Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Ale to prawda jak napisze tylko Polska to z miejsca koniec rozmowy:D Chyba naprawde maja nas za frajerów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc kochani
:-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołych świąttt wielkanocnych
Happy Easter !!! Iwaaa ....... I love you 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień Dobry kochani
Uparcie i skrycie och kocham cię kocham cię kocham cię nad życie W każdą pogodę potrafią dostrzec oczy moje młode niebezpieczną twą urodę :D😍🌻 magnolia ( )> Gdzie jestes mój 🌻 ? 😭))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień Dobry kochani
Izolda to tekst posenki Edyty Geppert :classic_cool:🖐️ *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@­ **@-(\(\-----------/)/)--@­ **@-(=':')-------(':'=)----@ **@(..(")(")..(")(")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki, Gdy nikt nie patrzy, Chorągiewka buja i beczy cichutko: Wesołego Alleluja! Byłaś na omegle? :D Rozmawiałam wczoraj z chińczykiem -_- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden jak sie dowiedział, ze jestem z Polski to mnie wysmiał i rozłączył sie😭 A ja myslałam, że najwiecej witaminy mają polskie dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ma...:D Szybko wstałam i wogle...:) To gdzie się wczoraj podziewaliście?? co to za omega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuś OMEGLE
To chat gdzie mozesz prozmawiac z ludzmi z całego świata;) Wpisz w google ;) O ile znasz troche język:D Tam właśnie wczoraj wybyliśmy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa🖐️ Kto Cie kocha?????:D Izolda 🖐️ wejdz sobie tam tylko nie pisz ze jestes z Polski:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś pisze po polsku a ja odpowiadam po angielsku...:D Masakra...:) Mówi że ma 18 lat i kocha stopy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no jest foto. cudowna to ty nie jestes, ale dziwie sie, ze az tak zle ze singielka i musisz szukac faceta przez internet. moze z charakterem cos nie tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×