Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Mafinko, toś się nagadała :P zebyś choć tego mleka, o którym Kicia pisala, doniosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D u mnie bez zmian zdycham @ i dietka zachowana dzisiaj przespałam o 7.00 sniadanko bo synek później do szkoły szedł :O więc o 9.00 zjadłam 1/2 palucha grachamki z serem białym pomidorem i natką a o 11.00 jabuszko :) dzisiaj chyba na obiadek zjem ogórkowej troche bez ziemniaków bo juz tak za mna chodzi że szok :p na obiadek mam pulpeta z indyka i buraczki dzisiaj bo mi sie kombinowac nie chciało :) mam nadzieję ż edo 16.10 choc z 3 kg strace bardzo bym chciała :o bo z ćwiczeniami to.....dopiero w październiku się zmobilizuję ;) MAJKA- ja ci mój zapał wysyłammmmmmmmmmmmm:D i czekam tu na ciebie :D KICIA- slicznie wygladasz :) ale tak jak pisałm kędziorków mi bedzie brak :( wierz ja zawsze chciałm miec jako dziecko krecone włosy :) bo moje to zakręcic trudno na wet :( MAFINKA- ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO :) nie martw się, włoski odrastają :) jeszcze będą kędziorki ❤️ MAJKA wierzę w ciebie ❤️ TIJA hop, hop! :D zakopało ją tym filcem, wcale jej nie widać, ani nie słychać! ❤️ MAFINKA nie wysilaj się :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejo.... mam mleko, kto chcial mleko?????:P jakie pasibrzuchy???????hę?????? Kicia i Do2do dietkuja ostro, ja prawie juz tez:P:) napisalabym wiecej, ale mam tylko jedna reke wolna... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia odkopałam się spod sterty filcu na Twoje specjalne życzenie:D U mnie znowu nieciekawie, rodzice czekają na kolejną wielką wodę :( Mam jednak nadzieję, że rozejdzie się po kościach. Idę ze starym na browarek Miłego weekendu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski jak tam wasze dietki ja zaczynam od poniedziałku bo jak wczoraj stanęłam na wage to sie zapomniałam szok przeżyłam Tak jak przeczówałam pare kilo przytyłam we Francji i musze sie zabrać za swoja DUPE Dziś spędziłam pół dnia na zakupach i jestem skonczona kupiłam tylko 2 bluzeczki i spodnie wykonczyły mnie te zakupy Jutro pewnie zrobie powtóke bo nie mam butów ani kurtki na jesienne dni Zaraz idę do sąaiadki jaka flaszeczke wypić przed dietą Pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA :D czytam i czytam tego twojego posta, i końca nie widać!!! 👄 można to było rozbić na dwa, łatwiej by się czytało ;) Laski, jadę dzisiaj na mój magiczny tradycyjny weekend z psiapsiółką. Jest piękna pogoda, więc pewnie pójdziemy sobie do lasu na spacerek, a potem na wódę :P cały tydzień sprawdzałam jak to jest być abstynentem, (choojowo :D :P ) a teraz zobaczę jak to jest nim nie być :P może potem jakaś dyskoteka, żeby wyskakać kalorie ;) i rano ważenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zadna nawe doopy nie wystawi.......ale co tam i tak was kocham.....jestem na facebook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jak Wam idzie odchudzanko? Poczytałam, pośmiałam się, ale pisać nie ma kiedy. Jestem jeszcze na urlopie do 4 października, a potem pracka i już się zastanawiam jak ja wyrobię z obowiązkami. Nie wiem czy ja taka niezorganizowana czy wymyślam sobie dodatkową robotę. Do2do to masz motywację, kurcze jak ona to zrobiła,że tyle schudła? Kicia fajne ćwiczenia sobie wymyśliłaś hahaha Mafinka niezła stopka, jak najbardziej prawdziwa! Tija zapracowana kobieto, znajdziesz czas na dietę? Majka z tymi slodkościami to Cię przebiłam. W niedzielę wysłałam syna po coś słodkiego i już sobie kawkę szykuję,ą on przychodzi z jakimś badziewiem co nie nadaje się do zjedzenia, więc się wybrałam sama, a że byłam zła to kupiłam masę krówkową i wafla. W pierwszej chwili miałam ochotę zjeść samą masę ,ale jednak przełożyłam wafla i trzema kawałkami poczęstowałam syna, a resztę sama wpierdoliłam, bo inaczej tego nie da się nazwać. Zamuliło mnie okropnie ale byłam mega szczęśliwa. Nie myślcie sobie,że jestem chudzinka i tak sobie pozwalam o nie nie, po prostu próbowałam uzupełnić braki w tkance tłuszczowej na brzuchu, bo mi skóra wisi. Myszka👄 Donia👄 lola 👄 Kogo pominęłam to przepraszam. A ja sobie winko piję sama do lusterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co picioszki? :P Schlałam się wczoraj, dzisiaj rano rzygałam za karę :P chyba przez wakacje odzwyczaiłam się od TAKICH ilości wódy. Potańczyłam malutko, bo nam zamknęli dyskotekę :( nie wiadomo czemu, ale już nie ma jej. A dziś byłam się odchamiać na gogolfest :) jestem padnięta, idę 💤 😴 spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info ze strony tyskie.pl Czy piwo tuczy? Piwo nie tuczy! 100g piwa zawiera ok. 45 kcal Przyczyną mitu o wysokiej kaloryczności piwa jest zawarty w nim chmiel, który pobudza apetyt i sprawia, że do piwa często coś jemy. no i co robić?? wierzyć, nie wierzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy kawe to ktoś dzis podał Wiec ja to czynie (_)> z mleczkiem jak kto woli Ja juz druga zaliczam i biore sie za sprzątanie A z razna mój wspaniały M podniusł mi cisnienie bo on chce sobie kupić nowy telewizor ale to jest nie potrzebne bo ten co mam to ma 5 lat i jest dobry a ja bym sobie kupila nowe meble do kuchni i mysle że bardziej by sie przydały jak jakies pudło Wykończy mnie al.e grunt to sie nie przejmowac zero stresu ja i tak na swoim musze postawić Dziś na spokojnie was sobie poczytałam U mnie szaro ponuro i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :D W wawce dzisiaj słoneczko swieci i cieplunio jak gdzies go brak to wysyłam ------> -------> .......juz leci :) W wekendzik nie pisąłm bo spedzaliśmy go z młodym :) Dzisiaj pojechał na 3 dni więc czasu wiecej na klikanie :D Dietka zachowana choć dzisiaj śniadanko było takie sobie bo grachamka z pomidorem papryka i sałatą :O ale z racji wczesnego wstawania w dniu dzisiejszym nie miałm siły nic lepszego kombinować :) EMMA- ja też się zastanawiam jak ona to zrobiła ale z wielgachnej baby z dupą jak szafa wyglada tak że normalnie ludzie któzy ją znają od lat nie poznaja je :O KICIA- ty mnie tymi kcl w piwku nie stresuj bo mi dziecie dzisiaj wyjechało więc .....pewnie ich troche wchłone :D MAFINKA- jak tam dietka leciiiiiiiiiiii??:) TIJA- kiedy egzamin na prawko nasz kochany piracie drogowy :) MAJKA - a ja własnie jakoś ochoty na słodkie nie mam :O jak mi sie chce to colke lajtóke piję :) MYSZKA-ja z mleczkiem chwytam :D mniam, mniam pyszniutka👄 i słonko wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do :) to słonko w wawce to ode mnie poszło :) W sobotę i niedzielę niemal lato mialam , za to dzisiaj deszcz i plucha. Kicia :) nie sprawdzisz osobiście - nigdy nie będziesz mieć pewności :) Emma :) u mnie nieco apetyt na słodkie osłabł :) ....... nieco :P Myszka :) stawiam na meble :) Zresztą skoro w wakacje zarabialaś to teraz masz prawo do ostatecznej decyzji :) Tija :) komputer zafilcowałaś ? :P Donia :) toś sie nagadała :) jak brzuchol? :) Mafinko :) HOP HOP !!!! 👄 A ja w sobotę rano mialam w domu tragos !!!!!!!!!! kominiarz czyścił w bloku kominy i przez pomyłkę wyczyścił mój świeżo zrobiony kalał wentylacyjny, a mialam pootwierane wywietrzniki w domu ...... a że kanał jest w środku mieszkania i otwory są po obu stronach ściany to poszło we wszystkie kierunki mieszkania. W pokoju centralnie nad łóżkiem córki - dobrze, ze chwilę wczesniej wstala. Masakra była - prawie cały, świeżo wyremontowany dom mialam w sadzy !!!!! 😭 Najbardziej w korytarzu i pokoju dzieci, ale w innych pomieszczeniach też. W każdym kątku !!!! na tapczanach, poscieli, meblach, nowych wykładzinach, w butach, kurtkach, na półkach i w ogóle wszędzie, w każdym niedomkniętym albo niezamykanym zakamarku. A w korytarzu na ścianie była wielka czarna, sadzowa plama. Udało mi sie to na szczęście prawie wyczyscić- najpierw odkurzyłam, a potem umyłam ściany w korytarzu, ale i tak trzeba będzie przy okazji go jeszcze raz pomalować, bo miejscami delikatne smugi zostały. Sprzątalysmy z mamą prawie do północy, a i tak jestem pewna, że nie doszłyśmy do każdego kątka. Dzisiaj np. znalazłam jeszcze brud w zakamarkach kuchni. A żeby było weselej to w sobotę przywieźli mi nowy, zamówiony tapczan z fotelem. Nawet nie mialam siły się nim nacieszyć :( Dobrze, że w sobote i niedzielę było u mnie bardzo ciepło i słonecznie, bo musialam prać wszystko , co nie było szczelnie zamknięte w szafach. Wczoraj i dzisiaj już doszłam nerwowo do siebie, ale w sobotę przeszłam wszystkie fazy zalamania - od płaczu, przez obleśne bluzgi po niewyjaśniony głupkowaty uśmiech na twarzy :P No ale cóż ... co nas nie zabije to nas wzmocni ... podobno .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola :) zapomnialam o Tobie Boska Istoto :) sorki, ale nie ogarniam FB :P Nie mam czasu i jakoś mnie do tego nie ciągnie. A tych gier na NK i FB nie rozumiem :P Znaczy zasady jeszcze może bym pojęła :P ale nie rozumiem jak dorosli znajdują czas, zeby grac w te gry :O No chyba, ze mają dobrą organizację czasu. Ja jakoś nie mam ani czasu, ani tej organizacji niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
Na tej stronie http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ mozna za polowe ceny albo taniej skorzystac z zabiegow kosmetycznych i wielu innych w danym miescie, wystarczy sie zarejestrowac i sprawdzic co oferuja w twoim miescie. Taki zakupiony bon mozna podarowac jako prezent. Nie bedzie na nim zapisane ile placiles tylko na faktyczna jego wartosc. Ja juz skorzystalam w Poznaniu kupilam bon na mikrodermabrazje zamiast 120 zl zaplacilam tylko 45 zl( i na bonie z ktorym mam isc do salonu na zabieg jest napisane 120 zl), teraz chce sie zapisac na kurs tanca zamiast 120 zl zaplace 50zl. Kolezanka mi to polecila i jestem bardzo zadowolona. http://www.freesweetsite.pl/join/206852 a tu paczka slodyczy za rejestracje i polecenie strony znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka Nawet nie doczytałam co naklikałyście. Jutro coś więcej napiszę, bo dzisiaj padam na pysk:( pzryszłam tylko powiedzieć Kici i reszcie dobranoc i zgasić światło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczułam sprawe nosem Już mnie denerwowała ta stronka molestowałyśmy ja dobre kilka dni Powiem tak od wczoraj zaczełam dietke narazie stopniowo ale myśle że dam rady bo czuje sie fatalnie tym cielsku Wczoraj czyściłam okna i ledwo sapałam żle mi było co zawsze skakałam jak przeporka Ja juz kawunie wypiłam i dlatego was na herbatke zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co wstydziłybyscie sie do tej godziny spać oczywiście te co nie pracuja Pisac mi tu i juz nie opierdzielac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P MYSZKA nie było cię tyle czasu, to teraz odrabiaj zaległości :D a ja dzisiaj idę się znowu odchamiać ,szanowna pani prof. Staniszkis zawitała dziś do Kijowa, pójdę zobaczyć co ma do powiedzenia,a potem to się zobaczy, bo pogoda jest taka piękna :) może gdzieś się poszwendam :P po raz pierwszy od nie wiadomo kiedy gotuję sobie obiad :P :P :P pyszniastego kabaczka :D ale się nawpitalam, bo oczywiście kupiłam sobie dosyć dużego ;)do tego w ogóle się zrujnowałam na warzywnym, ledwie do domu dotargałam te wszystkie pomidory, ogórki, paprykę i inne wynalazki :D szkoda, że nie lubię arbuzów, bo kosztują tu ok. 80 groszy za kilo i to nie są takie jak w Polsce. Sprzedają je jacyś Gruzini czy inni i widać, że są niesamowite. No ale mnie jakoś ciężko przekonać do arbuzów :O sama nie wiem dlaczego. no dobra, bo kabaczek już gotowy, ślina leci i trzeba się bujać na spotkanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kICIAKOCIA ale wy tez sie nie popoisałyście jak mnie nie było no ale niech ja bedę tym kozłem ofiarny Zuc pszepis na tego twojego kabaczka ja bym tez coś stwożyła U mnie dopiero teraz słoneczko zaświeciło ale znajac życie to zaraz sie schowa Z moim M dalej cicho a jeszcze mnie wkurzył o wykaszarke do trawy bo cochwilka porzycza swojemu koledze i praktycznie ona jest wjecej u niego jak u mnie NIC TYLKO UDUSIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×