Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
crazy_bogie

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - CZ 2- KONTYNUACJA

Polecane posty

wrócę jeszcze do tematu -problemy z zaśnięciem przy pełni- to już rozumiem dlaczego wczoraj i przedwcz... nie mogłam zasnąć, generalnie to zawsze gdy jest pełnia nie mogę zasnąć, a wczoraj nie zwróciłam uwagi,że jest pełnia,więc to wszystko tłumaczy. Chyba zamieniam się w wilkołaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu my kobietki jesteśmy wrażliwe na pełnie :) Dziwne to jest...może coś w nas siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauuudia
hej Wam wszystkim;* jestem nowa, wiec może sie przedstawie;] soo jestem klaudia mieszkam w krakowie i dokładnie od 13 miesiecy mam aparat na górna szczeke;) mam do Was pytanie...jak wygląda sciaganie aparatu? i czy ktos z Was wybielał zeby potem? bo zastanawiam się nad tym, ale zupełnie nic o tym nie wiem (jesli ktos byłby łaska mi napisac co i jak i za ile, byłabym wdzięczna;]) pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym Ci chetnie napisala, ale nie bardzo mam pojecie jak to wyglada. podobno odrywa sie zamki i poleruje zeby. tyle wiem. co do wybielania to jest kilka metod i pewnie roznia sie cena dlatego najlepiejzapytaj swojego orto czy jest w stanie Ci cos polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wiem że odrywa sie zamki i pierścienie i wiem że odrywanie pierścieni jest nieprzyjemne:P moje kumpela ma nawet w całości aparat ma dwa pierscienie pprzez nie łuk a do łuku ma poprzyczepiane zamki ligaturkami, więc chyba ona to odrywa w całości aczkolwiek nie mam pojęcia:P bym sie msuial zapytać koleżanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiiiiliiip nie umieeeraaaj ;d Ja już umarłam z tymi separatorami... Ale odrodziłam się do życia hahaha ;D Aaaaa www czwarteeczeeekk zaakłaadaamy dóóóółł hihihi ;D Je Je Je ;D ;D ;D ;D Haaa. Tak sie ciesze a jak przyjdzie co do czego to znowu bede stękać że mnie wszystko boli i obciera i wogóle :P Grrr mam dziwne wrażenie, że zaraz nie bede żuła samej gumy tylko gume z dodatkiem "niebieskiego" ;D ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja umieram z bólu:P dzisiaj nic tylko jogurcik kisielek:P więc umieram podwójnie bo jeszcze z głodu:P jeżeli tak mnie bedzie to boleć dłużej niż tydzień to będzie dieta cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka a ile płacisz za wizytę kontrolną z samą górą:P i o ile Ci siękoszta podniosą, jak będziesz chodziła z dwoma łukami:P a własnie jak Ci zmienia łuk to płacisz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyszorowałem zęby tak porządnie:P ale ile mnie to bólu kosztowało... ałaja... teraz mnie boli jeszcze bardziej;/ ale musiałem je dobrze umyć chociaż przed spaniem... bo cały dzien unikałem mycia tylko 3x dzisiaj myłem zęby:D kurde auć... ale katorgi przechodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaa zawsze płace 8 dych... Niezależnie co robi... chociaż od początku na każdej wizycie mam wymieniany łuk... Ejjj narobiłeś mi smaku i zrobiłam sie głodna!! Ehh troooche trzeba sie pomęczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wreszcie dzisiaj objadlam...dwa obiady, deser i big kolacja, jakies makarony mniam:D Ogolnie mi orto zalozyla od razu dwa luki i nie wiem czemu nei czekala...ufam ze wie co robi;P Ale poczulam caly \"kaganiec\" na raz:D Ale juz przyzwczajona;) Po 8 dniach gumki nadal przezroczyste;> Ciekawe o ktorej zasne... dzisiaj:P A dla ciekawostki musze podkreslic swoja glupote i powiem ze pisze posta trzeci raz, bo dwa razy pod rzad nie wpisalam swojego nicka i mi zniknelo wszytsko ;DDD lool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ;D właaaśnie do spania :D a jaa obejrzałam P.S. Kocham Cie. mmmm fajoowy ;))) ii ide spaaać ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
**Filip** tak się składa że ja tez jeżdżę do Pani Bogusi :) jesteś z niej zadowolony? Teraz w piątek mam mieć zakładany aparacik na górę.... boję się... :(:( przez weekend nie miałam czasu do was zaglądać... ale teraz już wszystko przeczytałam i jestem na bieżąco... :P:P zaczynam odliczanie do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje robaczki nocne znów buszowały w neciku o tak póznej porze;P Ja o tej godzinie przerwacałam się już na drugi bok :):) Widzę ze perspektywa spotkania odeszła w dal ...:P Moja dziurka (bez skojarzeń) wciąż sie powiększa ;D Juuuuuuuupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka88
spotkanie pewnie w dalszym ciągu aktualne... tylko pozostaje ciągły spór gdzie... ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setsi. To jest tekst dnia :D Moja dziurka (bez skojarzeń) wciąż sie powiększa ;D Juuuuuuuupi A co do spotkania, to jak nie wiecie gdzie sie spotkać, to ja wam powiem... POZNAN CITY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) skoro temat spotkania znów ożywa to i ja się przyłączę...też proponuję Poznań- mam najbliżej z większych miast...a poza tym już tyle razy w tym roku miałam się tam wybrać i skończyło się jedynie na lotnisku Ławica ;) jak uda nam się słowa zamienić w czyn to będziemy debeściaki...:D ale na razie możemy sobie pogdybać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xplosion :P Zawstydziłeś mnie teraz :D Kurcze, chciałabym się z wami spotkać :) Widze ze Poznań został przegłosowany :D Lepsze to niż Gdańsk :Palbo Gdynia - ktoś tam proponował :P Tak jak pisałam jestem z ok. Częstochowy więc nie wiem czy jest osoba która do Poznania miała by dalej niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne_Oczka
Hallo Hallo :) tak ! Skoro wracacie do tematu spotkanie to ja wam podpowiem.. Najlepszym miejscem będzie POZNAŃ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne_Oczka
LOL, nie wiem co się stalo że nie musiałam hasła wpisac :P Setsi - wiem o jakiej mówisz dziurce bo moja się tez ujawniła :P I pielęgnuję ją bardzo starannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne_Oczka - haha :P Czyżby ktos dzisiaj był zakręcony :P Pielegnuj dziureczke :D hihihi Ja cały czas na nią zerkam i ciesze się jak małe dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem :/ Zamki na trójce różnią się od pozostałych tym, że mają u góry taki jakby \"haczyk\". Dzisiaj zauważyłam, że go nie ma :/ (i miejsce w którym doszło do pęknięca mnie kaleczy). Problem w tym, że krucho u mnie z pieniążkami, a zapewne trzeba będzie ten zamek wymienić :( Mam aparat porcelanowy. Nawet nie wiem dlaczego to pękło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentka88 ---> no jasne że chodzisz do tej samej orto co ja:P ona jest świetna:P najlepszy ortodonta pod słońcem:P dlatego z ostrowa dojeżdżam:P ja już do niej od 2000 roku chodze bo keidyś miałem ruchomy aparat ale strasznie go nie lubiłem i nie chciałem nosić i teraz mam staly jeden niedługo zakładam 2gi:P a Ty jesteś z niej zadowolona? masz już aparat u niej? justka ---> ja płacę 50zł też niezależnie co robi, ale jak mi założy dól to będę 100zł płacił.... a Tobie sie stawka nie zmieni:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak moje neidoczytanie:P widzę, że nie amsz jeszcze aparatu:P a właśnie:P jak będzie Ci ustalać wizytę to jak Cię będzie chciała wcisnąć przed świętami to powiedz że chcesz 22.12 koło 16 albo ogólnie 22.12 to się może w poczekalni spotkamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×