Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

EMMA....dokładnie;) Ten mój to nie jest taki szaleniec.....a ja na dodatek lubie i opowiadam świńskie dowcipy i czasem jest mu za mnie głupio.....za zabawie do okołaa mnie kupa panów a ja sypie dowcipami,a im ani w głowie prosić swoje żony do tańca tylko nakrecaja do opowiadania,a żoną piana z pyska idze....to wiesz jaki sie klimat wytwarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum;) nie wiem o co chodziło pani z Twojego towarzystwa, bo śliwkowy kolor jest bardrzo modny w tym sezonie!!! na pewno nie może Ci zarzucić braku gustu:):):) A tak w ogóle to olej tych palantów!!! nie ma powodu żebyś się naginała do kogoś jesteś jaka jesteś i to jest świetne że nie udajesz kogoś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE!!! TA TIJO TO JA OCZYWIŚCIE:D:D:D WASZA TIJA:p Widzę Serum że panie czują zagrożenie z Twojej strony, a mężowi to może wcale wstyd nie jest tylko zazdrosny się robi:p I bardzo dobrze!!! ciesz się życiem bo masz je tylko jedno. Rób tak żebyś na łożu śmierci nie żałowała że czegoś w życiu nie spróbowałaś, nie przeżyłaś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, to ja taki sam wariat jestem jak ty...na imprezie depilatorem zdepilowałam koledze nogi...i też były zdegustowane, musi jakieś starowinki, Ty się nie przejmuj...40 lat to druga młodość i co z tego ze nam prybędzie tu i ówdzie że siwizna przypruszy, mamy tyle lat na ile się czujemy i kropka, a i nni jak chcą być matrony to niech będą...a AA zaczne z Emmą szukać, bo dzisiaj piję (Mąż imininy a pić nie może, wiec ja za niego) a jutro dla poprawienia nastroju zapewne też drinusia wypiję i kropka....I mogę sie starzeć w dupie to mam w łepki i tak ciagle 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do domu odpocząć:p Mój M dał mi wolne na reszte dnia; O łaske mi zrobił wielkie mi 2,5 godziny,a to że sie dzisiaj dla dobra firmy poświęciłam i przed 13-ste już pić musiałam to....nie dokończe tego zdanie....no może że tak...(wulgarne) chuj; 1. członek męski; 2. wyzwisko kierowane do mężczyzn......huj czy chuj co to za roznica-jeden (c)huj:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy Wy spotkałyście się z czymś takim?... Mój mąż jest chory, grupa, ma zastrzyki dożylne i jeździ na nie do rejonowej przychodni i tam pielęgniarki nie zakładają rękawiczek! Dzisiaj mu zapakowałam rezem z lekami i ta pizda je założyła, czy to jest norma, że pacjent oprócz leków musi przynieść do przychodni rękawiczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy byłam kiedyś na weselu (sama bez męża) i trochę popiłam ,ściągnęłam buty i tańczyłam bez na środku sali.Wyobraźcie sobie minę mojej teściowej jak to zobaczyła? Raz z imprezy przywiozła mnie policja na sygnale do domu. teściowa chciała zawału dostac. he,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie mnie gdziekolwiek... albo lepiej może jedzmy już dziś gdzieś... Ja od dwóch dni kłóce się z M. wkurwia mnie, mam @ i wkurwiaja mnie inne rzeczy też ale on strasznie... to mu żle, tamto mu źle, a wczoraj na ten pokaz przyszedł jakiś alfons z dwiema kurwami, boladyną i czarną, wszystko miały na wierzchu a te chłopy jak zerwane z łańcucha...i ten mój też....ciągle się gapił... a ja nic spokojnie... Kiedyś jak byłam młodsza i po % to w podobnej sytuacji przypierdoliłam mu i rozjebałam laptopa....Tak się wystraszył, na drugi dzień chciał ze mna rozmawiać i wogóle... a ja olewka całkowita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby było śmieszniej to jeszcze zwróciła mu uwagę, że są za duże! A ta moja sierota, zamiast się odezwać kazał mi dzisiaj kupić o rozmiar mniejsze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia , ale babsztyl. To podstawowej higieny nawet nie przestrzega? Przecież tak nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coraz bardziej zaczynam rozumiec Mojego Lubego ze on sie boi moich kontaktow z Wami :P same wariatki normalnie.... i za to wlasnie Was uwielbiam... serum Ty mowisz ze na Ciebie dziwnie patrza... tylko Ci sie wydaje... na mnie patrza dziwniej... nie dosc ze stara panna to jeszcze nie specjalnie z tego powodu zmartwiona a w dodatku z okazji malzenstwa nie skorzystala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama- ja chyba tez na kawke sie skusze donia - z ta sluzba zdrowia to juz jakas masakra jest... a najlepsze jest to ze to ona powinna dbac o te rekawiczki zeby sie od kogos czyms nie zarazic... no chyba ze ona juz wszystko ma i nic wiecej nie moze jej sie przywlec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 kochane wariatki😍 Donia - a ty nie możesz isc z nim do tej przychodni i zrobić tam rozpierdol?? ja bym sobie nie dała zrobić zastrzyku bez rękawiczek, nie wiem kiedy ta pani pielęgniarka myła ręce???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 chyba cały tydzien jest do bani, juz od wtorku jestem chora i zanosi się na to że mi nie przejdzie przez weekend, a co gorsza to nici z moich palnów uszczuplenia karty kredytowej bo mąz za nic w świecie nie puści mnie na zakupy , a szczególnie jeśli chodzi o wydawanie na ciuchy czy inne pierdoły, bo o jedzonku oczywiscie nie zapomni i nawet gdybym miała paść LODÓWKA MUSI BYC ZAPEŁNIONA, a na dodatek jutro mój synus zaprosił kolegów z klasy wiec bedę mieć najazd młodocianych wszedzie węszących i ciągle cos chcących :P. a ja bym chciałA BYC ZDROWA I NA ZAKUPY!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki moje kochane!!!! serum- zmień znajomych. Moja siostra rodzona ma 45 lat ale jest czasem jeszcze bardziej jebnięta niż ja. I ja to u niej uwielbiam. Cały czas ubiera się na sportowo, albo w kuse sportowe spódniczki. Zresztą nie rozumiem. Przecież zachowanie to nie sprawa wieku tylko charakteru. jak ktoś jest ponurak to zazwyczaj od zawsze, a jak ktoś ma jaja to je ma i kolejne lata życia tego nie zmienią. SERUM TY MŁODA DUPA JESTEŚ!!!!!! Wyglądasz na zwariowaną szaloną babkę która niejednemu w glowie namiesza Emma 34- jak sie jechało radiowozem??? policjanci przystojni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego mnie juz nic nie zdziwi... jakbyscie widzialy ja ostatnio w akcji na urlopie to juz nie mialybyscie zadnych watpliwosci ze wszystko wypada... moj mama ma 62 a niedawno prowadzila z tata wojne na kefir - cala chalupa byla zalana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS...współczuję, goście synusiów są zawsze naszymi wrogami :-) ja też latam a tu kanapeczki a tu piciu, ale najbardziej rozbraja mnie moja \"synowa\" przyjdzie nażre sie i nawet talerza nie wyniesie, a panna ma juz skończone 18 lat, szkoda gadać... Co do facetów i imprez, kiedyś u znajomych bylismy wszyscy z dziećmi i żeby sobie spokojnie posiedzieć i pogadać wzieliśmy \"opiekunkę\" do dziecka.Była nią koleżanka młodsza od nas wszystkich bab o 10 lat ubrana w koronkowe body bez stanika i w poszarpanych na tyłku dżinsach...w momencie najlepszej zabawy, kiedy faceci byli juz na rauszu, panienka zaczeła sie bawić z dziećmi w pociąg...tzn na czworakach z erotycznie wypietą dupą wlazła -wpełzła z uśmiechem na ustach do salonu (uroda dody IQ pantofelka) za nią wpełzły rozbawione dzieci (bo taka fajna ciocia) a nasi meżowie pełen ślinotok... na widok panny w koronkowym body w pozycji na pieska....jako żony po tej akcji mogłyśmy nago zasuwać dookoła stołów a nasi mężowie i tak by tego nie zauważyli tak byli wpatrzeni w \"opiekunkę\". Oczywiscie ze złości upiłyśmy sie okrutnie i okrutnie im dokuczałyśmy...Facet to świania i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma 😍...ja co prawda radiowozem nie jechałam, ale zdażyło mi się nie poznać własnej teściowej z tych samych powodów dla których molestowała Cię policja...i na drugi dzień miałam niezły wykład, ze kobieta, że jak to wygląda, ze poszłam na spacer latem w krótkich spodenkach i zimowych kozaczkach i ze wogóle za duzo piję....oj było gorąco, dostało mi się wtedy też od mojego starego bo ja sie tak załatwiłam jak on był na konferencji , piłam z moja przyjaciółką..Wypiłyśmy morze alkoholu nic dziwnego ze filmu nie było...Moja przyjaciółka to też wariatka a ma 45 lat, kocham ją...ona zawsze mówi że pod oczami zmarchy a w głowisi jak było 18 lat , tak jest 18 lat...Serum kochana i o to chodzi, bawmy się ...póki nam się chce, póki sił wystarczy, będziemy miały 70 na karku to pomyslimy o ustatkowaniu się...he he he he he....ale kileoneczka i tak wypiję, nawet jak bedę miała 80 lat...chyba ze wcześniej nabawię sie marskości wątroby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kocham Was ... przeczytałam wszystko ... FACET TO ŚWINIA ale ja bez niego nie mogę... Ten mój NERWUS twierdzi, że prawdziwy Indianin to i po czeronym morzu popłynie... a ja to akceptuję bo pod koniec @ to mam taka chcicę jak marcowe koty. Tak więc dziś będzie zgoda, tetate, ajlowju do bólu i ta bielizna co ja wczoraj kupiłam... :):) Dziecko wraca jutro od dziadkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mam film od mojej kadrowej.... "Małżeństwa i ich przekleństwa"...... Ciekawa jestem co to ?? Moja kadrowa myśli chyba o mojej przyszłości abym była szczśliwą osobą..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA ............a ja znam wersje że dobry koń to i po błocie pójdzie !!!Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×