Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takasobiejednamalazaradna

czy to jest wazne wybierajac faceta na meza???

Polecane posty

Gość s ja tamm
patrze na to jakie ma wyksztalcenie i czy bylby w stanie wyzywic rodzine :P moze minimum te srednie, bo jak czlowiek ma glowe na karku to tez sobie poradzi jak moj facet srednie. Pracuje w zwyklym sklepie z meblami a juz jakis interes rozkreca tylko jeszcze nie chce mi zdradzic do konca co to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litwo ojczyzno moja
dp xxyyxx - jestes tak beznadziejny jak Twoj nick ***** :D i tutaj kazdy to wie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
do JU Chyba jednak bardziej facet niż kobieta tego potrzebuje. :P Trzeba naprawdę nie mieć kompleksów (a to rzadkość), żeby będąc facetem pozwolić sobie na to, żeby kobieta więcej zarabiała. (w sensie-żeby czuć się z tym komfortowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oszukuj
xxyyxx - a Ty sie przyznaj poprostu ze jestes paszczurzastym aseksualnym niedorobem plci meskiej a do tego golodupcem i niedorajdą A DO TEGO SIEDZISZ NA KOBIECYM FORUM czyli tylko to potwierdzasz hahahaha :D a teraz idz do konta i poplacz sobie nad swym przegranym zyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj ludziska
przy wyborze męża ważna jest teściowa.Przez całe życie będziesz miala ten wizerunek przed oczami poprzez cechy genetyczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
I jeszcze odnośnie pierwszego postu - chyba wolałabym, żeby facet wcale nie miał tak łatwo na starcie, żeby do tego, co ma, musiał i potrafił dojść sam a nie dzięki majętnym rodzicom czy innym znajomościom. Chociaż przy wyborze partnera na stałe ważniejsze są inne rzeczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie wasze oburzenie na stwierdzenie "wybierać faceta na męża". może te, które się dziwują po prostu nie mają z czego wybierać i cieszą się, jak im się ktokolwiek trafi :P a potem bajki o wielkiej miłości opowiadają. oczywiście, że męża należy wybierać! zakochać się można sto razy, ale jeśli chce się wpędzić z drugą osobą całe życie, to musi to być przemyślany wybór. uczucie to tylko jedno z wielu koniecznych kryteriów tego wyboru. miłość też może i powinna być rozsądna. a w temacie - myślę, że zaradność faceta jest ważna, a objawia się tym, czy sobie w życiu radzi, m.in. dobrze zarabia. to dobrze wziąć pod uwagę. oczywiście, jak się ma 20 lat, to trudno się już zdążyć dorobić, ale ja bym nie wyszła za faceta, który nigdy nie pracował. bo to, że wydaje się, że ma głowę na karku, to mało, trzeba to sprawdzić. za to zupełnie nie rozumiem mieszania w to rodziców :-o jak ludzie chcą tworzyć rodzinę, to musza sobie umieć sami poradzić, a nie od rodziców ciągnąć bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest za bardzo ważne to czy facet jest ustawiony. Bardziej należy brać pod uwage czy jest sprytny, wtedy potrafi się dorobić. A jak ciapa z niego to może wszystko przepuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×