Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Kurde 😭 spruła mi się robótka 😭pochlastam się 😭a wszystko przez tego psa :( głupek skoczył mi w kłębki wełny i się zaczął bawić :( zaraz gówniarza wystawię na mróz żeby mózg przewietrzył z głupot :( Phill powódź macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczor:) Przyszlam tlyko na chwilke:) Szukam i szukam i nie mmoge znalezc polskieJ wersJi pewne piosenki......Gummy Bear - Gumi mis :) DziekuJ e z gory za pomoc:) Milego wieczoru zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak jak ciśnienie spada o 10 hPa to ludzie umierają. Bóle głowy, złe samopoczucie, rozdrażnienie, niska koncentracja itp. W ciągu najbliższej doby (24h) ciśnienie spadnie o jakieś 37 hPa :( W dodatku wiatr do 10m/s i opady śniegu - duże. I tym optymistycznym akcentem się pożegnam na dziś :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Phill nie żartuj sobie ,ja mam jeszcze dużo planów na przyszłość ,nie mam zamiaru żegnać się z tym światem :O Tak przy okazji zapytam cię ,bo może wiesz :) Znasz może jakiś program który usuwa szumowiny w filmie ?Nagrałam dzień babci od Paturki ,michu mi zrobi taki fajny filmik z tego ,ale strasznie słychać szum ,tak jakby za mocno ktoś ustawił głośność :) w aparacie nie mam opcji ustawienia głosu wiec nie wiem dlaczego tak się zrobiło :) jakbyś wiedział to poproszę ładnie o odpowiedź :) Kiedyś miałam taki program ,jak robiliśmy albumu ze zdjęciami i urywkami z życia dzieci, ale przeorałam gdzieś :) Mam ciastka kruche regionalne polewane czekoladką z góry :) reflektuje ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzien:D Nie jestem leniem (no moze czasami hehe) ale ja poszukue mp3 i to polska wersje i nie moge znalezc a chce sobie sciagnac ta piosenke;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję !!!:Djest pięknie !!!!słońce ,śnieg puszysty ,ciepło ,zajebiście :D podoba mi się to :D Phill pobudka !!!:D Wstajemy ,otwieramy oczka szeroko ,uśmiech od ucha do ucha i idziemy dalej przez życie :D Jak fajnie ,jaki ja mam humor piękny dziś :Dboziu ,moja boziu jest pięknie a przecież nic takiego się nie zdarzyło :D to tylko taki piękny zimowy dzień :D Cieszcie się razem z ryjkiem :D ale ja głupia jestem :D dobrze mi z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek na rondelek :D hehe ryku ciesze sie z Toba,ze masz dobry humor bo wiesz co? ja tez taki dzis mam i nie wiem sama dlaczego ale go mam pomimo iz caly tydzien idzie nie pomojej mysli ale....zawsze jest to ale:D Do tego sypie snieg i wieje mocny wiatr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to możemy podać sobie ręce ,bo u mnie również żadnych rewelacyjnych informacji nie ma w tym tygodniu ,ale co tam :D jest pięknie :D śliczne niebieskie niebo wychyla się spoza chmurek :D jest ,jest ,jest :D eheheh :Dto jest lepsze niż grzybki mun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię, nie śpię :) Musiałem się troszkę obrobić. Dzięki Bogu praca magisterska oddana i można wracać do rzeczywistości. Ryjku jak chodzi o wideo to nie mam żadnych doświadczeń. Z tego co się kiedyś nauczyłem o dźwięku to można spróbować w postprocesie korygować głośność. Ja używałem kiedyś syntrilum. Ale to było wieki temu. Jak chodzi o wideo to wiem jak odtworzyć film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film mam już nagrany i czeka sobie na pulpicie :) jak nie znajdę programu do usunięcia szumów to będzie nagrane tak jak teraz a jak znajdę to to jest na razie wersja robocza :) Poszukam jeszcze na spryciarza tam muszę znaleźć :) Jestem po obiadku i tak bym sobie pogarowała a tu cholera obiecałam małej ,że porysujemy razem :Oniby żaden wysiłek ,ale jak się nie chce to ...to się nie chce a się musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanowa_szklaneczkaAaaaaa
Kochani czytałam was przez kilka dni z zapartym tchem... podziwiam was !! za waszą wytrwałość , cierpliwość , zaufanie jakim dazycie partnerów /ki ..sama jestem w zwiazku na odległość ... dzieli nas 500 km:( od 1.5 roku zmagam sie z wszystkimi wadami owej "sytuacji" , o ile oczywiscie mozna tak to nazwać ;) od pewnego czasu przezywamy kryzys... jest ciężko.. wiele razy dał mi powody do tego bym myślała, ze mnie zdradza... podejrzenia nie odeszły... nastały "pochmurne" dni , pełne obaw , mojego lęku, łez i depresji ... moze zatem przejde do sedna sprawy... on totalnie mnie zaniedbuje , poszłam w odstawke, gdzies na szary koniec jego życia... najpierw praca ,rodzina a potem dopiero ja... rzadko dzwoni jeszcze rzadziej pisze , a przeciez w zwiazku na odległość kontakt choćby telefoniczny to podstawa... ehhh nie zliczę ile juz dni przepłakałam ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porcelanowa_szklaneczkaAaaaaa
Wszyscy radzą mi.. zajmij się sobą , zyj swoim życiem , znajdz pasje , hobby które Cie bez reszty pochłonie , rób coś co odwróci twe mysli na zupełnie inne perspektywy zycia... ale czy ja potrafie?! sama nie wiem , wiele razy próbowałam ... wszystko na nic.. nie chce sie nad sobą uzalać bo wiem , ze tak naprawde nic mi to nie da a pogorszy zaistniałą sytuacje, nie mniej jednak jest mi baardzo ciężko.. wszystko nie idzie po mojej mysli.. od dłuzszego czasu.. nie moge znalezc pracy, w szkole (ucze sie zaocznie) tez sytuacja wygląda nie najlepiej, brak mi perspektyw ...zapisałam sie co prawda na kilka dodatkowych kursów dzięki czemu choc na chwile zapomne o problemach , ale zaczynam je dopiero w polowie lutego.. niby nie długo ale przez te dwa tygodnie chyba oszaleje, nawet nie mam przyjaciolki z ktora mogłabym szczerze porozmawiać ... moje towarzystwo sie wykruszyło , kazdy wszedł w nowy rozdział zycia.. dzieci , praca, studia, partnerzy...a ja?! zostałam z tym wszystkim sama , bo nawet partnerowi nie mogę powiedzieć co mi lezy na sercu---nie zrozumie tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku z tego co wiem to są darmowe narzędzia do obróbki video. Ale nie korzystałem:) Kurcze ale mam balet na niebie. Co kwadrans zmiana pory roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano z rana!! no troche zescie popisali :P ja jakos nie mialam weny, przepraszam za nieobecność... odrobie w polu :D albo sie ucze albo sie lenie albo nie wiem co... aaa kojarzy ktos taka gre w czolgi tank 1990? sciagnelam sobie i ciagle gram w to :D tylko ze na klawiaturze tak niewygodnie mi ale powoli i sie przyzwyczaje... bo cos czuje ze robotki reczne to nie dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry 🖐️ Kurde napisałam się wczoraj jak wściekła ,wysyłam posta a tu kurde jego mać ,na brudne śmierdzące skarpety wujka Edwarda "Przepraszamy trwają prace konserwacyjne na kafe ":Oa wszystko było skierowane do szklaneczki :( a teraz to mi wena podupadła i zapomniałam co pisałam :O Phill że są takie pogramy to ja wiem bo sam z takiego korzystam :) ale dzięki :) Czekolada nie masz za co przepraszać :) mi osobiście czasem kafeteria się nudzi i nie piszę bo nie i już :) wolę się pobyczyć :) co nie znaczy ,że osoby które ty poznałam mi się znudziły :) no bo co będę pisała ,że siedzę .....siedzę .....siedzę .....i dalej siedzę :D Kurde masz coś do moich robótek jeszcze przyjdzie jak ci dupa zmarznie i będziesz prosiła o wełniane gacie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś się dzieje z tą cafe. Porcelanko a potrafisz wymienić jedną dobrą rzecz która Cię spotkała przykładowo dzisiaj ?? Jaaaa Ryjek otwiera hollywood :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem z tym Hollywood :(że co ,że ja co ?Że sobie filmy kręcę :Dmam też kilka niegrzecznych :classic_cool:a tfu tfu co ja wypaplałam :O Kobieto pomyśl za nim coś napiszesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philozph
he he no pomyśl pomyśl:) Teraz to sławna będziesz :) Oscary te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dalej :) a co chcesz być jako pierwszy wzięty do roli amanta?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się zapomarańczyłem z wrażenia :) Sorki ale nie za dobrze się czuję i chyba nie jasno wyrażam swoje myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może bawimy się w zgaduj zgadulę i sami o tym nie wiemy ?:D Phill ja proponuję zaprzestać popalać marychę bo ciemność widzę ,ciemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobili krótką przerwę :D Aaa o ibuprom ci chodziło:) a pamiętasz może takie coś kiedyś było w maleńkim metalowym pudełeczku ,taka maść mentolowa "kotek "ją nazywali bo kotka miała narysowanego na wierzchu :) kiedyś tylko to stosowałam na ból głowy,zatoki albo katar :) mój dziadek śwp, stary rybak zawsze tak robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bry wieczor 🌼 Widze,ze nowa osoba dolaczyla ale "ladnie" zostala zlekcewazona:O Widze jeszcze,ze odwiedzila Nas kolezanka czekoladka:D Milego wieczoru i weekendu zycze Wam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Aniołku. To dziwna sprawa. Dałbym głowę że kiedy pisałem post do Ryjka tych pomarańczowych nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×