Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dobra ja znikam i dzis juz pewnie nie zagladne takze do jutra.papa mielgo wieczorku wszystkim zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja miałam po owu 37 potem w dzień @ spadła na 36,8 a potem znowu wzrosła na 37,3 a terza mam 37. Beata____mam dla nas ratunek :) na krostki na twarzy: pół malej cebuli zetrzyj na tarce,dodaj trochę mąki ziemniaczanej i glinki zielonej i trzymaj 20 min taka maseczkę potem zmyj wodą przegotowaną i przetrzyj wacikiem nasączonym w mleku ponoć rewelacja zaraz sobie zrobię a i trzaba nakładać tam gdzie są pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widze ze jednak ktos zaglada:D A my juz po kolacji i wspanialym wieczorze na chwilke jestem na kompie:D Ania jak tam u lekarza? odezwij sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia a ja mam od owulki 36,5 i powiem ci ze trzymie mi sie tak ostatnio spadlo na 36,4 a dzis 36,6 takze czekam na @ mam na dzieje ze w 28dc nie przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wczoraj mialam zamiar zajrzec po wizycie,ale niestety przyjechal znajomy i chcial,zeby mu kupila bilety na samolot,2 na prom i jeszcze hotel do tego..O malo co mnie szlag nie trafil,bo kupowanie z nim czegokolwiek trwa godzinami...Szukal hotelu na jedna noc,zeby sie przespal we Francji,bo jedzie autem do PL. Wybral jedna gwiazdke,bo tanio,a potem grymasil,ze same nory....😠 Ale do rzeczy.. U lekarza troche sie naczekalam pod gabinetem,bo sie kilka babek przede mna spoznilo...Jak juz weszlam,to kazal zawolac eMa,zeby zrobic usg przez brzuch i zeby mogl zobaczyc. No i sie usg zesralo..wyskoczyl blad i nie chcialo dzialac..Wylaczyl i wlaczyl i na szczescie zaczelo dzialac..Chwile to trwalo zanim sie na nowo zalaczylo. Przez brzuch za duzo widac nie bylo,ale cos tam M zobaczyl i byl w szoku jak serce uslyszal. Bije z predkoscia ok 140 uderzen na min,czyli ok. Pan doktor sprawdzil tez przeziernosc karkowa i tez jest ok. Narobil mnostwo fotek.Dzidzia w koncu wyglada jak dzidzia a nie jak robaczek hihi :D Kazal przyjsc za 4-6 tygodni. No to by bylo na tyle. Milego dnia Kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki ale dzis pospalam hoho do 10 zjedlismy snaidanko i teraz jak zwykle kawka:) Orcio tobe rozwniecz milej niedzieli zycze:D Ania Super uslyszec serduszko w brzuszku,wkoncu do twojego eMa dotarlo chyba no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cisza w niedzielne popoludnie:D ja wlasnie pije kawke i weszlam zobaczyc czy napisalyscie cos a tu cisza no nie ladnie,ale pewnie jutro sie cos ruszy.My w tym tyg pracujemy caly tydzien takze wolne dopiero sobota niedziela niewiem jak to wytrzymie.Bylismy na zakupkach z nudow pokupic cos chrzesnica i chrzesnaikom do PL takze mam juz z glowy:D tylko 2 tyg i polecimy juz ale sie ciesze:D Odezwijcie sie jak cos:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki widac wakacje pelna para , cichutko na topiku... no trudno zajrze pozniej moze ktos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, laski! Ja pomalowałam właśnie paznokcie na french. Sukienka na sobotę gotowa, buty są, jeszcze potrzebuję rajstop i wiązanki. Biżuteria dobrana, ale nadal nie wybrałam fryzury. Pomożecie...?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Spacerku:) No wkoncu sie ktos odezwal co ja sama mam do siebie pisac? Nie doradze ci we fryzurkach bo ja sie nie znam za bardzo:) ja bym pewnie koka zrobila ale wiem ze juz sa nie modne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Chmurko a ja miałam dostać fotkę Twojej kiecki i co?To już w tą sobotę macie ślub?Co do fryzurki to zależy jakie preferujesz? Ja dziś byłam na wycieczce z eMem i na grillu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a ile Twoje dzidzi mierzy?mojemu biło 163 na min.i tez ok a przezerność karkową to będzie sprawdzał mi za tydzień dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Chmurka właśnie ma ;) już ją widzę :) Ja osobiście miałam koka ale teraz zrobiłabym coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha no to jak ma to pewnie ze fajnie bedzie wygladac a ja mialam koka i troche zaluje teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki A ja ledwo żywa wymiotuje dziś cały dzień i wczoraj troche zamiast coraxz lepiej to coraz gorzej sie czuje :-( teraz to myslałam że wszystkie wnętrzności zwymiotuje. Chmurko ja bym właśnie jakieś loczki zrobiła i troszke spieła i jakiś wianuszek albo pojedyńcze kwiatuszki Klaudia nie mam glinki zielonej musze iść jutro kupić a działa coś to ta maseczka????????? Ania to strasznie żadko masz chodzić do tego gina ale tak wiem specjalistów tam jest bardzo mało. Lola to chyba sie we firmie ruszyło że tyle pracy bedziecie mieli Dbaj o kręgosłup jakieś masci kup żebyś nie padała z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Nie w firmie sie nie ruszylo tylko sa 2 tyg do urlopu i trzeba wszystko pokonczyc a po drugie juz podobno maja liste kogo bede po wakacjach zwalniac takze my wrocimy a moze sie okazac ze juz nie bedziemy pracowac bo oni ludza sie tym ze ludzie sami sie zwolnia a jak sie nie zwolnia to oni zwolnia i musza dac odprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do sklepu mam nadzieje że jeszcze bedziecie bo musze sobie mineralną kupić bo tylko to moge wziąć pić czego innego nie utrzymam w moim biednym żołądku bebe za 15 minut 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, posiedzę tu trochę dziś:) Klaudia, kieckę odebrałam w piątek, wyprałam, wyprasuję, przywdzieję i wyślę pstrykniętą fotkę:) Dziewczyny, ja mam długie włosy i pomyślałam, żeby je jednak spiąć, bo muszę odsłonić twarz. Za mało ją widać, bo mam grzywę na czole, okulary, a chcę też wyeksponować wiszące kolczyki. Może jakiś gładki kok z elementem dekoracyjnym typu biała różyczka? Mam błękitną sukienkę i chcę mieć biały bukiecik. Beata, ja wymiotowałam raz i porządnie, ale to nic przy Tobie. Jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem Chmurko ja sie czuje fatalnie bo mnie naciąga cały czas a jak zakaszle sobie to WC gwarantowane morduje mnie tak że szok przy pierwszej ciąży nic nie wymiotowałam ani żadnych objawów ciąży nie miałam poza brakiem @ ;-) mam nadzieje ze bedzie lepiej a do gina ide 20 więc poczekam jeszcze sobie żeby zobaczyć tą małą istotke przez którą jst tyle zamieszania w moim organiźmie hi hi ale i tak sie ciesze bo wreszcie bede miała 2 dziecko :-) Lola to nie ciekawie z tą pracą może Wam sie uda i Was nie zwolnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja też chce zdięcie Ciebie w sukience ;-) Dziewczyny ale mnie oczy pieką bo żyłki mi popękały od tego wymiotowania już wylądam strasznie pryszcze i oczy feee ale jestem brzydka ha ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata jestem jestem tylko gram sobie w pasjansa hehe no zobaczymy czas pokaze co i jak.Naraize czekam na @ powinna przyjsc 15 lipca w 28dc ale zobaczymy i nie moge sie juz doczekac wyjazdu do Pl bo wybieramy sie ze szwagierka i szwagrem do krakowa do Parku wodnego i do Zoo takze fajnie spedzimy czas:D Spacerku ja ciebie tez chce w sukience zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×