Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

kasiula馃尰 a gdzie kochana by艂a艣 jak ci臋 nie by艂o :) emi馃尰 ok elfik馃尰 m膮偶 w艂a艣nie dzwoni艂 umow臋 ma w przygotowaniu i raczej na sta艂e :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilka馃尲nie daruj臋 Ci tych 艣wiate艂:P Elfik馃尲mi艂ej nauki...:) A 艂obuz mo偶e by膰. Lawina ruszy艂a, bo wczoraj ju偶 nie dawa艂am rady. Po tym "przekr臋conym" smsie wydawa艂o mi si臋, 偶e jest i b臋dzie ok, ale wieczorem okaza艂o si臋 co innego. Rozmawia艂am z nim, ale on mi powiedzia艂, 偶e np. cho膰 zna odpowied藕 na jakies pytanie, to mi na nie nie odpowie. Stwierdzi艂am, 偶e ko艅cz臋 rozmow臋 i si臋 roz艂膮czy艂am, ale po chwili nasz艂o mnie na wyja艣nienia i wygarn臋艂am wszystko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfi i Elfik ta u mnie na Kujawach tak si臋 m贸wi zaklepka hahah Elfik a wiesz, ze przez te mrozy m贸j frodo wie, 偶e szybko musi si臋 za艂atwi膰, bo wtedy szybciej p贸jdzie do domku i prawie zawsze jest od razu \"razy dwa\" i po sprawie, a 艂apki bidakowi te偶 marzn膮, a偶 ucieka do klatki schodowej, ale ja wtedy wo艂am go spowrotem na to drugie co艣 , ale serducho mi si臋 kraja, 偶e mo偶e przymarzn膮膰 Prezes wr贸ci艂 i na 100% likwiduj膮 nas, on nie b臋dzie likwidatorem ,ale gada艂 w naszej sparwie o tej przysz艂ej pracy w urz臋dzie, konkret贸w jeszcze nie ma, ale wszystko jest na dobrej drodze ufffff Elfik a jakie sobie robisz te pazury?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲kochana sama nie wiem do ko艅ca co mi jest:( W 艣wieta mia艂am gryp臋 zo艂膮dkow膮,ale p贸藕niej przesz艂o Sylwestra sp臋dzi艂am pij膮c krople 偶o艂膮dkowe bo brzuch tak bola艂 ze sie zwija艂am z b贸lu,zwymiotowa艂am i by艂 juz luz A nowy rok zacze艂am od wysokiej gor膮czki i okrutnego b贸lu g艂owy.Po偶niej przyszed艂 nieko艅cz膮cy sie katar i kaszel. wiem wiem ze musze i艣膰 do lekarza,ale jeszcze nie mam ksia偶eczki ubezpieczeniowej馃槶Z艂a sama jestem na siebie 偶e jeszcze do tej pory nie wyrobi艂am,ale bede miec nauczk臋 na drugi raz.A co u Ciebie kochana??Co u pani N??Da艂a ci w ko艅cu spok贸j??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Pierwsza noc w nowym mieszkaniu za nami :D zosta艂am przeniesiona przez pr贸g :D a na materacu jednym spali艣my bo drugi nie da sie napomopwac zatyczni nie ma ...hihi dzis zaczynamy malowanie... Emiulka wyjasnij mi Kochana co masz na mysli o skrzy偶owaniu mnie i bajbajki w postaci soni? dla ka偶dej po 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 a to mi nie daruj,ale jutro rano na mrozie b臋dziesz pokazywa膰 gdzie pozycyjne a gdzie awaryjne :) I nie zapomnij sprawdzi膰,czy tr膮bka w samochodzie dzia艂a :) kasiula 馃尰 czesc :) mam nadziej臋, ze ju偶 troch臋 lepiej si臋 czujesz? N. nie da艂a jej spokoju :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲 w domku ca艂y czas pod ko艂derka.odle偶yny mi sie robi膮 od tego gnicia juz :P A ja mam prosbe do Ciebie:)pOde艣lesz mi fotki twoich pociech??Tak bardzo chcia艂abym je zobaczy膰:) Przeczyta艂am w艂a艣nie o twoim m臋zu:(Niedobry....Jak teraz wygladaja wasze relacje??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia 馃尰 i jak si臋 spa艂o na jednym materacu? A Sonia, to te偶 taka drobna blondyneczka w okularach, i ma w swoim wygl膮dzie i co艣 z ciebie i co艣 z Bajki :) Mam nadziej臋, 偶e si臋 nie pogniewa艂a艣 o to por贸wnanie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfi to dobrze z t膮 umow膮 Kasiula du偶o zdr贸wka 偶ycze kochana Jadzia a co Ci si臋 艣ni艂o?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emulinka馃尲 kurwa nienawidze tej pani!!!!!!!!Wez co艣 zr贸bmy z ni膮!We偶 numer od Reewelki i bedziemy ja gn臋bi膰 psychicznie telefonami:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Reewelka 馃尰 dawaj maila z numer N. :D Ju偶 ja jej tak膮 jazde zrobi臋 偶e jej si臋 nie b臋dzie chcia艂o telefonu do r臋ki wzi膮膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasia馃尲N. nie da艂a spokoju i niestety chyba nie zamierza, ale teraz to ju偶 nie o ni膮 chodzi tylko o P., ale to na maila. Mo偶e dzi艣 mi si臋 uda, a jak nie to jutro w dzie艅. Emilka馃尲la膰 na t膮 sucz, bo szkoda my艣lenia co zrobi膰, 偶eby si臋 zem艣ci膰. Pertrakuj臋 z 艂obuzem i nie wiem co z tego b臋dzie. Chc臋, 偶eby by艂o tak jak by膰 powinno, ale ci臋偶ko idzie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 no daaaaj :) Chocia偶 w 艣rodku nocy b臋d臋 j膮 g艂uchymi telefonami zam臋cza膰 z zastrze偶onego :):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emiulka jasne ze sie nie gniewam, ciekawa by艂am Rewelka nie wiem co to za dziewucha ale juz jej nie lubie i moge sie przylaczyc do ekipy Kasiulki i Emiulki i pomoc... nic mi sie nie snilo...dobrze spa艂am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jadzia 馃尰 Ta sucz to taka niedorozwini臋ta dziewucha, kt贸ra jest jak pies ogrodnika. Sam nie zje i komu艣 nie da.I kr贸tko m贸wi膮c przeszkadza. We wszystkim.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny...ale KONIEC TEMATU....nie mam ochoty ju偶 rozmawia膰 tutaj o tej dziwce, bo mi ci艣nienie skacze. Tutaj wola艂abym si臋 wyluzowa膰, a nie rozpami臋tywa膰 i denerwowa膰. Kij jej w ryj i tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
reewelka 馃尰 dobrze, 偶e napisa艂a艣 jej 偶e kij jej w ryj, a nie chuj jej w dup臋, bo podobno w dup臋 to przyjemno艣膰 :) A ja dodam od siebie: i taczk臋 gruzu, 偶eby nie by艂o luzu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rewelka馃尲馃尲ja te偶 ci skrobne pare zda艅,ale jutro bo ju偶 dzi艣 nie zd膮偶臋:( Musze pogoni膰 troch臋 po mie艣cie, bo nazbiera艂o mi sie zaleg艂o艣ci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ita馃尰 no to chyba 偶e tak :) oj kamie艅 z serca jadzia馃尰 no to super :) emi chodzi艂o o podobie艅stwo 偶e jeste艣cie do siebie podobne 偶e sonia to takie po艂膮czenie twojego wygl膮du i bajki kasiulka馃尰 wieczorkiem ci pode艣l臋 bo na swoim kompie chyba nie mam aktualnych fotek wiec musi pan i w艂adca wr贸ci膰 do domu, nasze relacje nawet spoko ja dalej sie wkurzam on dalej uwa偶a 偶e nic si臋 nie sta艂o Dobra id臋 robi膰 obiadek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲 na porz膮dnego klapsa zas艂uzy艂 tw贸j Pan!!;) Ja te偶 spadam,ale obiecuje ze juz jutro zajrze do was na d艂u偶ej:) Trzymajcie cie baaardzo cieplutko i po 馃槝 dla ka偶dej dziewczynki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jaka艣 taka zrezygnowana jestem...niby w 艣rodku jest pozytywne nastawienie na pomy艣lne rozpatrzenie sprawy, ale ogarn臋艂a mnie taka stagnacja i rezygnacja...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pasiata, napisa艂a艣 wczoraj \"Ale pi臋kna zima! Nareszcie s艂oneczko i do nas przysz艂o! Co prawda mr贸z przeokropny, wi臋c by艂y艣my na spacerze mniej ni偶 zwykle, ale jest cudnie!\" No tak, rzeczywi艣cie s艂abo si臋 dogadujemy. Bo ja nie lubi臋, jak tak s艂o艅ce za bardzo 艣wieci. Ale zgadzam si臋, 偶e pi臋kna zima. Pasiata mo偶e to stwierdzi膰, wi臋c ja te偶 mog臋. Ale w艂a艣nie, Pasiata, ja nie szukam dziewczyny i zgadzam si臋 z Tob膮, 偶e jak ma si臋 jaka艣 znale藕膰 to si臋 znajdzie i tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kasiula馃尰 owszem ale przynajmniej si臋 stara poprawi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej ju偶 jestem , mia艂am troch臋 spraw do za艂atwienia. ita 馃尰 ja w sumie nie ogl膮dam nic ale jak czasem natrafi臋 to ogl膮dam na wsp贸lnej i barwy. Tak膮 ma艂膮 blondynk臋 chcieli gwa艂ci膰 , ale szed艂 jaki艣 ch艂opak i j膮 uratowa艂 . JA do M si臋 nigdy nie przekonam , wszyscy aktorzy mnie tam wkurwiaj膮, ale ka偶dy ogl膮da co chc臋 , strasznie du偶o ludzi to ogl膮da z tego co wiem , co艣 w tym musi by膰. onfim 馃尰 ju偶 zleci艂am mojemu ch艂opu, zwanemu Prezesem kupi膰 mi ksi膮偶eczk臋, bo si臋 zadeklarowa艂 , 偶e b臋dzie w empiku. reewelka 馃尰 ok czekam na zdj膮tko. sonia 馃尰 ja si臋 nie mog臋 przekona膰 do czerwonego , niekt贸re rzeczy mi si臋 bardzo podobaj膮,a le jako艣 jak kupie to nie chodz臋. Podobaj膮 mi si臋 szpilki czerwone. Mam czerwon膮 torebk臋 chanel , bo by艂a zajebista , ale nawet ani razu jej nie u偶y艂am , bo jako艣 nie mog臋 si臋 przekona膰 do czerwonego. Chyba , 偶e na w艂osach :P emilutka 馃尰 pewnie , 偶e na d艂u偶ej , sama si臋 dziwie , ale nie wiedzia艂am , 偶e takie fajne jeste艣cie . Matko nie by艂o mnie tylko dzi艣 a wy tyle naprodukowa艂y艣cie , 偶e a偶 nie chce mi si臋 tego czyta膰 ;) hehe Jadzia 馃尰 fajnie masz z tym mieszkankiem , fajne wspomnienia :) Zazdroszcz臋 reewelka 馃尰 nie martw si臋, :* na otuch臋 . A co to tamtej suczy to mo偶esz na nas liczy膰, jak ka偶da jej poci艣nie to jej si臋 odechce czegokolwiek . :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jestem:P jadzia haj 馃憚 nowe mieszkanie nowy etap. ale nawet jak ma sie chociaz tylko jeden materac to i tak wrazenia i samopoczucie na najwyzszym poziomie :) Rzepq [kwiat[uszku ;) no ja tez kiedys nie lubilam ale odkad siostra mi przywiozla czerwona torebke http://www.allegro.pl/item524035081_atmosphere_duza_torba_xxl_modna_krata_nowa.html (na zywo troszke bardziej czerwona tn bordowa) to jakos tak mi sie spodobalo ze zaczelam czerwone rzeczy kupowac. w sumie to lubie tez szarosci i czern :D emilunka hej ;) 馃尰 wszystkim 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×