Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik, my czasem ja ty klasycznie, a ostatnio wyprobowalam, lezenie plackiem na brzuchu podusia pod bioderka, tylko M musi wiecej popracowac, ale przynajmniej nic mi sie juz nie "wylewa" na zewnatrz:D, wyprubuj ....przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny my z męzem staramy się dopiero o dziecko od niedawna ja miałam za wysoka prolaktyne ale biore bromergon i wróciła do normy oprócz tego mam niedoczynnośc tarczycy spoznia mi sie okres 10 dni robiłam 3 testy ciążowe które wyszły pozytywne natomiast bhcg niestety wyszła ujemna co o tym sadzicie czy to moze byc jednak ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja lubie moze i co innego ale czasami nawet wskazania lekarza sa innego do "robienia" dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Folik a jakie sa wskazania od lekarza, moze cosik podpowiesz jak wiesz? do kasinta witaj. no to bardzo dziwne, a bylas u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was babolki zegnam juz czas moj sie skonczyl czas pracy ma sie rozumiec biurowej- a teraz praca weekendowa.... całkiem przyjemna ---- Papatki i nie spadajmy ja moze odezwe sie w sobote.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kate79 mi lekarz co tam mowil ze jak ktos ma tylozgiecie czy prawo lewo nie wiem jakie kto tam ma to wtedy sa jakies wskazania a to od tyłu a to inaczej ja na razie klasyczna na przemian z wygłupami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam...... do domu....... papapapapapapapapapapapapapapapapapa bzykajcie sie dziewczyny bo nie znacia dnia ani godziny - tu ktos madrze wymyslił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaacha, teraz przeczytalam. to zycze milutkiego weekendu i imprezki andrzejkowej :)nie pij za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasinta no to dobrze ze idziesz, bo to jakis b dziwny przypadek, testy pozytywne, okres spozniony 10 dni, a badanie ujemne. to odezwij sie jak juz bedziesz wiedziec.tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale bardzo bym chciała zeby to była dzidzia byłabym najszczęśliwsza osoba na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobito, a te testy????? a powiedz czy masz jakies dolegliwosci? cos jest inaczej z toba niz zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi mnie tylko bolą ale to tak jak na okres a pozatym to nic nie chce sobie tez wmawiac objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez zrobilas trzy!!! a co z twoimi okresami? czy masz regularne, czy spoznialo ci sie tak kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed leczeniem owszem miałam niereguralne miesiączki ale odkąd zaczęłam leczenie to od sierpnia mam co 31 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bola cie cale piersi? a czy ci nabrzmialy czy cos? jakies klucia w jajnikach? a i czy krechy na tescie byly grube obie i czy robilas go rano? to bylo 100 pytan do :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) piersi mnie bolą i moze troche nabrzmiały testy wszystkie 3 robiłam rano po przebudzeniu i kreski były słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jak nic bedziesz, dobra ja uciekam bo maz wrocil z pracy i trzeba z nim troche pogadac i jakis obiad podac, to do pogadania pozniej :D, o ktorej mniej wiecej bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinta- mnie się wydaje, ze przez tą niedoczynność tarczycy wyszły Ci testy pozytywne, bo to podobno ma wpływ, ale nie jestem lekarzem, więc na 100% nie wiem, oby dzisiaj się wyjaśniło i było tak jak Ty byś chciała. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslisz? ja tez słyszalam ze moze fałszowac wynik testu ale nadczynnosc tarczycy a z niedoczynnościa to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak słyszałam, bo ogólnie jak się ma problemy z tarczycą i do tego nie leczoną to ciężko jest zajść w ciążę, a wynik testu jest przez te hormony nieprawidłowy. Ale jeśli leczysz się to myślę, że nie powinno być problemu. Lekarz na pewno wszystko Ci wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. widze że topik fajnie sie rozwija. oby tak dalej. spróbuje z tym olejem z wiesiołka ale numer z nogami na świece chyba nie przejdzie:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×