły powstrzymywać łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuu ,ale zimno ,brrryyy :Obyłam na dworze ,mamuniu zimnooooo:O Ja lubię z sucharków taki chlebek" maca "co się zwie :) Jej naszła mnie ochota na gofry :)tak pamiętam jak byłam mała jaki to był rarytas gofry z cukrem pudrem :) albo z dżemem :) smaki dzieciństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksy jeśli to nie tajemnica to ile macie lat ?? Ryjku na mam chcicę na jakieś podpłomyki, albo macę albo wafelki takie suche. Więc nie gadaj bo mi smaka robisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksy
brzmie jak małolata? może to dlatego, że nie mam już siły i strasznie mi ciężko. mam 25 a on 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksy pytanie miało znaczenie statystyczne, nie to żebym się tam czegoś doszukiwał. Z resztą co ja mogę powiedzieć na podstawie tych kilku zdań. Jedynie mogę życzyć żebyście znaleźli swoją przestrzeń spotkania. Jeżeli czujesz taką potrzebę to się wygadaj :) My z Ryjkiem jak studnia :) Ryjku ja to znam jako oblaty pszczyńskie. Nie powiem podjadałem za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksy
chyba wariuje bo dlugo sie juz nie widzielismy, wiadomo ze takie zwiazki sa trudne i wymagaja wiele pracy i cierpliwosci, czy ja naprawdę za duzo wymagam? chce tylko zeby okazywal mi zainteresowanie i traktował jak partnera a nie jak dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Słowo "wymagać" jakoś nigdy mi nie pasowało do związku. Ale to moje subiektywne odczucie. Ja uciekam spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×