Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

ja na chwilkę - za smyczami i szelkami jestem zaaaaa, bo jestem dosc leniwa i za dzieckiem nie chce mi się biegac...zreszta lubię wywoływac zszokowanie u ludzi:)) prowadzilam królika na smyczy na spacery heheh dzisiaj byłam w sklepie dla dzieci i ogladalam ten wozek titi- i chyba najbardziej mi sie spodobał, męzowi na poczatku nie ale teraz juz tez go chce...tylko ze tam jest taka mala gondola i sie boje ze na zime moze bedzie za malutka;/ no nie wiem jescze sie zastanowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Co tu taki spokój co do smyczek dla dzieci to ja jestem raczej przeciwna , gdybum ja wyszła w mojej miejscowosci z dzieckiem na smyczy to ludzie by mnie chyba wysmiali Gaga :)moze to pomyłka z tym rachunkiem Koteczek :)fajnie że jutro do domciu Freclet :)dzielny Twój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę napiszcie jak to jest u Was, czy regularnie codziennie czujecie takie same mocne ruchy dziecka? Martwię się, bo od dwóch dni są u mnie zdecydowanie słabsze a jeśli je czuję to w zupełnie innym miejscu niż dotychczas - rzadsze i delikatnie kopniaczki gdzieś głęboko, jakby uderzał w szyjkę macicy. Kurcze, niepokoi mnie to, bo do tej pory brzuch mi cały skakał.... A może powinnam iść na usg aby się upewnić czy wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro kończę 22 tydz. Dziś do południa czułam kopniaki a po południu i do teraz nie czuję. Nie wiem czy coś się dzieje, czy po prostu tyle śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula, ja tak mam, że zaraz się niepokoję czy oby wszystko jest w porządku jeśli występuje jakaś zmiana. Zawsze czułam ruchy mocno, wysoko i na zewnątrz było je widać a teraz od dwóch dni nic nie widać, czuję dużo słabiej i nisko, jakby kopał gdzieś w tył, czyżby zmienił pozycję w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie1508 być może jest teraz ułożony tak, że nóżki ma w głąb i tam kopie a mniej się to odczuwa. W tym czasie ma jeszcze sporo miejsca ma zmianę pozycji. Mnie teraz mój kopnął ze 4 razy koło pępka i dalej spokój. Może chce powiedzieć :idź mamo spać ?" Pewnie zaraz pójdę do łóżka, bo już ziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pomyślałam o spaniu to od razu zaczął kopać, kochaniutki jest :-) Dobrej nocy i mocniejszych kopniaków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewuszki wczoraj was troszkę poczytałam ale już nie miałam siły sie odzywać padłam o 22 i oczywiście jak na mnie to stanowczo za wcześnie bo obudziłąm się 2 razy siku a potem o 4 musiałam sobie TV puścić bo nie mogłam juz zasnąć Marzenie co do ruchów to ja czuję regularne, mocne, raczej w nocy i wieczorem i zazwyczaj w tym samym miejscu tzn. po lewej stronie, moje Dzidzi sobie tak siedzi tak ma chyba nóżki i tam sobie nimi wierzga (położenie miednicowe) a u ciebie napewno jest wszystko dobrze, brzusio masz pokaźny więc pewnie dzidzia sobie pływa i kopie gdzie chce, Miłego week-endu brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Marzenie myśle że z Twoim maluchem wszystko jest w porządku, tym bardziej że w ogóle czujesz ruchy tylko że słabe! Stronę wcześniej NiLLi też pisała że jej dzidzia \"mniej pokazuje na co ją stać\" czyli to dowód na to że dzieci mają mniej miejsca do popisu, rosną i zmieniają pozycje w brzuszku, niektórym dziewczynom dzieci już się obróciły do góry nóżkami. Jeśli jednak bardzo Cie to niepokoi to idz na pogotowie i powiedz że w ogole nie czujesz ruchów, ja tak miałam z Paulą przed porodem, tyle że zostałam już w szpitalu do rozwiązania bo było po terminie, ale jak powiedziałam że przestała się ruszać to od razu zrobili mi wszystkie badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek kopie aż za bardzo, choć dzisiaj rano też tak jakoś nisko. W ogóle miałam kiepską noc, budziłam się na siku często i brzuszek był za każdym razem taki twardy dość, a rano bolał :( Teraz przeszło, ale jak zacznie znowu to dzwonię do lekarza, bo zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu dnia nie czuje kopniaków,ale wieczorem owszem,są intensywne i odczuwalne ;) wklejajcie linki z wózkami,dobrze jest zobaczyć co bierzecie pod uwagę :) dzisiaj znowu na ślub jadę do kościoła ;) znowu wspomnienia wrócą ;) ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki! ja za godzinę jadę do szkoły... bleee męża całą noc bolał brzuch i wszystko inne, nie spał, a na 7:30 do 24:00 musiał iść do pracy :( żal mi biedaka. moje maleństwo też wczoraj pokopało. u mnie jest ułożone już główką w dół i najmocniejsze kopniaki czuję w okolicach pępka, nad pępkiem i na żebrach :P najczęściej po prawej stronie - od początku tak mam. dzidzia nie jest codziennie tak samo aktywna. raz kopie mniej, a raz bardziej. Marzenie, nie denerwuj się niepotrzebnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też macie uczucie, że teraz w brzuchu rusza się coś dużego? ja od dawna czuję mocne ruchy, ale na początku to czułam, że to coś małego, a teraz to już czuję, że duża dzidzia w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja po ruchach to nie czuję, że cos dużego bardziej sama sobie tak wmawiam po tym jak juz zobaczyłam na usg buźkę i rączki i wszystko i teraz to już taki mały człowieczek nieraz sobie wyobrażam że tulę w ramionach. Wczoraj troszkę ponosiłam przyjaciółki córcię (2 miesiące ma) i taka leciutka, fajniutka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.alewozki.pl/index.php/cName/wozki-wielofunkcyjne-kaps3-irys-ii?osCsid=eef72b969cab8327a0c9b0234c24e3cd http://www.alewozki.pl/product_info.php/pName/wozki-dzieciece-irys-ii-explorer-001/cName/wozki-wielofunkcyjne-kaps3-irys-ii?osCsid=eef72b969cab8327a0c9b0234c24e3cd trzeba kliknąć "więcej w galerii" i wtedy pokazuje dokładne zdjęcia. Ja też jeszcze nie czuje żeby dzidzia taka duża była bo mam duży brzuch a maluch waży niecałe 600g. Ale potrafi nieźle pokopać aż brzuch cały chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,marzenie ja tez mysle,ze nie masz sie czym martwic,bo ruchy przeciez sa.Moja malutka raz kopie bardzo intensywnie i czuje ja doslownie wszedzie,raz w jednym miejscu za chwile zupelnie gdzie indziej,jak maly akrobata:)))a innym razem czuje tylko delikatne musniecia,ale mam na nia sposob,gdyz jak tylko sie poloze na boku albo na wznak daje mi solidnie popalic:))) Figlarna wyslalam Ci zaproszenie na nk,namiary mam ze skrzynki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna z nas nie spodziewa się bliźniąt, ale WŁĄCZCIE DWóJKę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! No ja to się teraz nie dopcham do telewizora. Teraz Martyna ma pół godzinny seans, zresztą obiecany. A o bliźniakach już kilka razy oglądałam. Wszystkie filmy z tej serii są fascynujące :) Marzenie nic sie nie denerwuj. Poprostu Twój maluch zmienił pozycję i kopie Cię po \"wnętrznościach\". Będziesz te ruchy słabiej odczuwać, ale jak sobie trafi w kanał to możesz nawet i podskoczyć ;). Mój ananas tez miał taki okres, że kopał mnie po spojeniu, czy dobierał się do zada :D Teraz urzęduje częściej nad pępkiem. Z tego też wnioskuję, że stanoł na głowie ;) Co do mocniejszych odczuć, tzn. obecności czegoś większego, a i owszem mam :) Teraz zaczyna się czas z serii obcy ;) I nie robię sobie tu jaj. Im większe dziecko tym mniej kopniaków, a więcej będziecie odczówać jak wam się maleństwo przesuwa. Co będzie zresztą bardzo widoczne pod skórą. Jak mi się uda to wam na pocztę wyślę filmik z tej serii ;) Była to końcówka ósmego miesiąca, albo początek dziewiątego. Patrzcie tylko na brzuch. Reszta mało ważna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a ja wogle czuje mało czuje kopniaki dzidzi takie delikatne ruchy to tak ale na pewno brzuch mi nie podskakuje zmieniam stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysłało :) To sobie możecie oblukać. A ja idę na spożywcze zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu Ci się nie otwiera :( Bez problemu powinien otworzyć się w Windows Media Player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 21
czesc dziewczyny.Chcialam sie was zapytac czy robia sie wam rozstepy na brzuchu?? czy raczej nie macie z tym problemu? pozdrawiam.Sierpniowka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zelko wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!! 🌻 Marzenie nie martw się, grunt że w ogóle czujesz kopniaczki. Dzidzia pewni się przemieściła i na razie kopie w środeczku. Gaga ja też nie potrafię odtworzyć tego pliku. Koteczek, jesteście już w domu? Miłej soboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga swietne to,nie wiedzialam,ze malenstwo moze wyczyniac takie harce i ze to jest az tak widoczne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×