Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Kurde 😭 kurde kurde kurde 😭 moje kaktusy w kuchni zmarzły i padają 😭 nie wytrzymam tego 😭moje kwiatuszki kochane wyhodowane od maleńkiego 😭 :( dlaczego ,no ja się pytam dlaczego mnie to spotkało :( Tyle lat na marne :( takie śliczne były miniaturki moje kochane :( Umieram :( Phill ja widziałam pomarańczowe posty szklaneczki za twojego nie było ,kafe szwankuje ile fabryka . Nie usnę dzisiaj przez te kwiatki :( matko jedyna ,no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam na chwilke:D Ryjku moze Cie to pocieszy iz moje kwiaty oklaply...te,ktore staly na parapecie i to w moim pokoju:O:O:O Hmmmm czyli kafe szwankuje.....buuu:P Ok.Milego wieczoru zycze:D PS.Oglasaliscie moze dzis wiadomosci wieczorne? Mowili o niedzwiadku,ktory pare tyg.,temu chodzil ulicami mojego miasta i zostal wywieziony do Bieszczad i cwany powrocil aby najesc sie a mial "troche" km.do przebycia:P Ciao all:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moje kochaniunie kaktusiki stały na stoliku w kuchni z dala od okna :(a nad nimi wiszą dwa kwiatki i im nic nie jest :( dzięki bogu ze tamte nie padły bo takie duże już są a od listka hodowałam :( O tym miśku czytałam na necie chyba na interii :) a to spryciarz mały :) Mogłaś go wziąć do domu ,byś się wtuliła w takie mrozy to od razu cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przykro z powodu kaktusów. Tym bardziej że sam bardzo lubię kaktusiki:| Aniołku słyszałem o tym miśku :) niezły zawodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ,kawa, kawa, kawa:Dmuszę napić się kawy :D Phill cóż za przygoda ci się trafiła czy też cóż za wyprawa ?:) Wiecie co ?:) Chyba z pięciu kaktusików uratuję dwa bądź trzy:)trzeci już się wygina pomału ,ale trzymam za niego kciuki :D szkoda mi jednego taki malusi wyglądał jak trawka albo mini aloes :( Latem kupiłam im taka fajną podłużną doniczką i kamyczki otoczniaki takie malutkie dałam ,wyglądało jak skrawek Ziemi Ognistej :D na wiosnę muszę wydębić znów jakieś szczepki :O Jeszcze troszkę i mój skarbek przyjedzie :)muszę jakiegoś placka ukręcić :D dla siebie oczywiście :D Co do niespodziewanych wizyt dzikich zwierząt ,u nas tego lata był taki przypadek na blokach ,że odwiedziny zrobił sobie wężyk zaskroniec :D podobno duża sztuka to była bo pisali w naszej gazecie :D weterynarz go zabrał a on po dwóch dniach znów przypełznął na tą sama klatkę :O blehhh :O za drugim razem wkręcił się w słupki co idą pod poręczą przy schodach :Oja bym chyba zeszła z tego świata jak bym to zobaczyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryjku kolumbia ciemna :) co Ty na to :) A byłem na spacerku w lesie. Ciężko się chodzi bo śniegu więcej niż do kolan. Ale co tam. Zabawa przednia była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dziendoberek [kwiatek} Kurcze..ale mnie dzis zasypalo i nadal sypie:P ryku sobie bys tlyko piekla wypieki a co z rodzinka?hehehe;););) Ja wczoraj robilam domowy pasztet,rzecz jasna z mala pomoca ale udal sie:) Pycha:] phill widze,ze Tobie do szczescia duzo nie 3eba:D Ja pewnie jutro pojde na jakis dlugasny spacer aby podziwiac ta zimowa aure:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalaaaaa ak tam jest bosko:D Bylam odgarnac snieg z podworka i ogrodu i chyba jutro z wariatkami swoimi badz moim R.ulepie balwana aby poczuc sie jak nastka hehehe:P A jak moje kociaki biegaja,bawiac sie,po sniegu:D Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *AnGel*
Spiaca Krolewno na notatkach hehe mozesz mi (laskawie:D)zdradzic jaki masz program? Fajnie Ci te kolaze powychodzily:D PZDR.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano :D Aniołku to była Picassa, czyli Google rządzą :D do ściągnięcia za darmochę :) ja cały czas przysypiam, ale to chyba te tabletki na alergie, coś tam było w ulotce, że się po nich śpi :D a porzucać się śniegiem byłam wczoraj :P także na ten rok zaliczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziekowal slicznie za odpowiedz:D Ja od paru dni pije tea na umysl z zen-szeniem i ona zawiera melise i dopiero po niej chce sie spac:P Hm....gdzie jest ryjkowa i phill juz nie wspomne o Miss...pewnie balwana lepia:D;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK.Ja juz lece...i tak pewnie sama do siebie pisze:P 3ymajcie refleksyjny wiersz:) Leopold Staff "PODWALINY" Budowałem na piasku I zawaliło się. Budowałem na skale I zawaliło się. Teraz budując, zacznę Od dymu z komina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej bączki jesteście ?:D Angel rozbroiłaś mnie tymi grami :D moja córa w takie "trudne "gra :D łikend mi minął fajnie ,fajnie :D super ,super ,super :D Phill ty leśny ludku :D fajne to zdjęcie :D Idę robić pizzę z dzieciernią moją :classic_cool: możecie powąchać jak będę zajadała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie rekodzielo
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... sklep marokanski marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna, Ryjek, zrobiłaś mi takiego smaka na pizzę, że chyba Cię uduszę :D:D cały dzien glodna jestem jakaś chociaz non stop jem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ryjek zaciąga nosem aromat wydobywający się pizzy]:classic_cool:Czekolada jak ta moja pizza pięknie pachnie ,jak wspaniale smakuje [znów wciżąga nosem cały aromat pizzowy ]mmmm mniam ,mniam, mniam pomlaskam sobie troszkę :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill co tak się ukradkiem uśmiechasz ?:):D Idę robić na drutach :classic_cool:czapeczkę już zrobiłam młodej ,teraz bawię się szydełkiem i ćwiczę kwiatki :D rano nauczyłam się robić liść paproci :classic_cool: jak tak dalej pójdzie to na następne święta zrobię sobie choinkę z kordonka :classic_cool: ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezcenna :classic_cool: no może gdzieś tam tak po znajomości ....hmmm ..... tak z... tysiąc trzysta dwa czterysta było by okej :classic_cool::D Mam jeden kawałek pizzy ,no nie dałam rady wcisnąć :( jak chcesz to ci mogę rzucić :D ale zimna już jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :) Sypie śnieg u mnie :) Wczoraj siedziałam do pierwszej w nocy z szydełkiem w ręku :O matko ile to czasu zabiera te nowe hobby :O najgorsze jest ,że nie chce się zostawić nieskończonej rooty i tak człowiek siedzi dopóki nie widać końca :O Ostatnio chodzi mi po głowie wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiosna :D i z tej okazyji kupiłam sobie dzisiaj do kuchni zazdroski w słoneczniki :D i chyba jutro kupie sobie jeszcze jakieś cebulkowe kwiatki hiacynty ,żonkile itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna 21 a w sercu maj :D jakie to wszystko szalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×