Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielaa

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii II cz.

Polecane posty

U mnie zmiany i to na lepsze.Zmieniliśmy dom,mieszkamy sami,mamy ogródek i jest cudownie!!!!! Urzednicy załatwili nam bond i depozyt wiec mieliśmy szanse sie wyprowadzic w dość szybkim czasie! Nie mamy jeszcze mebli do salonu ale radzimy sobie! Nawet niewyobrażacie sobie jaka jestem spokojna i szczesliwa! :D Dzieci szaleją,sa radosne i mają dużo energii(gdzie w tamtym domu były apatyczne) Czekam na decyzjez DLA i Hausing Benefit,Working i Child Tax Credit jeszcze sie nie odezwał! Czuje że teraz już tylko z górki!!! :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Tak trzymaj Kika25. Optymizm pomaga. Pozdrawiam dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
Hej dziewczyny pozdrówki dla wszystkich i pozytywnych załatwień skomplikowanych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onap
28 marca dostalismy CHB :) A wczorajszy telefon do revenue tez pozytywny, bo dostaliśmy info, iż decyzja już podjęta - pozytywna. Teraz ustalają harmonogram spłat. Więc mam nadzieje ze juz niedlugo bedzie koniec uzerania sie z urzednikami :) Pozdraiwam i gratuluje Kika25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy chb juz 2 miesiace,czekamy od lipca na tax-y.Już w naszym imieniu dzwonili z citizen advice,social servis i pare innych instytucjii i każda rozmowa była inna.ostatnio dowiedzieliśmy sie ciagu 2 dni trzech innych decyzjii.1-że decyzja jest pozytywna i mamy czekać na przelew do 4 tyg,2-że nie mają moich danych jako żony(a były podawane parokrotnie),3-że w ciagu 10 dni mają sie odezwać z decyzją.Mój mąż jest na skaraju wyczerpania nerwowego,robią z niego idiote.Ale mam nadzieje że pójdzie już z górki.Czekam na decyzje z DLA,Hausing Benefit no i te Tax-y! Pozdrawiam!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Hej dziewczęta. Czytam Wasze wypowiedzi i jak bym czytała swoje. U mnie dokładnie to samo co i u Was. Pozdrowionka:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
hej:)mam pytanie do was dziewczynki jeśli mam przyznany hausing benefit od 16 marca do 05.04 2009 to dalej będą wypłacali po 05.04 czy muszę odnowa coś załatwiać-chodzi mi o rok rozliczeniowy 05.04?czy nastąpi kontynuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
w przyszłości napisali,że będą płacić co 2tyg?tzn będą kontynuować jeśli nie zmieniło mi się nic w obecnej sytuacji?odpiszcie please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz pozniej
zlozyc nowy wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
hej dziewczyny co do Hausing Benefit to przyznali mi automatycznie po 05.04 na pełny rok do 2010 nie składałam nowej formy:)nic nam się nie zmieniło,a więc przyznali nam dalej...pozdrawiam wszystkie co takie milczące?Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
No cześć. Nie odzywam się bo u mnie nic nowego. Każą czekać to czekamy. Wesołych Świąt dziewczęta!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onap
A u nas mają wpłynąć pieniądze 15 kwietnia. Brzmi pozytywnie. :) Zobaczymy jak będzie. :) Zdrowych!!! Reszta podobno przychodzi sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa lllllll
czytam tak sobie te Wasz forum i stwierdzam, że strasznie ciągniecie te benefity czy w ogóle przyjechaliście tu zarabiać? ja mam working tax credit ale tylko po to by móc chodzić do collegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onap
Jak będziesz miała dwójkę małych dzieci, to może się zastanowisz nad tym co piszesz. Jeśli się należy cokolwiek, to chyba logiczne, że się z tego korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathi28
Wesołych świąt dziewczyny,a 15.04 mam URODZINY już 29 niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji Swiat, niech sie spełnia wam marzenia❤️ Wiecie co, ja bardzo bym chciała iść do pracy, ale jak policzyłam, to pieniedzy bedzie tyle samo, dzieci będą odprowadzanei przyprowadzane ze szkoły przez nianke, obiady będą tzw\"gotowce\" zmarketu, nie wiem czy warto ...jak spróbuję to Wam napiszę..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petra też mam ten dylemat!Nieopłaca sie iść do pracy, ale po dłuższym namyśle zapisałam sie na 2 kursy i w weekendy bede pracować-do 16 godz tyg!Bede miała czas dla dzieci,obiady,sprzątanie i całą reszte.Pomogli mi w citizen advice-na kalkulatorze miłą pani wszystko podliczyła i podpowiedziała co moge ze sobą zrobić żeby w domu nie zwarjować! Wesołych świą!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onap
Ja pracuję dwa dni w tygodniu. Tak jak mam możliwości przy moich szkrabach. A przy tym jeśli podjęłabym pełen etat to rzeczywiście finansowo byłoby to samo. Wesołych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Hej dziewczęta, co u Was? Dawno nikt się nie odzywał. U mnie po staremu, pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga mama29 anglia
hej mam pytanie,czy ajk powiedzialam przy rejestracji o zasilek dla bezrobotnych ze jestem w stanie pracowac 20 godzin tygodniowo to mi go przyznają,czy trzeba być zdolnym do pracy na caly etat czyli 40 godzin??? bo juz czekam na odpowiedz trzeci tydzien i nie wiem czy moge miec nadzieje na ten zasilek czy nie.. pozdrawiam i prosze o odpowiedz jesli ktos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dziewczyny mam problem z Working tax credit i child tax credit!Walczymy już 10 miesięcy i nadal nie mamy decyzjii,a mam już CHB I DLA.Czy oprócz citizen advice sa jeszcze jakies instytucje które mogą nam pomóc? Jak tam po świetach? Pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Hej! Ja czekam na CTC i WTC już 9 miesięcy. Nie byłam w Citizen Advice. Nie wiem czy oni pomagają w tych sprawach, wiem, że specjalizują się w bezpłatnych poradach. Nie kożystałam z tego typu pomocy. Ja napisałam oficjalną skargę, którą dzisiaj wysłałam. Zobaczymy efekty. Pozdrawiam. Napiszę czy mój list coś dał. :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Kika, a o Wam mówia jak dzwonicie? domanek, dobrze ze napisałaś, ja po skardze dostałam od razu decyzję z przeprosinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dzwonie ja lub właśnie ktoś z citizen advice to zawsze jest problem z weryfikacją moich danych,lub nie mają mojego NIN-u,lub twierdza że nie mieszkam w Anglii!!!! Zawsze wymyślą coś!Nawet pani z citizen straciła cierpliwość bo ją też za każdym razem zbywają lub odpowiadają wymijająco na pytania!Mam już napisany list ze skargą lecz czekam na spotkanie w citizen żeby sprawdzili i zatwierdzili.Mam już dość bo tylko mój mąż pracuje,jest ciężko,ja opiekuje sie niepełnosprawną córka.Mamy już CHB I DLA (orzeczenie o niepełnosprawności). Dzieki za odzew!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Cześć. Jeżeli chodzi o inszurans, to w moim przypadku było tak. Po pół roku od złożenia aplikacji o CTC dowiedzieliśmy się, że coś jest nie tak z moim inszuransem. Moj mąż powiedział, że może go podać, żeby sobie zapisali i sprawdzili. Po dwóch miesiącach sprawdzono go i powiedziano nam, że już wszystko jest w porządku z dokumentami. Po następnym miesiącu bez jakichkolwiek odpowiedzi napisaliśmy skargę. Zobaczymy czy ona poskutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż podawał od października czterokrotnie mój NIN i zawsze im czegoś brakuje z moich danych! W lipcu minie rok jak czekamy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Nam rok minie 25 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam druki do wypelnienia z Taxow za ro 2008/09, wy też? Wystarczy zadzwonic i im podać tak wyczytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domanek
Ja nic nie dostałam, ani decyzji, ani nowych druków do wypełnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×