Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

To może i lepiej Folik taka mała przerwa dobrze zrobi no i będziesz miała czas poobserwować swój organizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i lepiej Folik taka mała przerwa dobrze zrobi no i będziesz miała czas poobserwować swój organizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mija pączusiowy dzien gdzie Pati???? pati wywal dzis szczoteczke i zamień ją na chrusta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.Mi dzisiaj temperatur skoczyla o 2 kreski do gory ale zazywam Luteine i niewiem czy to przez to czypoprostu zbliza sie owulka.Widze ze sie objadacie paczusiami,a ja niestety niemoge bo sie odchudzam:-( Zycze milego dnia.i pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne panie :) paczki dzis serwujemy tak??? faaajnie, tez bym zjadla ale ja nie moge wcale tego jesc, nie przez ciaze-po postu jestem watrobowcem jak moja mama i wszystko ciezkie smazone na oleju nie nie :( a szkoda bo bardzo lubie i czasami sie skusze na pol jak moj maz zajada, a potem pol dnia z dlowy bo mi sie ciagle odbija olejem :( tak juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja zawsze bede sie udzielac na tym topiku i nie mam zamiaru nigdzie sie przeprowadzac, poki co juz jedna przeprowadzke zaliczylam i mi wystarczy :D teraz tylko czasami nie wiem o czym napisac, bo np jak dziewuszki pisza o obserwacji sluzu, albo o tabsach ktore zazywaja-no to ja niestety nie moge nic poradzic poniewaz ja takowych obserwacji nie prowadzilam-bo tak szybko wszystko sie potoczylo :) ale bede tu zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny juz niedlugo jak bede chciala bede mogla znac plec dziecka, ale normalnie glupio to zabrzmi-ale sie boje :( serio kurka nic nie moge sama po sobie wywnioskowac, nie mam zadnych zachciolkow ani jakis dziwactw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie, ja już po pracy. ufff jaki ciązki ten dzien dzisiaj był! jeśli chodzi o pączusie, to już wciełam 2:) a do domu kupiłam jeszcze 4:) z adwokatem i czekoladą mniam mniam:) nowa jeśli chodzi o tempke, to ja mierzę i zawsze mi spada przed @ dzień lub 2 wcześniej, a czasem jak dostanę np. wieczorem albo po parę godz po wstaniu z łóżka to już mam wyraźny spadek o 0,2-0,4 st. lola mi też tak tempka od razu wzrosła jak zaczęłam luteinę, co nie znaczy że nie miałaś owulacji, bo równi dobrze mogła się wczoraj zacząc, a jaki miałaś wczoraj śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie wszystkie??? pod stolami paczki dusicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mfigielek-------- Wczoraj mialam taki slabo wilgotny i troche juz taki metny.A wlasnie wczoraj bylo bzzz i moze sie udalo.Hehe marzenie.Ale zobaczymy cz miesiaczka przyjdzie po Luteinie,a jak dwonilam do ginekologa to powiedzial ze jakbym byla w ciazy to ze mam zaly czas 2x1 zazywac Luteine,ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś wyrażne oznaki że coś się u ciebie zmienia od fasolki? bo sie zastanawiam czy trzeba cierpliwie czekac na ten nieznośny @, a jak sie nie pojawia to dopiero zaczynamy się domyślać że coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo luteina czyli progesteron pomaga utrzymać się ciaży, robi 'dobra wyściółkę' dla zagnieżdzenia się jajeczka:) bardzo często kobiety po poronieniach biora ją dla podtrzymania ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od dzisiaj bierzeszs ta luteinę? i czy wczoraj zauważyłaś może spadek tempki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ci wzrosła? bo jeśli dopiero dzisiaj ją wzięlaś to nie myślę żeby juz od niej wzrosła tempka. mi dopiero na drugi dzień wzrosła ( a wziełam już ja dwa razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nie zapominajcie o mnie. ja cały czas czytam i jestem choc mało się oddzywam. wczoraj pisałam ale nikt nie zuwazył... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 20dc. mi tempka skoczyła wczoraj z 36,45 na 36,7. dzisiaj miałam prawie 36,75, więc cieszę się jeśli utrzyma się lub wzrośnie, co oznaczałoby że owulka była (bo i śłuzu było dużo i rozciągliwego). no i chyba ten ból piersi był znakiem że się zbliża owu,bo zaczęły mnie właśnie boleć przed spadkiem tempki (a jak wiadomo spadek jest zawsze tuż przed owu). jestem dobrej myśłi że już nie będę musiała tej wstrętnej luetiny brać i że mi wszystko wróciło do normy. ale szczerze mówiąc to już te nasze bzz to się robi pomało mechaniczne, bo ile można pół miesiaca!!:) jak jutro tempka nie zmaleje, to dajemy sobie folgi, bo już wiadomo że się nie opłaca bo zaczynają się dni niepłodne. ufff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki to która teraz na tapecie na to testowanko- Patrycja wstrzymuje nas... (jak ja hehe) ale ja to czułamze nic nie wyjdzie... Ale kolejka na kogo gdzie tabela... Rea_ pewnie sie na degeacji nie stara bidulka... bo idzie ze mna w parze dzis ma czas na bzzzz. ciekawe czy bedzie harce uprawawiac po pączkach... Ja juz patrzec na pączki nie moge.... blee... juz nie moge a M... wlasnie zadzownił ze kupil 4 z bita smietana .... bleeee ale powiedziałam ze się ciesze zeby mu przykro nie bylo... wle juz nie wciagne... bo orbitrek sie zagrzeje... jak bede spalała.... a w radiu ciagle gadaja o pączkach... ale dzien kto to wymyslił... Kate - a jak kochana Twój brzucholek wychodzi juz ze spodni... ??? niedługo to juz poczujesz jak po zeberkach zacznie smyrac... ale Ci fajowo... To kiedy wracacie do PL przeciez tam nie macie zamiaru zastać... choc w Polsce teraz kryzys... ciagle słychac o zwolnieniach... ale wracajcie jakies miejsce sie dla Was znajdzie... A ja dzieki skodkosciom odczuwam ból zęba... i wlasnie musze odwiedzic stomatologa bo mi dokucza jeden zabek... lubie chodzic do stomat... ale sie boje zastrzyków.... buuuu musze stawic czoła temu.... buuu...... Ide po kanake... zeby smaka zmienic.... a Trzy pączusie sie do mnie usmiechaja... ale nie nie nie .... dla ksiegowej zostaniecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu... nie zapominamy... pisz nam który to dzien cyklu i jak sie czujesz.... ogólnie.... pomijac cykl i pączki co tam u Ciebie.... poeczkaj zerknę w tabele bojuz nic nie pamietam na jakim to etapie jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm to czyli przez to ze poronilam to dobrze bedzie jak bede zazywala to luteine.A zaczelam od wczoraj brac od rana rano wzielam 1 i dzis rano nastepna.Wczoraj mialam temp.36,2 a dzis 36,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............01.03.......29-31.......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 nowa81 ...............22.02.........32.........?..........?........ 2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ...... jestem juz po owulacji, przynajmniej tak mi sie wydaje... u mnie jakos leci. teraz jestem w trakcie brania luteiny i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu ------- o widzisz juz wiadomo gdzie Cię szukac... A mierzysz temp. ze wiesz ze byla owulacja... ja kiedys to robilam i teraz rozpoczełam... juz powoli w kreww wchodzi i jak pojde do gina to z wykresami... ale jak cos to juz na monitoring ide... bo ja wlasnie nie wiem kiedy ta owulka... i nawet nie wiem kiedy dkoczyc do tabeli nizej... a i robie testy owulacyjne... wczoraj juz wyszdł jak nic pozuytyw... wiec moze cos tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku kochany nie mierzę temperatury i dlatego nie jestem pewna co do owu tylko tak przypuszczam że już była po własnych obserwacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik ja kiedyś loli tłmaczyłam o tym mierzeniu tempki, jak chcesz to zajrzyj kilka stron wcześniej. ja mierzę już 18 cykl. a propos ja tez musze juz spaśc niżej do tableki bo wszystkie znaki na ziemi i na niebie pokaząły że była owulka i już nima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko ---- a lekarz co mowił... nie robil usg... a to ze sie nie udaje to co na to jakies przyczyny podaje... ???? jakies powody itp... ???? ja to sie troche boje do gina isc ale co jak nie pojde wiedziec nie bede a zegar tylko cyk cyk cyk.... biologiczny ma sie rozumiec.... wiec im szybciej zaczniemy działac cos to moze szybciej bocian nadleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28................. . ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 nowa81 ...............22.02.........32.........?..........?........ 2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek.............01.03.......29-31.......tak...... 24.......5 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----patrycjo przywołuję cie do porządku!:) gdzie wyniki twojego testu?? przecież dzisiaj już 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola ta luetina to nie tylko dla tych co poroniły. ona jest równiż by wyregulowac cykl, taj jak to było w moim przypadku no i również twoim bo ci się rozregulowały po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumie,ale potem tez bede musiala ja zazywac jak sie okaze ze jestem w ciazy.A ciekawe czy jest juz cos w srodku cz nie?kiedy tak trafic zeby sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×