Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dziewczyna Bonda_____ jesteś słodka z tą @ hahaha :) , Ty na prawdę nie wierzysz, że ten @-szon już nie przyjdzie przez najbliższe 9 m-cy :) Oj niunia ciesz się Skarbie a nie wypatruj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygodnie mam liczone od pierwszego dnia ostatniej @ Mam bardzo nisko zagnieżdżony zarodek tuż nad szyjką macicy i dlatego muszę leżeć. Do 17 tygodnia jest szansa że przesunie się wyżej i dlatego muszę bardzo uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co moze i ja sie wypisze.... skoro tak wszystkie uciekaja.... Chciejka... miedzy nami była jakby tu nazwac burza a w sumie fajna babka z Ciebie- jak pozniej wyjasniłysmy co i jak było ok... Kochana bardzo Cię mocno ściskam.... Bardzo mi przykro ze masz teraz taka hustawke z tym M-em... ale uwierz nie warto latac i kochac bezgranicznie.... bo sie udusisz.... raz jestes radosna co było widac bo on ok sie zachowuje innym razem nie wiadomo na czym stoisz... ale moze na jakis czas sporóbujcie od siebie odpoczac.... i po prostu przemyslec czy bedzicie razem czy nie.... ale mimo wszystko co by sie nie stało.... zycze Ci powodzenia.... i abys była szczesliwa w zwiazku cz w tym czy w innym.... i abys mogła cieszysz sie zyciem bo na to zaslugujesz jak kazda z nas.... i zycze upragnioej fasoleczki......... papaptki....... czasami nas oswiedzaj...... :) fermina ja Cie rozumiem o czym piszesz.... bo zeby nie zwariowac z niemocy czasami trzeba udawac ze sie wariuje... bo gorzej bedzie jak zrobimy odrotnie.... Babolki u mnie 27dc *Jak widac na wykresi) owulki pewnie nie bylo temp. spada i pewnie albo sie wydłuzy cykl... albo pojawi sie @-szon... w sumie mogłby juz byc bo chce sie starac juz nasteny cykl... REA - moj M chce bardzo dzidziulka... tylko nie ma siły na bzzz.... wiec ja w tym m-cu nie mam zamiaru sie starac.... to on przejmuje pałeczke.... a noz widelec trafi .... ja bede tylko mierzyla temp... A powiedzcie mi jeszcze jakim term. mierzycie temp. bo dzis w zet slyszałam ze maja rteciowe wycofac... a ja mysłałam ze one sa najlepsze.... Ale mimo mojej glupiej tempki ktora sie nie chce podniesc ja sie podnosze.... z mojego doleczka i juz dzis jest o niebo lepiej jak wczoraj..... a teraz na kwausie biegusiem lece.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FEMINKO______ nie jesteś sama z tym widzeniem wszędzie brzuchatek :) a co do planu działania - niekonwencjonalnego hahaha jestem za - zresztą stosuję go od miesiąca i przynajmniej spokojna jestem :) MASZ JAKIŚ POMYSŁ TO DAWAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny. Zgadzam się z przedmówczyniami, Chciejko, odpocznij, znajdź najlepszy sposób na odnalezienie siebie i oby Twój partner również wszystko sobie przemyślał. Przyjdź tu jeszcze za jakiś czas jak poczujesz się lepiej, daj znać co u Ciebie. Życzę Ci powodzenia🌻 Moja temp. dziś wzrosła z 39,8 do 39,95 na nowym termometrze. Duży może być zakres błędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mnie.... cisza przed tym wstrętnym @-szonem a temp.... 17 dc - 36,5 18 dc - 36,5 19 dc - 36,5 20 dc - 36,7 - owulka (monitoring) 21 dc - 36,5 22 dc - 36,5 23 dc - 36,7 24 dc - 36,7 25 dc - 36,8 26 dc - 36,9 27 dc - 36,9 28 dc - 36,9 29 dc - 36,9 30 dc - 37,0 31 dc - 37.1 a poza tym spokój, cisza, nic, zupełnie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) spacer wczoraj pyytałaś wczoraj czy wydziela mi się dużo śłuzu. dla mnie nie ma różnicy, bo ja zawsze go miałam dużo przed ciążą i zawsze musiałam nosić wkładki z tego powodu, wiec teraz jest tak samo. animonda u mnie dzieje sie to samo do niedzieli było ok,a teraz mdli mdli i ciągnie zoładkiem czy to 10 rano czy wieczór, tez się czuje fatalnie. więc to może tak ma być (bo tak naprawdę dopiero jesteśmy w 6 ty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerek mierzyłaś dzisiaj też termometrem rtęciowym? jeśli tak, to nie powinno to by róznica spowodowana że zmianą term. poprostu wzrasta ci, bo pewnie jesteś w fazie przed @. zazwyczaj jest duża róznica między elektronicznymi a rteciowymi. ja próbowałam wszystkich i zostałam na końcu przy rtęciowym. Nawet spcejalnie w aptece zamawiałam term elektr z 2 miejscami po przecinku, ale za każdym razem pokazywał inną temp. także polecam zwykły rtęciowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..... babony powiariowały!!!!! FOLIK_____ gdzie Ty????? :(((( buuuu zaraz się poskarżę !!!! REA_____ ratuj, bo sama nie dam rady z tymi babsztylami. REA____ REUSIA_____ wstań szybciutko i włącz kompa..... bo zwariuję.... coś z naszymi staraczkami na wiosnę się dzieje :( uciekają:( no chore.... a u nas tak fajnie.... Małpki moje ślicznie nigdzie nie wolno odchodzić, a lojalność a odpowiedzialność za inne, a morale jakieś???? zaraz na ambicje wjadę wszystkim :) REA____ powiedz im coś!!!! powiedz , że razem coś wymyślimy, że jak bociany przylecą... to ... to ... to coś poczarujemy, coś wymyślimy i razem z bocianimi maluszkami będziemy mieć fasolki, każda po jednej :) takie śliczne, malutkie, no..... REA____ powiedz im, że jak zostaną to tak będzie, bo sama ich nie przekonam NO obudź się proszę!!!!! Macham do Ciebie z Rzeszowa.... hej Wrocław :) Do Warszawy bliżej to też pomacham FOLIKOWI____ machu machu :) ANIMODA______ Tobie też,,, widzę Cie .... chociaż nie wiem skąd jesteś:) CHMURKA_____ hmmmm.... do Trójmiasta też nie daleko , mach, mach:) Klaudia_____o.... tu to mam blisko :) Halo Lublin :) :) :) KATE_____wracaj do nas LOLA_____Ty Też, wracaj bo bociany zaraz przylecą Nikula____ moja kochana w pracy :) taka śliczna pogoda, może się urwiesz troszkę? i zafasolisz ładnie:), co tam prolaktyna- głupia małpa myśli , że jak się podwyższy to fasolki nie będzie. Pokaż Nikula jej jak bardzo się myli :) :) MEG MEG MEG MEG_________________- gdzie jesteś czemu się nie odzywasz ???? Wracaj do nas , bo tęsknimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wreszcie się mamuśki odezwały :) MFIGIELEK______ nie licząc ostatniego poślizgu to zawsze mam 33 dni, czyli pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka____ ja tam ekspertem nie jestem ale ta Twoja tempa to nie za wysoka przypadkiem? Nie nabiera Cie jakieś choróbsko? najlepiej by sie wypowiedziały brzuchatki , co z tą tempą? Mfigielek_____ znając życie to się coś przedłuży ten wstrętny @-szon, oj jak ona mnie wkurza, ale lepiej zeby przyszła naturalnie niż przez wywoływanie Ojjjj słoneczko zaszło :(a ja myślałam, że się poopalam :) i powiedzcie czy ja nie mam coś z Kubusia Puchatka :) hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek____ coś mnie brzuszek pobolewać z deka zaczyna, tak od czasu do czasu wiec .... to na pewno @ ale nic to wiosna idzie, następnym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ake tu wesolutko - hej Pati i wszystkim! jestem, jestem, ale pracuję, więc odezwę się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, ty PINDO jedna! co to znowu za wygłupy? umówiłyście się, czy nowy topik zakładacie?:))))) Przestań mi tu o chłopie biadolić, Chciejko. Nie chce, to nie, niech spada na szczaw. Po co tobie głowę zawracał? Uważam, że dobrze zrobił, skoro jest dukpkiem - SAM CIEBIE OD SIEBIE UWOLNIŁ. Spróbuj do niego mi zadzwonić, spróbuj! Kobito - mnie twoje utyskiwania nie przeszkadzają, każda z nas tu o czymś jęczy. Ja ciebie tu chcę widzieć codziennie i koniec. Z tym jęczeniem nawet. Popatrz na mnie, też nie ma starań a jęczę sobie do woli.... kto ciebie teraz wesprze, a uwierz mi będzie ciężko, kto???? Ja się pytam, kto lepiej pomaga od nas???? Zrób sobie urlop forumowy, powiedzmy z tydzień i wracaj PINDO, bo ty nam potrzebna jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, ty masz teraz zajęcie. odwołanie, a potem business woman będziesz! więc do roboty! a chłopy będą aż kolanami trzeć za tobą, jeszcze mi będziesz pisać, tamten to nie wiem, bo ma blond włosy, ale dobrze gotuje, ten drugi to brunet, fajnie tańczy, ale nie wiem, czy BOBO będzie chciał. KTÓREGO BRAĆ?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja pobolewaniem brzuszka się nie sugeruj, bo mnie do tej pory, choć już dużo rzadziej dopada, jak to nazywam "pobolewanie okresowe" ale przez pierwsze półtora m-ca mnie bolał co chwilę, czasami to mnie tak złapał skurcz że budziłam się w nocy i zwijałam w pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mFIGIELEK______ WIESZ CO JA SIĘ RACZEJ ZACZYNAM MARWIC tą temperaturą :( już powinna spadać a skoro nie spada to oznacza, ze znowu cykl się wydłuży a tego bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pracują zawzięcie, ja też muszę troszkę, bo chłopu mojemu coś obiecałam zrobić.... już mam dość tego komputera na zwolnieniiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati, a może znaczy coś innego;) raczej tak, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati czego mówisz że powinna spadać, skoro pisałas że @ masz dostać pojutrze, a czasem sie zdarza że tempka przed okresem dopiero spadnie w dniu spodziewanej @. takze spokojnie. mi sie czasem tak zdarzało, że jeszcze zdąrzyłam zmierzyć tempke rano, a jak wstałam to dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wstałay wszystkie lachoniki... bo jak REA nie wstaje to wszyscy ja wołaja.... a co takiego mezowi robisz... cóz Ty obiecałas.... mnie dzis rznie po brzuchu juz teraz wiem gdzie sa jajniki bo bola... ja sobie narysuje chyba gdzie mam jajniki i juz zapamietam bo jak ich nie odczuwam to nie mam pojecia gdzie one u mnie sa... czyli bedzie @-szon... niech szybko przylazi...... juz mi lepiej na duszy.... REA podaj jeszcze raz namiar na te testy co ostatnio kupowałas i napisz kiedy (o której) robisz.... bo ja juz ze swoimi to normalnie zwariowałam.... moze jakie tandetne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek_____ no pewnie masz rację, ale Ty miałaś jakieś objawy, ja nie mam żadnych i to przez duże Ż :) a brzuch mnie pobolewa to z jednej strony to z drugiej ale tak dokładnie jak na okres tylko dużo mniejsze bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - Czy Ty na tyle cyklli co robilas bo wiem ze duzo to miałas takiego dziwląga jak ja w tym cyklu i to z takimi głupawymi testami na plus... normalnie porazka co sie ze mna w tym cyklu dzieje.... a taki ladny byl w poprzednim miesiacu...... buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×