Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

witajcie emilunka 🌻 no wlasnie ja tez sie wyspalam chociaz w sumie wczesnie sie zerwalam po 8:P i o dziwo nastroj ok juz poprasowalam posprzatalam pokoj i zjadlam =sniadanko.. a do pracy na 12 kocham te zmiene... onfim🌻 potrzeba ale i w sobote i w niedziele chyba az tak bardzo nie potrzaebowali po prostu tak juz maja ... jadzia🌻 madziczek🌻 reewelka🌻 strzyga🌻 mnie to jakos spacejalnie nie przeszkadza ale czasem chce sie wyspac a nie wsluchiwac ie w odkurzacz od samego rana bajabajka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi 🌻 no u mnie wyobraź sobie... niedziela, o 9.00 tłuczenie schabowych, ale to standard, potem o 10.00 wiercenie w ścianę, a potem znów schabowe i schabowe. że też cały blok miał wczoraj na obiad schabowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 a jak tam w pracy dzisiaj?? :) nie zawalili cię papierami? U mnie jak na razie spokojnie, ale podejrzewam, że za jakies pół godz się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilunka 🌻 super ...stwierdzenie... mykam do pracy milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼skutecznie się obijam póki co, ale już mnie zasypują powoli, lecz się nie daje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahah, że tak powiem od samego rana a może już południa, Emilka Ty to jesteś the best, aśiorka jakich mało, normalnie jak Cię czytam to płacze ze śmiechu Co do zapicia w weekend to miałaś rację było grubo, że tak powiem, zaczęlo się spokojnie od piatku, gdzie psiap przyszła( babka od paznokci zadzwoniła, że nie da rady w pt i przełożyła na dziś), przyjaciólka przyniosła wino i chipsy i została na noc, z koleii w sobote robiłam małą imprezkę dla rodzinki tzn kuzynostwa i działo się hahah możecie sobie tylko wyobraźic , że zmieszałam wino z drinkami.......jeden kuzyn odpadł dosyć wcześnie a impreza skończyła się koło 2 w nocy, było fajnie chociaż miałam małe spięcie z innym kuzynem. W ogóle ten weekend to był cały w biegu, ale lubię takie dni, w piątek szybkie zakupy i z siatami ledwo do domu weszłam, szybkie sprzątanie a potem jeszcze w galerii byliśmy bo Mój spodnie sobie musiał kupić, w sobotę z rana wyjazd na groby do Mojego rodzinki w mieście obok, potem obiad u nich i z powrotem po drodze wieczorkiem na cmenatrz do moich i odwiedzinki u babci, bo tam jak zwykle zlot rodzinny no i impra u mnie haha a jeszcze wczoraj przyszły na kawę i ciasto moje siostry z rodzinkami i posiedzieli tak długo, że i na kolację się załapali hahahaha Także weekend pełen wrażeń... Ivett najlepsze życzonka dla małej Naema co u Ciebie? Ja w sumie lubię tą Keyli. Rewelka a to spotkania ze znajomymi w centrach handlowych macie? Littell takie przeżycie jak Twoje uświadamia co jest w życiu ważne, a co to życia pełnią życia i pozytwywnego nastawienia, to bywaj tu jak najczęściej i pisz do nas my lubimy takie rzeczy czytać hihih Madziaczek a w sumie o co temu Sz chodzi??? Jadzia słuchaj musisz sobie znaleść zajęcie, coś co będziesz robiła po pracy, coś co będziesz lubić robić , może planuj sobie dni i popołudnia, chodź na ten areobic nawet i dwa razy w tygodniu a w weekendy nadrabiaj ze swoim ten czas, ja wiem co czujesz bo ja mam podobnie tzn praca, która nie daje mi satysfakcji i w której nawet nie mam z kim pogadać, potem dom i taka jakaś pustka w nim, bo Mój niby jest ale często tak jakby był nieobecny, czuję czasem , że właśnie jak się dziecko pojawi to wtedy poczujesz się bardzo ważną i docenianą osobą, bez której malec sobie życia nie wyobraża i chyba to daje 100% statysfakcję.......Onfi prawda???? Miłego dnia kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja dopiero śniadanko :-) Nie to zebym tak późno wstała ale jakoś czasu nie było. Agi🌼---a dziekuję za zaproszenie zaraz zajrze na nk Onfim🌼---zieloną purinę powinna jeść ale hrabianka nie chce za bardzo więc jej zmieniam co trochę.Najbardziej lubi gotowane mięso z warzywami dostaje też kostki rózne smakołyki psie, owoce warzywa.Teraz jest bardzo ciekawska i chce wszystkiego popróbować A co do dowcipu z samolotem to Wam opowiem co moi mega inteligentni koledzy wymyślili.Mamy kolege który ma ciemna karnację czarne włosy, wszyscy mówia na niego czarnuch.No i ktoregos dnia chłopcy wpadli na pomysł że ubiorą go w tą muzułmańska sukienkę chyba czador czy cos takiego dadza plecak z którego bedą wystawaly różne kabelki i wsadzą do autobusu a on w autobusie będzie powtarzał cichutko allah akbar i będzie ściskał jakis malutki przedmiot w ręku.No i wyobraźcie sobie ze już sie wzieli ostro za planowanie co i jak i nie wiem czy by czasem tego nie zrobili gdybym im nie wspomniala o odpowiedzialności karnej :-O A najciekawsze jest to że to wszystko niby mądre chłopaki po studiach pracujący w odpowiedzialnych pracach echhh faceci :-P Ale przynajmniej na Miśkowego nie moge narzekać.Wczoraj oboje mielismy dobre humory poszliśmy do centrum handlowego wygłupialiśmy się jak dzieciaki a przy okazji dostalam superowe spodnie na deske :-D dokładnie jakie chciala :-D Nie mogę się już doczekać wyjazdu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ita 🌻 --- ja w ogóle nie wiem o co ci kaman, że się ze mnie śmiejesz :D:D:D ale wiedziałam, że na bank zapiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼zdarza nam się spotykać w Cetrach Handlowych, bo chodzimy coś zjeść, albo do kina, ale staramy się tego unikać.A z tymi znajomymi co Emilka miała jechac ze mną to w okolicach centrum handlowego, bo było blisko miejsca, w którym byłyśmy. A poza tym jedno centrum handlowe jest koło mojej pracy, więc najszybciej tam się z kimś umówić, a drugie koło domu, więc mam blisko wracać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea🌼---widzialam wreszcie nowe greys no i super wszystko tylko motyw z ericą i torres trochę mnie zniesmacza.Nie wiem jakoś się dziwnie czuje jak patrze na dwie dziewczyny jak... A co do nowego rudzielca to jest przebrzydki ale faktycznie ma coś w sobie.Jednak ja tęsknię za Burkiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi a co do sprzątania i robienia innych rzeczy w niedzielę to też jestem za tym, że np sobota jest od tego, ale czasem nie wyrabiam i np robię pranie w niedzilę tak jak wczoraj no musiałam puścić 2 pralki bo już tyle tego się nazbierało, że szok. Wiecie co tu parę pokoii dalej w pracy jest taka firma, która wynajmuje pomieszczenia biurowe od kwietnia i tam pracuje taka dziewczyna siedzi sama w biurze, i w piątek poszłam tam do niej coś się zapytać i dziś też u niej byłam nawet na herbatce, trochę pogadałyśmy, fajna nawet w moim wieku. Tylko szkoda, że tak późno się obudziłam bo prawdopodobnie w tym miesiącu się przenoszą w inne miejsce . A i wczoraj pokłóciłam się z moim poszło o to spięcie z tym moim kuzynem, kurcze i znowu od słowa do słowa i afera z moim , nie odzywam sie do niego, on mnie tak wkurza bo najpierw się wydziera i kłóci jak oszalały a potem przeprasza Dziś u mnie też pogoda -szaro, buro i ponuro, ale humor jakoś nawet fajny mam, jeszcze 4 h i do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dla każdej po 🌻 no moja Mama np jak w domu jestem to też się wogóle nie przejmuje że ja śpię... ech szok dziewczyny zrobiłam jakieś tabelki dla szefowej i nie kazała poprawiać i mówi że super :P ciekawe co jej się stało.. Dzwoniłam do Męża ma taki głosik że aż mnie ścisnęło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadzia🌻 pocieszające że jeśli to tylko grypa to przejdzie szybko bajka🌻 no to miłego dnia jeśli można tak powiedzieć strzyga🌻 jak to się mówi zadawanie głupich pytań jest mniejszym złem niż popełnianie głupich błędów Agi🌻no racja , racja emi🌻 :]schabowy polska tradycja ita🌻 to sobie weź na nią namiary żeby nie stracić kontaktu czarna🌻 a co ty taka niewyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onfi wiesz, ale to nie chodzi o to, że będę się z nią widywać po pracy, tylko fajnie by było jakby by tu zostali to zawsze można by było wpaść na herbatkę na ploteczki haha w czasie pracy, dzień by szybciej zleciał. AAAA Mika dzięki za odpowiedź, wiesz mogę np przestawić zamiast rano jogrurtu to zjeść z rana ten chleb np z wędliną a dopiero potem ten jogurt kurcze tylko nie jestem przekonana co do tego ryżu lub kaszy, bo tak jak mówię czytałam, że to dużo węglowodanów a podobno węglowodanów z mięsem nie powinno się łączyć, a ja jeszcze do tego nie zjem ryżu lub kaszy bez sosu a jednak zawsze ten sos jest na oliwce czyli jakimś tłuszczyku i na mące bo trza jakoś zagęścić także nie wiem sama A czemu mówisz, że to lepsze niż ziemniaki? Ziemniaki to może i suche to jeszcze bym zjadła. AAA i miałaś mi podpowiedzieć co można na kolacje oprócz białka, myślałam na jajkami, ale przecież jajek codziennie nie będę jadła hahah No i widać chyba rezulaty tej mojej dieciny bo pojechałam do babci a tam cała rodzinka i wszyscy mówili ale Ci się schudło. Tylko przez ten wekend znowu tak się obżarłam, że pewno co zrzuciłam to teraz przybrałam hahahah Spać mi się chceeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼 do boskości mi daleko, oj daleko;) Onfin🌼 bo ostatnio cierpie na bezsenność:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa znowu mam karaluszy najazd :o a juz taki spokoj byl. nie moglam sie wczesniej odezwac, bo po pierwsze mam nawal pracy, a po drugie byl u nas sam big boss. pokrzyczal, pokrzyczal (na mnie na szczescie nie :P) i juz szykowal sie do wyjscia, ale wpadl mu w oko jeden kreslarz, co go wczoraj w pracy nie bylo. wiec pyta czemu. kreslarz odpowiedzial, ze mial jakis problem z pensja. na to boss, ze zostanie mu odebrana dwudniowa wyplata za to i czy mu sie to podoba. na to mlody (kreslarz znaczy): no jak ma mi sie podobac, jak odejma mi od pensji. na to szefo tak sie kwurwil, ze go zwolnil!!! i po chlopaku. inna sprawa, ze marny byl z niego pracowanik, ale i tak mi go szkoda. ja juz nie chce pracowac w tej firmie.... :( dzisiaj bede slala moje cv gdzie sie da, zebym miala z czego wybierac ;) reeweleczko 🌼 naskrobalam Ci mailika :) mam nadzieje, ze dostalas. buziak 😘 aaa kochana, to ja zamawialm jedenego takiego kolege wyjsciowego :P czarna 🌼 🖐️ kobitko :) przeslac pieszczota?? elfik 🌼 och mnie tez zniesmacza ten zwiazek :o o wiele bardzej podoba mi sie torres w ramionach dr.steamy niz eriki :P a jakie te spodenki na deche?? ja w tym roku zakup deski odpuszczam, bo jednak nie pojade do tej austrii, ale za to chyba zakupie sobie biegoweczki. bo jak bede na swieta to akurat bede mogla troche potrenowac :D ivette 🌼 sponzione zyczonka dla malej Ani :) obejrzalam wszystkie zdjecia, ale miala bajerancka kiecke. super!!! emilunka 🌼 a ja tez wyspana :D i tez w dobrym humorze :D itus 🌼 wiesz ja w sumie tez i pewnie bedzie dobra zabawa na tym koncercie, wiec sie ciesze :D ale mialas fajny weekend, taki rodzinny, wesoly.... jadzia 🌼 dla Meza szybkiego powrotu do zdrowia, dla Ciebie duzo, duzo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D onfim 🌼 a jakbys zgadla :) zaspalam dzisiaj. nie wiem jakim cudem przespalam budzik. wstalam o 30 minut za pozno :o strzyga 🌼 no to opowiadaj teraz jak bylo na rozmowie little 🌼 po takich przezyciach to na pewno czlowiek docenia wszystko co ma i nie przejmuje sie pirdolami :D i ja swoich narzadow do nieba nie zabiore. juz dawno to postanowilam :) madziczek 🌼 wez Ty tego Sz. kopnij w dupe!!! moze to cos pomoze ;) agi 🌼 jejku przepraszam, ze ciagle tych ksiazek nie poslalam, ale mam urwanie glowy ostatnio i na nic czasu :o sprobuje zaraz to zrobic, bo troche mam teraz spokoju. bajeczka 🌼 Ciebie tez przepraszam :( zaraz sie poprawie. no i opowiadaj co tam z Mama. pocieszymy, pomozemy :) zlocista 🌼 kasiula 🌼 a Ty sie gdzie zapodzialas?? mika 🌼 jak tam sie czujesz??] sipp 🌼 no mam nadzieje, ze o nikim nie zapomnialam :) lece przeslac dziewczynkom ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻---- no to kolegów masz pomysłowych, nie ma co :) dobrze, że z tego ich pomysłu nic nie wyszło, bo nie dość, że by musieli ponieść konsekwencje, to jeszcze pewnie połowa ludzi z autobusu by na zawał zeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 no też pytasz:) Tylko karalucha mi nie podrzucaj przy okazji:P A co do tych stworów, współczuję serdecznie, beee:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namea🌼 dziękuję za mailika i potem postaram się coś naskrobać, bo obijałam się z rana i muszę teraz odgrzebać się z papierów👄 a koledzy w moim wieku, więc nie wiem czy by Ci odpowiadało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za zyczonka :D namea, Ani ta suknie kupilam jakies pol roku temu :D :D :D z mysla o urodzinkach wlasnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym pozytywnym nastawieniem to u mnie roznie, zwlaszcza jak mi cos fizycznie niedomaga to lapie doly, ale mam na to sposob;) mysle sobie wtedy o namietnych zajączkach:)(chlopach) zwłaszcza o jednym:P Niektore z nich to juz stare cwane zajace:) wydziczale umykaja mi wciaz ale ja ich gonie i zabawa trwa:P :P U mnie mgla zimno, bol gardla i gile mam jak Czesio:) Emilka❤️ nie przemeczaj mi sie .... martwie sie o ciebie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little 🌻 nie bój sie o mnie, ja dbam o to, żeby sie nie przepracować :) ita 🌻 to powiesz mi wreszcie, co cię tak w moich postach rozbawiło ? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 no to chyba że tak czarna 🌻 ale z jakiegoś konkretnego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×