Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Spadam - dziś z niemca test a ja nic nie umiem. Poza tym chora chyba bedę - kurcze cały rok się trzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj tak będzie:) Jesteście Kochane. Nie mogę właśnie dojść do tego kiedy mam owul.;( Nie wiem dlaczego:( ZORA85 jakie Ty masz szczęście!! Mam nadzieję,że mnie kobietko zaraziłaś:) Powiedzcie jak mam zwrócić moje myśli w inną strone:) Popatrz popatrz nawet rodzeństwa się odnajdują :) :) :) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,nie wytrzymałam i obdzwoniłam wszystkich ginów w mojej mieścinie z pytaniem który się podejmie stymulacji z zastrzykiem z pregnylu i wiesz co-ŻADEN.Wysyłają mnie do Tarnowa a żeby się tam dostać muszę jechać co najmniej godzine z przesiadką.No za cholere nie dam rady,szczególnie na stymulacje,gdybym nie oblała prawka to jeszcze była by szansa a tak to muszę mieć urlop na całe leczenie.Ale wiecie co dziewczyny,teraz to ja się napewno nie poddam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
WITAM ODEBRAŁAM WYNIK INHIBIBINA B -WYNIK MOJ TO 135.7 pg/ml a norma to -20. czy ktos wie czy to dobry wynik?co oznacza.? Czekam jeszce na wynik anty mulerian AMH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, kiepska sprawa. A bliżej nie masz większego miasta? Ja mam teraz dylemat bo gadalismy z mężem i chyba zrezygnuje z tego gina bo po pierwsze to dojeżdżam sama do niego 20km (M cały dzień pracuje) a potem będzie mi ciężko samej z brzuchem, do tego za każdą wizytę 100zł + badania i sam duphaston na tydzień tylko mam za około 40zł, a co dopiero na miesiąc, itp. Wole iść u siebie (5minut mam do Przychodni) na kasę chorych i płacic za samego doopka, a jakby co to mam blisko do domu. Tylko teraz mi głupio tak tamtego gina olać!! A jak strace ciąże i będę chciała wrócić do clo to az wstyd znowu do niego iść. Co myslicie dziewczyny?? Co byście zrobiły na moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...przyszedł mój z pracy i mówię mu,że może źle robiliśmy ,że staralliśmy się 14-16 dnia...i że dzisiaj znajoma zobaczyła dwie kreseczki, ciut wcześniej jeszcze jedna z nas dowiedziała się,żę będzie Mamusią, potem spotkalam koleżankę - nie widzieliśmy sie od ich ślubu (3 tyg.przed nami) i ona jest w 6 miesiącu...a on dostał takiej nadziei w oczach i mowi, że to wiosna (bociany latają) i on tez musiał zasiać w te sobotę :D śmiechu co niemiara...ale na koniec wyszeptalam mu na ucho, by nic nie mówił , jakbym za 2 tygodnie dostala okres...ach ten błysk w jego oczach-bezcenne :D Zora....ach...tylko uśnij dziś z tych wrażeń i radości! dziewczyny!życzę Wam i sobie byśmy były jak ten księżyc w ostatnią sobotę ...takie okrąglutkie (oczywiście w pozytywnym ciążowym znaczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORKA Ja bym na twoim miejscu wybrała tego bliżej domu... Powiedz temu dlaczego chcesz zrezygnować jak jest "CZŁOWIEKIEM":)to na pewno zrozumie!!! A 20 km samej w ciąży to jest B.DUŻO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
słodkogorzka20 Nie załamuj się póki nic nie jest potwierdzone. Ja mam jeden jajnik poliicystyczny-ale się nie załamuje póki nikt nie powie że np na 100% nie będę miała dzieci. Wiadomo, że się o tym myśli tylko po co się zadręczać jakimiś domysłami. Zrób tak jak dziewczyny radzą czyli idź do lekarza...tylko poszukaj dobrego. Ja od roku nie mogę zajść i jak leki które kupiłam nie pomogą to bankowo idę do endokrynologa. ALe na pewno nie kombinuj z lekami... ja zawsze byłam mądrzejsza od lekarzy....sama sobie wszystko dawkowałam, nawet antybiotyki, sama zmieniałam tab. antykoncepcyjne ale teraz niczego takiego nie robię.....tylko lekarz.... Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora kochana moje GRATULACJE tak czulam ze cos bedzie :) Co do tych twoich bolow brzucha to ja tez tak mialam na poczatku ciagle czulam jakby ciagniecie, wiec sie nie martw bedzie dobrze. Trzymam kciuki. Vilia a co u ciebie? Jak sie czujesz :) Kala a ty jak sie czujesz? Wanda sama nie zostalas ja sie ciagle trzymam tego topiku, mam nadzieje ze teraz nam pojdzie juz z gorki tyle nadzieii ta wiosna przynosi :) Hanka teraz na nas kolej :) Zora i Kala daly mi taka nadzieje ze sie uda. Ja jeszcze niecały tydz do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooooo3 Dziękuje Kochana:*:*:*:) Myślałam,że sama do siebie pisze:( Dopiero w czerwcu NAJWCZEŚNIEJ pójdę.:( Chce iść do najlepszego i właśnie do czerwca muszę poczekać masakra takie zadup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha:0 lekarstw nie biorę tylko :) kwas foliowy,wit b6,wiesiołek i castagnus :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................19..... ....... 16/04 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 45.. ............14/4 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 17 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ................16.04 paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp...........31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011 KALA85....26......pomorskie........6.....2dzidzia......14.11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
słodkogorzka20 czemu ty siedzisz caly czas na tym forum??? przez to ciagle myślisz o jednym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkogorzka Forum to nie gg - tutaj piszesz a odpowiedzi czasami otrzymujesz na drugi dzień. Każda z nas ma inne obowiązki. Nie nakręcaj się tak bo wybuchniesz :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
hehehehe Wiem ze nie zostane tu sama Tylko Zora ostatnio napsała ze wszystkie zaciązą amy tu zostaniemy No i tak się na to nastawiłam, a ona mnie tu do wiatru wystawia ;) Słodkogorzka to czekaj spokojnie do tego czerwca, czasem takie wytchnienie może owocować zaciązeniem:) A dziewczyny mają racje siedzac tu cały czas robisz sobie krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
A i jeszcze Kala specjalne podziekowania dla Ciebie przyszłas tu i rozpoczęłas ciązowy łańcuszek :) Mocno trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!:):):):) Powiedzcie mi co oznacza kiedy szyjka macicy jest u góry??? Przestać teraz się starać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://blog.28dni.pl/2011/03/09/szyjka-macicy-w-metodzie-rotzera tam masz wszystko na temat szyjki. jeśli obserwujesz ją dłużej i wiesz że napewno jest wysoko, do tego jest otwarta masz śluz płodny znaczy że zbliża się owulacja i można się starać jak najbardziej.ale jeśli dopiero się uczysz szyjki to może Ci się wydawać że jest wysoko. ja od tygodnia obserwuję szyjkę i dalej jej nie potrafię określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, ja czuję się w miarę dobrze. Żeby tylko gorzej nie było ;) Biorę non stop luteinę i inne leki, bo mi się brzuch "stawia" - napina mi się i robi twardy. Ponoć to nie jest dobrze, ale mam nadzieję, że nic złego z tego nie będzie.Przy pierwszej ciąży człowiek taki zielony... Jeszcze kilka tygodni i będę trochę spokojniejsza (to już mój 18 tydz. 5 dzień) Zora, nie przejmuj się tym, że Cię brzuch boli. Mnie bolał tak długo - lekarka mówi, że szczególnie na początku macica intensywnie się rozciąga i może trochę zmienić położenie (w moim przypadku tak było - mam macicę tyłozgiętą). Zatem nie martw się. Mnie potem przeszło w pachwiny ;) Teraz czasem pobolewa mnie w pachwinach - ponoć jakieś więzadła się naciągają. Życzę Was żeby teraz na Was przeszło :) Tyle ciężarnych fluidów, że na pewno się uda :) Będą jesienno - zimowe dzieciaczki :) Wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
...AAAAA WIĘC:):) Zorka Gratulacje ode mnie i mojej główeczki od szpileczki;) dla Ciebie i Twojej komóreczki:)Normalnie nie było mnie kilka godzin a nagryzdałyście 3 strony nooo:):) Bardzo się cieszę ze sie zarażamy nawzajem, ciekawe na kogo teraz padnie??? A co do zdrówka to w sumie niezbyt dobrze zaczynam, za duzo przebywałam w niedziele na powietrzu i mnie cholera przewiało, dzis siedze i kicham i prycham na kompa...a gilon czerwony jak u Rudolfa;/;/i jak tu w pracy powiedziec że nie chce gripexów i tych innych pierdół, bo w sumie jeszcze nikomu nie mówiliśmy o ciąży. A pozatym jakos tak zauważyłam że mój apetyt rośnie;/ A pozatym do Haniui 81, wyczytałam 3 str wcześniej że masz jakieś guzki, otóż ja po miesiącu stosowania castagnusa wyczułam jakoś w lutym w prawej piersi guzek, jak przykładałam rękę to mnie to bolało, mąż mi wymacał że coś tam jest faktycznie, po kilku dniach umówiłam się z usg i mam dopiero 29 marca;/ co prawda już mnie pierś tak nie boli, może to od Castag. teraz nie biorę to mnie już tak nie boli, co Hanusia myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
www.naturalnie.republika.pl http://systemnpr.pl/pomoc/ http://www.embrion.pl/npr/ ...i spacerek do lekarza...Słodkogorzka, nawet nie musisz iść do tego najlepszego, do którego ustawiają się kolejki, idź do bardziej dostępnego i porozmawiaj z nim. Ja chodzę do dwóch ginów - do jednego gdy jest źle i jak będę juz w ciąży - przyjmuje raz w tygodniu w moim mieście i raz w tygodniu 25 km dalej w szpitalu-bardzo sympatyczna starsza kobietka, gdzie odbiera porody, do drugiego-facet koło 60 lat, gdy tamten nie przyjmuje a ja mam awarię, wtedy bez problemu moge pytac się go o różne sprway...Słodka(nie będę pisała gorzka:) ) ginekolog to też człowiek, on co chwilę ma młode dziewczyny , które mu marudzą, płaczą i za chwilę sie śmieją...ostatnio w listopadzie mu wyłam, bo myślalam,że był dzidziuś i wystraszyłam sie ,że leci ze mnie (a tu okres się spóźnił 5 dni )...nie obawiaj się ,że Cię pogoni czy wyśmieje, bo on jest specjalistą w tym co robi i stara sie pomóc , nie tylko lekami ale i rozmową,. Tylko nie można sie wstydzić pytać ...prosto z mostu mówić mu, jakie sie ma odczucia w sobie (bóle,śluzy, ochota, obtarcia) - to tez człowiek, też wygłupia się w łóżku, a widoki...to ma na codzień i go nie wzruszają. a jak nie do lekarza to do siostry środowiskowej ale ona Cię nie zbada i nie zrobi usg ale o śluzach , szyjkach, termometrze powinna Ci poopowiadać...a! moja siostra korzystała z pomocy ludzi działających w przykościelnej poradni planowania rodziny (zazwyczaj ci ludzie prowadzą nauki przedmalżeńskie) -z nimi też można porozmawiać uszy do góry ! ubieraj się , piękna wiosna i na spacerek! ja idę do łóżka - mam l4...jak spytała się czy jestem w ciąży to powiedziałam jej ze się staramy...a to przpisujemy kołderkę , książeczkę, cytrynkę i czosneczek...bez malinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Dziewczyny, Mam pytanie ni z gruszki ni z pietruszki:)- może któraś bedzie miała pojęcie.... Czekam na miesiączkę, dziś jest 31 dc. Mam tylko plamienia ale niedużo ( takie blado różowe...jak rano się pojawi tak później naprawde jest tego niewiele. Czekam na miesiączkę bo chcę zacząć brać Femifertil i tak się zastanawiam....nie czuje nic co by swiadczyło o zbliżającej się miesiączce wiec moze to plamienie nią już będzie? i nie wiem czy mimo wszystko mogę zacząć brać ten suplement czy poczekać jeszcze trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a jak te 31 dni ma sie do poprzednich cyklów - ile trwały moze poczekaj do jutra... ja czasem tez tak mam - 30 dni cyklu, dzień nie-wiadomo-o-co-chodzi i nazajutrz leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Po przerwaniu castagnusa jakos 30-33 dni choć w lutym byłam chora i okres był 7.02 a później 19.02....teraz czekam.... No może faktycznie poczekam przynajmniej do 33 dni...tylko jeśli nie przyjdzie( mam co miesiąc)to myślicie że trzeba z tabletkami czekać do kolejnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
chyba nie..wydaje mi się,że jak tylko dostaniesz to zacznij tabletki...a jak nie dostaniesz to nie wiem czy warto czekać kolejne może aż 30 dni czy nie poradzić sie gina...przecież tak długi cykle to też niedobrze...a może KTOŚ tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! pisze na innym tez temacie...ale chcialam do was napisac...juz 5 cykl staramy sie o malenstwo i nie wychodzi...hormony dawaly mi tak popalic juz chyba wszystkie objawy ciazowe przechodzilam:P no ale niestety nie udalo nam sie do tej pory...zaczelam grzebac w necie co moglo wspomoc moje zajscie w ciaze..i od dwoch dni łykam wiesiolek 2 razy dzienni i 1 dziennie castagnus...cykle mam nie regularne...wahaja sie miedzy 30-32 dni..chociaz ostatnio tydzien mi sie @ spozniala i przyszla w zeszly czwartek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a może "przyśpiesz" sprawę :) jeszcze nie leci, więc Twoje Kochanie może nie odpowie Ci ,że nie jest marynarzem, który lubi przepłynąć Morze Czerwone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
asia 1983 szczerze to ja wole miec 30 dniowy cykl a nie 19-20 jak mialam wczesniej..to byla masakra - czasem mialam miesiaczke co 2 tygodnie. teraz jest ok no ale teraz bziukuje:)) dzięki za rade- poczekam 2 dni:) mysle ze w srodku nie ma nikogo:)puuuusto:D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Katia 85, mam nadzieję, że teraz na serio będzie nasza kolej:):) Chciałabym, żeby się okazało że u mnie przyczyną niepłodności była ta endometrioza ale z drugiej strony boje się, że zanim uda nam się z mężem trafic to już zdążą mi się nowe zrosty porobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×