Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dobry:) Co tam śmiechulinko ?:DGdzie byłaś jak ie nie było ?:D Właśnie oglądam pytanie na śniadanie i takie cudeńko do jedzenia wyczaiłam :D mrowisko się zwie ,smaży się jak faworki na oleju potem polewa miodem rozpuszczonym z cukrem i masłem i na koniec posypuje makiem i rodzynkami :D mamuniu ja to chcę :D jadł ktoś z was takie coś ?:D Po 10 idę z matką do mojej sroczki do szkoły na dzień babci :)wystroiłam ją ,rano czesałam ponad godzinę aż się spóźniliśmy do szkoły :D a taka szczęśliwa chodzi jak nigdy :) jej pierwszy wielki pokaz :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry bry:D ryjku "smiechulinko"?:):):) aaaaa tu i owdzie wloczylam sie hehe;) Kurcze,wnet tlusty czwartek, bedzie trzeba faworki i paczki piec:D Pare zrobie bo paczkow nie cierpie:P U mnie juz rugi dzien sloneczko swieci i moje akumulatorki laduja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ryjku nie slyszlaam o tym o czym pisalas! Wyglada na to,ze musi byc dobre:D No prosze.....mam nadzieje,ze wystep sie uda Twojej cory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie ,pięknie trwało , do czasu jak mała po południu spuchła na twarzy :O pochlastać się idzie :O znów jej wyskoczyła opuchlizna na buzi przy ząbku ,który jej ostatnio dentysta robił :( opłukuje buzię w szałwii :( do dentysty nie zdążyłyśmy ,prywatny nie chce już przyjąć :O kurde ,tak mi jej szkoda :( a taka uśmiechnięta była na imprezie :( Phill ty znów muzykalny :) Angel śmiechulka bo taka radosna przybyłaś dziś na topic :) Ten deser mrowisko fajnie wygląda :) zrobię na tłusty czwartek :) smażysz płatki ciasta i układasz na talerzu w kółko ,zapełniasz także środek ,polewasz miodem ,sypiesz odrobine maku i rodzynek i znów układasz na to płatki ciasta ,znów polewasz ,posypujesz i tak dalej ,formując kształt piramidy :) zaczepiście to wygląda a tak sobie myślę ,że jak zaciągnę moje szałaputy do układania płatków i polewania i posypywania to fajna zabawę będą mieli :D a chłopaki jak dorosną to zrobią to swoim dziewczynom :classic_cool: już Damek i Patura pierogi umieją lepić :classic_cool: pomału a kucharze z nich będą jak ta lala :D a potem przez żołądek do serca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ryjku co by Ci się tylko te plany spełniły. Bo znają współczesne materialistyczne anorektyczki nie będzie to proste :) A ja sobie tak śpiewam bo mnie wkręciła jedna ekipa :) ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to głupie baby są a nie kobiety :D ja jakbym była przy tuszy i przeszkadzało by mi to ,pewnie sama bym stosowała jakąś dietę ,bo jak każdy czy kobieta czy facet chce się po prostu dobrze wyglądać :) ale nigdy w życiu nie odmówiłabym sobie jedzenia swoich ulubionych rzeczy :Dwszystko nawet taki hamburger ,lasagne itp można zrobić tak ,ze smakuje równie dobrze jak gotowce (swoją droga gotowce moim zdaniem nie mają smaku :O)jest bardziej pożywne i mniej kaloryczne ,trzeba tylko ruszyć głową ,zajrzeć do matki google ,wyczytać co może być zastępstwem innego wysokokalorycznego dodatku :) kiedyś widziałam trufle (takie słodkie kuleczki czekoladowe )jak można je przyrządzić aby smakowy jak rarytas a zarazem miały mniej kalorii niż kupne :) takie rzeczy są osiągalne tylko się nie chce czytać ,najłatwiejszy sposób to głodzenie ,wymioty !!!:Oa potem anemia :O Ja lubię jak babka ma trochę ciałka :classic_cool: muszą być te zakola ,muszą kurde :D Phill muzykuj a co tam ,muzyka łagodzi obyczaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku o kurcze ale Twoja mala ma problemitos z tym zebem:O Szalwia pomaga....fakt bo sama kiedys stosowalam:P Jesli chozi o to ciasto to czasem to nie wyglada w efekcie koncowym jak kwiat?Jak pąk kwiatu?:P Co do anorektyczek i tego calego odchudzania to popieram ryjka,ze te "gotowce" sa niedobre:PJa tearz jem co chce i wiecie,ze nie musze stosowac zadnej diety aby wygladac jakwygladam?:P Rzecz jasna ponarzekam swojemu R.ze mam tu i owdzie troche tluszczyku ( taka juz moja natura:P:P:P) Kiedys jak sie odchudzalam to nie moglam zgubic kg.a jak sie nie odchudzam to jakos same znikaja:P Hhehehe ironia losu:P OK.To juz jest 20 wiec mykam....milego wieczoru zycze:D PS.Phil a co to za nutke sobie nucisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ano może być i kwiat :) ale ja widziałam piramidę ,chociaż kwiat jest ładniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien 🌼 :D Alle Zima:P Fajnie mrozno jest:P Moje kociaki co godz.mi miaucza,ze chca cos cieplego zjesc....w sumie to takie przybledy ale u mnie mieszkaja sobie....u mnie tzn.na ogrodze:P ryjku tak sie zastanwiam...masz male dzieci to moze karmnik masz i dzieciaki dokarmiaja ptaszki?:) Przybylam,widzialam i mykam:) Moze jeszcze tutaj lukniecie:) Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nie, nie mam karmnika :) w ogóle to nie możemy mieć karmnika ani w oknie bo wychodzą na rynek a to zakłóca ogólny wygląd rynku :O ani na podwórku bo mamy betonową drogę ,na szopkach też nie można :O zasrane przepisy :Oale za to chodzimy często nad taką rzeczką małą ,która u nas płynie i dokarmiamy kaczki często ,tylko tak możemy zrobić :) no i czasem nad większą rzekę chodzimy jak są łabędzie :) Kurde zimno jak cholera mam -20 :) słit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ❤️ 😘 Bryyy 🌼 ❤️ 😘 :D Ulalaaa.....nie ma Was w ciagu weekendu:P Ciekawe co porabiacie? Odmrazacie zamki np.w samochodzie?hehehehe U mnie pozamarzaly okna od wewnatrz i mam lod na nich:P Lovam zime:P;) Mykam ....mielgo dnia i tygodnia zycze Wam bo nie wiem czy tu bede w ciagu tyg...... trzymajcie sie bardzo ale to bardzo cieplo i pionu hehe;) 🌼 ❤️ 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne :) -21 więc witam ozięble :) A to sobie ponucę troszkę :) "Can't Stop Loving You.... " ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩ ♫ ♬ ♩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuhuuu 🖐️ :Dzimko zimko zimko :D dzisiaj jak szłam ze szkoły to rzęsy pokryły mi się szronem :Dmyślę ,kurcze co jest oczy mi się kleją ,co jest ?:D wchodzą do chaty wuja Toma (tak nazywamy nasza chatkę :D )patrzę a ja rzęsy białe ja śnieżynka :Dczyli zima na całego :D Phill co tak muzykujesz ?Czy to aby to http://www.youtube.com/watch?v=dFNdhm3mli0&feature=related czy spokojny Phill Colins ?A może twoja inna wersja ?:D A wiecie co ?:( Zostałam sama :( mój michu pojechał w delegację :( kurde kurde no :( powiedział ze chce do roboty bo mu się nudzi w domu :O ale jak zobaczył dzisiaj rano jaki mróz to chyba troszkę żałował swojej decyzji :ODobrze że ręka mu się zagoiła a ja zrobiłam mu na palce takie kapturki z weny pod rękawice :classic_cool:pazkocie mu jeszcze schodzą i boli jak zmarzną :( a nie mówiłam wam ,ale ja od trzech dni magluję robótki ręczne na drutach :classic_cool:nio jak babuszka siedzę z drutami i kręcę szalik :D ale pierwszy dzień to maglowałam wzory ,technikę :D teraz możecie mówić do mnie mamuśka przez duże M :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj łoj Ryjku to akuratnio Van Halen był. Nie wsłuchałaś się. Kucze mam wyrzuty sumienia bo Was zaniedbuje. Ale roboty huk. Chociaż od zeszłego roku tyle się poprawiło że nie ma tyle pierdół co wtedy :) A mnie ktoś poczęstował faworkami:) Schowałem jednego dla Was :) Częstujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phil ty kłamczuchu jak to się nie wsłuchałam ?:O A mój link to niby co tam gra Bad Boys Blue:D Wyrzutów nie masz co mieć :) gorzej jest siedzieć w chacie bezczynnie ,mózg się wtedy lasuje ogólnie chała :O ja tam lubię jak coś robię ,za to siedzenie mnie dobija :O teraz to sobie troszkę posiedzę w spokoju jak na drucik porobię a powiem ci ,że cholera jasna ,ale to relaksuje jak diabli :D spokój ,cisza ,oderwanie się od codzienności a jak robię nowy wzór ,ćwiczę i ćwiczę to jeszcze bardziej się chce do przodu iść :) Dawaj faworka :) ja zapraszam w czwartek na pączusie i oponki z serem i te mrowisko chyba też :D Ciekawe co tam robi nasza Czekolada ,pewnie tym razem wpadnie (oby nie ciąża :D) i zakomunikuje nam że została pilotem myśliwca :D A Misska widzę idzie w zaparte i pisze chyba pracę :classic_cool: widzisz jaka samoluba z niej nie dała nam się wykazać a tak chcieliśmy pomóc :D a dobrze ,że sama chce jak zaliczy to duma ja będzie rozpierała że sama ,samiuśieńka :) Kurcze tak jest zimno ,że mi grzałki chaty nie dają rady nagrzać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Cię tylko sprawdzam :) Ja kiedyś budowałem modele. Faktycznie uspokaja jak nie wiem co. Teraz nie ma czasu na to ale jak będzie domek to myślę że wrócę do tego zajęcia. :) Cóż dziewczyny widać na łowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no oszukańcu ty jeden :classic_cool::D Mój Damian poczuł miętę do modelarstwa ,ale skleja samoloty takie z tektury z silniczkami ,pomaga mu taki gość na zajęciach na które uczęszcza :) myślę o kupnie dla niego kilku takich modeli ,może jakiś bombowiec ,odrzutowiec itp :) Zapisałam go na takie zajęcia gdzie uczy się majsterkowania :) i najważniejsze dobrego zachowania :) coś jak szkółka całoroczna :) podoba mu się jak diabli a ja mam spokój bo nie wariuje ii się nie włóczy :) Phill a jak tam twoja żona ?:) Trzyma się w zdrowiu ? :) Kurcze napisałabym ,ze ci zazdroszczę tego domu ,ale nie ,nie będę bo zapeszę a ja jestem szczera i lubię jak innym układa się po myśli tym bardziej ,że chodzi o dom :)trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki, Małżowinka w zdrowiu. Tylko śruba mocno dokręcona. Do czwartku musimy wydrukować i oprawić pracę magisterską a jeszcze jest kilka korekt. Także obroty są wysokie. A w pracy "właściciel" firmy znowu ma idiotyczne pomysły, jakby po zamknięciu roku nie było co robić :) Modelarstwo to fajna sprawa. Ja bardzo popieram udział dzieci w takich zajęciach. Bardzo rozwijają. Potem dla faceta nie ma problemu z niczym. Potrafi sobie ze wszystkim poradzić a nie taka ciepła klucha. No nad domkiem pracujemy. Jak wszystko wypali to może na przełomie roku będzie budżet na budowę. Ale pssst. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dzien:) Widze,ze po weekendzie wrociliscie:) 🌼Ryku fajnie nazywasz swoja chatke hehe:)Mi jeszcze rzesy nie pokryly sie szronem:) Ubieram sie na tzw.cebulke jak wychodze z domu:)Nie zostalas sama bo masz przeciez dzieciaki no i Nas jak by nie bylo:D Dobrze,ze paluchy Twojego pieknego dochodza do siebie:) Ryku powiadasz,ze robotki reczne robisz,fanie,tez kiedys robilam na drutach ale to bylo bardzo dawno i nie pamietam ak sie to robi a porobila bym cos :P:P Dlaczego nie:D Dobrze,ze Twoj maly ma akies hobby:)Moa sis tez sie bawila w modelarstwo:)Nawet porobila domki z zapalek!Wypalala tysiace zapalek i edna po drugie skleala e:)a nie mam cierpliwosci:P 🌼philll juz faworki? Przeciez tlusty czwartek jest dopiero za 2 tyg.:P kurcze literka miedzy h a k na klaie nie chce m isie wcisnac....nie moge e nawet napisac:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe narzecze Aniołku :) Z tymi faworkami to jakiś lokalny zwyczaj. Tu niby robią w karnawale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Phill jakby co to psst... ja tam nic nie wiem :) Angel dawno ,dawno temu ?Zabrzmiało to bynajmniej jakbyś miała z 50 lat na karku :Dale tak to jest czas szybko mija :) Jak byliśmy mali (lata 80 ) to nie było zbytnio czym się bawić ,więc często matka dawała nam druty i robiliśmy sobie szaliki :D ja i mój brachol ,on potem jeszcze nauczył się robić czapki :D wyglądało to jak firma dziewiarska :D matka swetry ,ja z bracholem szaliki :D a kaleczniak siora siedziała i dłubała w nosie :P:D O przypomniało mi się !!:D Mam takie zdjęcie czarno białe jak miałam 4 lata i zajadałam jajecznicę :D na sole była cerata w kratę ,ja włosy blond kręcone pierścionki :D oczy jak lampiony wielkie ,strup pod nosem (przywaliłam w stół nosem jak fikołkowałam :O)sukienka z wełny dziergana :D widelec w ręku i te spojrzenie ....takie niewinne :D fajnie było :) Idę na miasto bo na obiad ugotuję chyba samą wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralka mi się popsuła:(chyba pasek spadł :( co teraz, jak ja mam to naprawić :O nie uniosę tego cholerstwa ani klapy nie otworzę z góry bo ciężko w cholerę :O ładnie kurde ,gdzie jest mój mąż😭 :( Jak polazłam na miasto to dopiero niedawno wróciłam :O ale kupiłam sobie wełnę na czapkę dla małej :classic_cool: taka ładna pudrowy róż :) dzisiaj mam rybę na obiad :) Kurde moje pranie 😭 co ja mam zrobić :( muszę wszystko w rekach wykręcać a to same grube rzeczy :Okurde !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam Turbodymomen umie najlepiej występować w reklamach :( może zrobię sama :( kurcze michu zadzwoni to się zapytam jak otworzyć tą ....tą cholerę :( mam tylko nadzieję ,że pasek nie pękł bo nie mam gdzie kupić części :( Dlaczego jest tak zimno ?Mam 19 stopni w pokoju :( ja chce normalną zimę a nie taki Sybir :( Idę podziargać na drutach ,mała śpi,Damian leży z Czarkiem pod kocem i się tulą a Kamyk poszedł do kolegi to coś zrobię jak taka cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×