Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

AAAAA...... mało tego od wczoraj się odchudzam :) a co :) tu mi wisi , tam wyłazi... gdzie to tak wyglądać :) a od @ biorę się ostro za obserwacje... a tak w ogóle to jakie mam kupic testy? tylko nie takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----odpoczywałam od komputera:)spacerowałam, słuchałam mojego idola:)hahahahah i czytałam książkę:) REA----masz rację, ja też sądze,że do Pani Bondowej w tym mc dołączy PATI i Chmurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA i Chmurko---no tak jakoś zaobserwowałam:)oczywiście siebie uplasowałam na 2 pozycji więc nie jestem święta:)Rea my tak tylko lampka winka dla zdrowotności prawda?:)no może czasem troszkę ruskiej wódki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki, ja też poproszę winka. W końcu jest już po 17.00:) Mrs B. nie dostanie, musi się oszczędzać, sama sobie wybrała, ale my pijemy:D Nikulam, jak tam z Dostinexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ oj właśnie mnie coś dól brzuszka zaczął pobolewać, pewno ten @- szon się zbliża wielkimi krokami. hahaha ja to mam z tym mózgiem, pomyslę i od razu na zawołanie :) dobrze chciejka mówiła - nas to tylko do programu mam talent wysłać. a właśnie, gdzie chciejaka nasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko dziękuję za uznanie, lepsze miejsce niż na alko rankingu:)))) a jakiej długości miałaś średnio cykle? od pierwszego dnia @ do dnia przed kolejną @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---mam nadzieje,że się nie gniewasz, ja tam uwazam,że Ci co nie pija to donoszą...(np. ciąże) więc w moim rankingu jesteś baaardzo wysoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękujemy, rośniemy zdrowo, już się maleństwo rozpycha, lekki brzuszek się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko reszta już pewnie na innych forach z prasą fachową w ręku, swoją drogą nie dziwię się brzuchatkom, co my im teraz za rady możemy dać, jak one w innym wymiarze:) Pati - ty nie myśl, tylko się zajmij robotą jakąś, a potem będziemy testować;) bo zaraz nowe objawy dojdą, jak to bywa w tym czasie:) też mi się przytyło przez zimę i mojego eMa zapasłam, wyglądamy jak dwa wieloryby i ciągle w kuchni:( a winka dzisiaj nie piję, bo jeszcze 3 dni antybiotyków mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to suuuper Ognik wiem jakie to cudowne uczucie nie móc zapiąć guzika w spodniach ;) ach te wspomnienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - bo nam się podoba Twoje imię i bierzemy je pod uwagę:) Reo - moje cykle: ostatni 22 dni, wcześniej 45, kiedyś miałam nawet 57, a w wieku 14 lat pół roku bez okresu. W ostatnim roku, uśredniając, 30-45 dni. Tym razem jednak badałam się, więc mogę orientacyjnie określić potencjalna owulację i dodać 2 tygodnie. Do końca tygodnia czekam biernie i obserwuję. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy naszą kochaną brzucholinę. jak tam rozpinamy już spodnie, ciśnie, czy nie? a jak to podczytuje, to cicho siedzi i nie pisze?!!! No nie! co ja mam z wami zrobić?!:) Nikulam - wytłumaczyłaś się teraz zgrabnie:) nie obrażam się więc na ciebie! a ta chciejka rzeczywiście zniknęła - chyba dostała decyzję i lata z odwołaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynko - uwierz mi na słowo - może on wieloryb a ja FOKA:)))) Chmurko - już mi lepiej, ale dalej głowa boli i brzuch od leków - ale wychodzę na prostą, wczoraj nawet byłam na krótkim spacerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Klaudia to przepiękne imię i mogę z ręką na sercu powiedzieć że dziewczynki o tym imieniu są najpiękniejsze i najukochańsze na świecie!!!!Można różnie mówić:Dusia,klaudusia,klaudynka.A mówię tak bo Klaudia to imię mojej córeczki ;) tak jakoś podałam taki nick i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, to będzie bardzo ciężko teraz ustalić termin @, ja na twoim miejscu zrobiłabym test ok. min. 10 dni po owulacji, jeżeli wiesz kiedy ją miałaś. 10 dni, bo testy ciążowe są bardzo czułe, wykrywają nawet 6-7 dniową ciążę. najbezpieczniej byłoby 15 dni, ale nie wiem, czy jesteś cierpliwa. jeżeli nic tam się nie wykluwa, to powinnaś wcześniej dostać @, bo odpadnie element nerwicy i sraczki ciążowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ dodałaś mi otuchy, bo już myślałam , że jestem jedynym zwierzątkiem na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babony, nie jestem wysoka więc 60 mi zupełnie wystarczy (po bokach i z tyłu!!!!!) fuj, a byłam taka atrakcyjna;))))))))))))))))))) laska! teraz nawet nie wiem gdzie się kończę a gdzie zaczynam, ch acha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratują mnie jedynie duże CYCOCHY :)))))))))))))))) dodają TALII!!!! a brzuszysko, ohohoho, na kolanach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - znam 3 klaudie, jedna jest ładna, a druga śliczna:) Dzieki za opinię, bo mój chłop mnie molestował o to:D Reo - dzis mija 12 dni od skoku temp. Może teścik w pt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynko, a ja kaczka jestem mniejsza! dlatego krzyczeć głośno muszę, żeby mnie słyszeli, cha cha nie nie, zawsze ważyłam max 53 kg, teraz przesadziłam. źle się czuję w tym moim cielsku, chociaż nigdy nie chciałabym schudnąć za mocno... tak w granicach zgrabnej pupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×