Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Marta

Ja wrocilam po 11 dniach do biurowej 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

ja wrocilam na 7 dnien po operacji, do pracy biurowej☺

dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3

ja mam ciężka pracę fizyczna. stoję 12 h i głównie operuje rękoma i dziwgam. ale dałam radę do biurowej myślę wrócić po tygodniu, od 4 doby odstawilam już leki na ból. 4 najgorsze doby, teraz nie czuję że miałam operacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora

Wesołych :)

u mnie dziś mija 2 tyg po operacji, plastry zdjęte, od dziś zaczynam smarowanie blizn żelem silikonowym. Mam już względny komfort funkcjonowania, dziś byłam na spacerze w szybkim tempie (zamiast biegania), prawie 8 km, wiec od razu mi lepiej. Jeśli chodzi o piersi to zasinienia ładnie schodzą, jest jeszcze trochę opuchlizny, piersi zmniejszyły się 2 cm w obwodzie  ale dla mnie to akurat dobrze, bo mnie się podobają małe piersi. Odliczam czas do spania na boku (jeszcze 2 tyg), bo to obecnie moja największa niedogodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkaaa
Dnia 21.12.2018 o 18:57, Majeczka87 napisał:
20 godzin temu, Majeczka87 napisał:

Wesołych świat Dziewczyny , odliczam dni , za miesiąc o tej porze powinnam być już po 

Ja tez odliczam. Zostało 2 tygodnie. Jestem przerażona i szczęśliwa jednocześnie. I jak na złość antybiotyk teraz biorę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Martkaaa wiesz chociaz czy uczulona na antybiotyk nie jestes. Do mnie przyszedl dr na wywiad przed operacją i pytanie "czy jest pani uczulona na jakikolwiek antybiotyk" a ja "yyy nie wiem..nigdy nie bralam" 🙄😅 bedzie dobrze dziewczyny. Spelniacie swoje marzenie trzeba sie na tym skupic! Ja jestem teraz po 3 tyg zachwycona mimo, ze nadal obchpdze się z sobą jak z jajkiem co troszke męczy i szczerze przyznam, ze jeszcze tydzien temu mialam stany wręcz depresyjne 😉😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkaaa

Własnie wyczytałam że po przebytej infekcji należy poczekać 2-3 tygodnie aby zrobić morfologie. A ja będę mieć tylko 5 dni. Kurcze wyniki mogą złe wyjść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mania

Jestem 20 dni po operacji i powiem wam że na 4 dzień bylam już bez tabletek przeciwbólowych . Mam anatomiczne 365 i jestem mega zadowolona . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny przed i po . Wesołych Świąt  😊🎅 . Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość Gość Mania a z jakiej wyjściówki startowalas? Też życzę Wesołych Świąt! 😉😙

Zazdroszczę dziewczyny, ze już po, ja mam termin 04.02.19 Wrocław, dr.Jarliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2018 o 14:35, Gość Aniululcia napisał:

Cześć dziewdziewczyny. Jestem ponad 2 tyg po operacji. Prawa pierś zagoiła sie super natomiast w lewej, w szyciu pod brodawka mam małą martwicę tkanki. Caly czas saczy sie niewielki wysiek. Nie boli ani nie jest opuchnięte czy zaczerwienione. Czy któraś z Was też tak miała?  Jak długo goi się coś takiego? Od 4 dni stosuje opatrunek z betadine który zalecił mi lekarz. 

Mam podobnie, mały wysięk z jednego szwu. Jestem 4 tygodnie po operacji i nie przechodzi 

Czy ten opatrunek betadine pomaga

Zastanawiam się co robić 

Edytowano przez Megbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mania

Gość Ann ja startowałam z 80 B A teraz napatrzec się nie mogę już odliczam dni kiedy będę mogła kupić nowy stanik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość gość Mania domyślam się 😁super, ze już po i wszystko dobrze poszlo 😊😉

Gość maliboox3, a Ty z jakiej wyjściówki startowalas?

P.S. szukam kogoś, kto miał 0 i ma wkładki w okolicach 300ml zeby zobaczyć mniej więcej jak to wygląda, oczywiście oglądałam na różnych stronach gdzie są podane rozm wkładek, ale nigdy za wiele 😊 ja jeszcze przed drugą konsultacja w styczniu (gdzie wybiorę ostatecznie rozmiar wkładek) idę na konsultacje z wykorzystaniem urządzenia Vectra XT aby zwizualizowac efekty, myślę, ze to mi tez pomoże w odpowiednim wyborze implantu, oby 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Mania

Gość Ann ja w dniu operacji zdecydowałam że chce większe bo kiedy schodzi opuchlizna to jedna dobrze że wzięłam większe.  Jeśli idziesz na kolejną konsultację to myślę że dobrze wybierzesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkaaa

Gość Ann 

Ja startuje z 0. implanty anatomiczne mentor mam mieć 270ml. Model 332. Mam nadzieję że nie będą za małe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość gość Mania napewno wezmę to pod uwagę, dziękuje 😙

Gość Martkaaa a kiedy masz operację? Mi dr na pierwszej konsultacji zaproponowal projekcję 322 i 332 250cc albo 300cc tez mentory anatomiczne 😊 zależy mi na naturalnym wyglądzie, ale jak już robię to nie chciałabym żeby były małe 😋 choć przy tym co jest teraz to każde będą duże i będę się cieszyć jak dziecko 😁😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkaaa

Gość Ann 

Operacja zaplanowana jest na 8 stycznia. O ile wyniki badań będą dobre bo jeszcze nie robiłam bo teraz przeziębiona byłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość Martkaaa to już niebawem 😊 trzymam kciuki, będzie dobrze. A u kogo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia

Dziewczyny jakie staniki polecacie już po zdjęciu "pancerza"?? Wiem że bez fiszbin. Ale jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam operacje 23 stycznia , teraz witaminki i oszczędzam się . Boje się jakiejś infekcji bo pracuje z małymi dziećmi . Neozine - przeciwwirusowy i cytrynka . badania dopiero w styczniu . 345 Mentor , wyjściowe małe B, jakbym chciała już mieć moje wymarzone cycuszki . Lęki narazie wypieram z głowy ale wiem ze będę panikować , jestem taki trochę hipochondryk😊 . Przeraża mnie gojenie , infekcje , komplikacje . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkaaa

Gość Ann 

Operacja u dr kuźlan. 

Majeczka87 

Też brałam neosine, czosnek, a mimo to zalapalam od swoich dzieci. Eh. Oby tobie to się nie przydarzyło 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia22

Witajcie.

Dziś mój dzień... Trzymajcie kciuki... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Gość Monia22 trzymamy, będzie dobrze! 😙😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniululcia
Dnia 26.12.2018 o 10:20, Megbi napisał:

Mam podobnie, mały wysięk z jednego szwu. Jestem 4 tygodnie po operacji i nie przechodzi 

Czy ten opatrunek betadine pomaga

Zastanawiam się co robić 

Hej. Tak mi pomaga. Rana sie zabliznia juz od jakiś 5dni, najpierw się oczyszczala.  Dzisiaj mam wizytę kontrolną. Przykladam gazik jałowy z betadine codziennie od 2 tygodni. Z 4 dni temu odpadl mi całkowicie strupek pod piersia i na skraju blizny mam mala dziurkę tam też od wczoraj przykladam taki oklad. Lekarz mówi ze to cale gojenie z 2 miesiące trwa. A ile stresu przy tym wszystkim...A twój lekarz co Ci zalecił? Miałaś jedynie powiększane piersi czy też mastopeksje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

czesc! Jestem dwa tygodnie po operacji, wyskoczyła mi opryszczka. Wzięłam heviran, a blizny jakby sie spięły, naciagnely i wysuszyly.. myślicie ze ma ten lek jakis wpływ na blizny? Czy to normalne ze po dwóch tygodniach blizny sie wysuszają i twardnieją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Ann napisał:

Gość Monia22 trzymamy, będzie dobrze! 😙😊

Trzymam kciuki  kochana 😚 daj znać po 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia22

Dziewczyny jestem... 😊 Dałam radę.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia22

O 18.30 poszłam.. Właśnie wyciągnęłam kolację.. 😊 Miałam lekkie znieczulenie, nie obciąża tak organizmu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkaaa

Monia22

Ale Ci zazdroszczę że już po jesteś 😉 spokojnej nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi

Monia 22 super , bardzo sie cieszę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×