Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja tez 3 lata :) i tez juz mam dosyc, tesknie za rodzina, a jak juz zajdziesz to oczywiscie ze ci powiem gdzie masz isc, ale pierwsze to GP lekarz pierwszego kontaktu-masz tu takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
dzięki za miłe przywitanie!!!te torbiel to tak przypadkiem mi ginekolog wykrył gdy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne,rutynowo podczas kontroli,potem usg,dodam że inny lekarz mi wmawiał że nie ma nic,że tamtej ginekolog się coś zdawało,miałam więc 2 różne opinie i nie wiedziałam o co chodzi...poszłam prywatnie skonsultować i potwierdziła się diagnoza o torbieli i szybko skierowanie do szpitala i operacja...na szczęście ten guz nie był złośliwy i 1 jajnik został.No i staramy się intensywnie z narzeczonym bo jedyne czego teraz pragnę to ta mała istotka,stworzona z miłości i wyczekiwana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze nie uciekne Foliku:) a kto was bedzie dopingowal jak nie ja:) i pocieszal w razie potrzeby, Folik pamietaj o naszych historiach.tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,wiem gdzie jest GP,mieszkam za Wood Greenem,ale nigdy go nie potrzebowalam wiec nie mam jeszcze swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha86 staracie się pod okiem lekarza czy narazie sami bez żadnych "wspomagaczy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele, ale swiat maly to chyba juz mozemy podac sobie reke przez plot, albo pare plotow- ja mieszkalam na Green Lane, a na woog green chodze na zakupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam pamietam..... o naszej histori.... a jak to mowia historia lubi sie powtarzac..... wiec mam nadzeje ze troszke wczesniej wyszlas za maz troszke wczesniej zaciazyłas tak? wiec ja pozniej wyszlam za maz pozniej zaciaze ale tylko o 6 dni błagam tylko o 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 dzies mozesz pisac glupawki i tak bedziesz maila wybaczone w takim stanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez sie chrzani.... wiec kate79 dzie mozesz pisac głupawki i tak bedziesz miała wybaczone...... bo masz dzis prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dziewuszki, spadam odebrac moja kolezanke z dzidzia bo wlasnie zadzwonila, to uszy i nogi do gory. :D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
do alexxa82 na razie się staramy bez dopalaczy żadnych, zresztą i tak jakiekolwiek leczenie to dopiero po roku bezowocnych starań,bo lekarze traktują mnie jak zdrową kobietę z 2 jajnikami,hehe powinnam się więc cieszyć!w ostatnim cyklu już się nawet cieszyłam ze się nam udało zajść bo na teście wyszły 2 kreski ale ta druga słaba, ale robiłam test przed @więc miałam nadzieję...niestety okres przyszedł z jednodniowym opóźnieniem...no i będziemy dalej próbować,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha,ale wyszly Ci te 2 kreski??????czasem dziewczyny maja krwawienia nawet do 4miesiaca!!!!!wiec moze sie udalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, witaj! no własnie tez o tym czytałam ze można mieć @ czy jak inni mówią krawienia w czasie ciązy (na samym początku) może lepiej do lekarza się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, i sa one w tym samym czasie co powinna byc normalna miesiaczka i tak samo wygladaja i tez brzuszek boli,wiec sprawdz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha86 a jak sie czujesz? nie masz żadnych objawów ciąży? może jednak się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha po @ zrób może jeszcze raz test tak dla pewności, może się udało a Ty nawet o tym nie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,jest ktos???? ja juz niedlugo dostane okres,czuje to,ale to dobrze bo szybciej bede mogla zaczac sie starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
hej.ach robiłam drugi test w dniu w którym dostałam okres i niestety 1 kreska,przedtem piersi mnie bolały więc myślałam że może właśnie jestem w ciąży mimo krwawienia ale nie.może było zapłodnione jajeczko ale się nie zagnieździło???czytałam że 70% ciąż zostaje utracona w dniu miesiączki więc powinno się robić test najwcześniej w dniu spodziewanej @ aby uniknąć rozczarowania,ja w dniu w którym dostałam @miałam lekka depresję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
ach co ja napisałam nie 70% tylko 15%,sorry.nie przejmujcie sie tym tylko!!!będzie dobrze bo inaczej być nie może!!!ja tylko czekam az ten rok się skończy bo jest beznadziejny...a Nowy rok to nowe życie,dosłownie i w przenośni!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnelkaa
ja rowniez dolaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL alexxa82 ----------------26 -------- 30.11------------ 01.12---------2 lata fermina30---------------30----------30.11--------------- ---?-----------4 kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda................24.........12.12.............15. 12...........4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 kacha 86................22...........25.12...............?...............3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śpiochy!!!! Wstawajcie!!!! Ja dziś jestem pierwsza! U mnie już po @ i teraz jest czas staranek :) Ciekawe co przyniesie ten Świąteczny miesiąc...? Już nie mogę się doczekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO Kate gratulacje! Szybko sie udało, mam nadzieję, że jesteś tu pierwsza i pociagniesz nas za sobą. Żeby tak można było zarazić się.. Angioleto, ja też czekam na koniec @-mam bardzo krótkie- i na nowe staranka. Ale Ty to mżesz się na swój @ nie doczekać:)Oby, oby! Ziarenko lnu..tez jestem ciekawa co ptzyniesie ten ostatni jeszcze w tym roku miesiąć, tak by było cudnie, gdyby dobra nowinę móc ogłosić jeszcze w tym Roku. Alexxa 82-ja też w tym miesiącu testuje wiesiołek,, mojego M na razie niczym faszerować nie będę, to facet, mysli inaczej:) Folik32 -Ty teraz \"działasz\" własnie, oby także owocnie. A może w ciąze bedziemy na tym topiku zachodzić według wieku, od góry:) Dobrego dnia, niech Kate od nas nie ucieknie, bo musi te fluidy rozśiewać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×