Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Cześć Dziewczynki!! Zapraszam na pyszną kawkę \_/> !!! Ja już piję...hmmm taką cieplutką ... no i oczywiście jaram :):) Co zdziwione?? Co ja tu robię?? Ha, właśnie .... Z samego rańca postanowiłam nadrobić ten rok mojej nieobecności w .... yyy w ten weekend????? Hej, halo, puk-puk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam historię i znalazłam to: Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty Duże mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę śniadanie mi robić- nie tylko w sobotę Oglądać romanse, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku, czeków co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, czytam .... jestem na 180 stronce.... Halo!!!!!!!!!!!!!! Śpicie??? Wstawać, nie spać .... chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobiłam do 213 stronki..:):) a tu dalej cisza!!! co się dzieje, zmówiłyście się czy co??? Ja tu od 7.00 czatuję i dupa blada, żadna się nie odezwie... Znalazłam wpis Kici z 2009r. : "-Laski... wyszło słońce.. jadę do Tesco." ha ha ha uśmiałam się do łez. ok, nie odzywacie się to strzelam focha..... i wyjmę pranie z pralki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he MAMA no to się zakopałaś w tych starych postach :D lepiej czytać i ODPISYWAĆ :P na bieżąco ;) ty nie wiesz jak tu jest w weekend? PUSTO!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA Słońce Ty moje, wróciłaś już z Tesco?? ????? Żarcik!! No tak, PUSTO .... A co u Ciebie?? Nadal urzędujesz na kresach?? Widziałam nowe fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D kochane :D wróciłam do świata zywych :D:D:D radość rozpiera me ❤️ vektra poszła się jebać :) jak powertowałm przepisiki to sie okazało że zmieniac nie musimy :D więc jestem dalej w związku z moim UPC :D :D :D Kochane wertuje Was tera musze was nadrobic co do jednej literki :) MAMA - witaj kochana fajnie że znów jesteś :D KOCIA- jestem jestem więc juz działać nie musisz:p ❤️ MAFINKA- kochana dzięki za sms kocham ❤️ MAJKA❤️ DZIADEk ❤️ razy 2:) TIJA❤️ MYCHA❤️ MYSZKA ❤️ DONIA❤️ ABS❤️ EMMA❤️ CUDNIETAK❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dzisiaj w wysokich obcasach w wyborczej moje kochane chłopaki są :D to sie pochwaliłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupsko mi rozerwie od truskawek i arbuzów, ale nie mogę sie oprzeć:O!!! Siemańsko wszystkim:P Wczoraj hormony ciążowe przejęły kontrolę nad moim jestestwem:D Dobrze, że obyło się bez ofiar w ludziach;) Choć niewiele brakowało. Ze złości zaprawiłam 40 słojów ogórków kiszonych i tylko dlatego, że zabrakło mi szkła zaprzestałam! Chwilowo. Do2do__🌻 nareszcie:O rozumiem, że mam Ci dać zaliczenie "semestru"?:P Kto jest w WO? Jakie chłopaki? Nie posiadam egzemplarza, więc głupio pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEK- jak nie jak tak :D semestr zaliczony:D co do WO do moje chłopaki maż i syn :D a co do arbózów :) to własnie aktualnie tez wpierdzielam bo uwielbiammmmmmmmmmmmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEK- jak nie jak tak :D semestr zaliczony:D co do WO do moje chłopaki maż i syn :D a co do arbózów :) to własnie aktualnie tez wpierdzielam bo uwielbiammmmmmmmmmmmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z DziadkiemJackiem:):) Dobrze mniemam, że niedługo się "rozsypiesz'?? Pozdrawiam cały skład Lachonek i lecę na polankę....może spotkam jakiegoś krasnala:):);) do2do ---- co z naszą \_/>?? to już 3 lata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA- kochana teraz to nie kawka ale zmne piwko :) albo wineczko w ogródku jakimś i ploteczki hihihi:) i foteczki :D trza sie spodkac jak nic bo już wstyd normalnie :o TIJA- rowerek piękniusi :Dbardzo mi się podoba :)ja zawsze byłam wierna góralą :)ale coraz bardziej się na holendra zpatruję :) ,a co do pracy to ja bym spróbowała myślę że takie wyjscie między ludzi tylko dobrze ci zrobi kochana :D MAJKA- normalnie chyba z ciebie wezmę przykład :) bo jak czytam o twoichwyczynach to az mi wstyd że dietuję a ćwiczeń jakos brak i tej cholernej mobilizacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może cappuccino w niedzielny poranek?:classic_cool: Mama__🌻🖐️ a i owszem, wkrótce podwajam szeregi:P Znowu! Cieszę się, że odnalazłaś się po latach, może Ty rozruszasz trochę te małpy;) Do2do__🌻 zaliczam, ale warunkowo:P:P:P Poza tym ja polecam wódkę z martini:D "Buszowanie" po ogrodzianych krzaczorach murowane:) Pyszne i ekonomiczne nad wyraz:D Dwa driny i padlina jak nic:P Buziaki od Dziadziusia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :D DZIADEk - capucinko o tak :D bo bardzo lubię :D co do martini to ja za nim nie przepadam wole tekilkę :) w każdej postaci :D A buziak od Dzidziusia bezcenny 👄 A ja dziewczynki dzisiaj ruszam moje wielkie dupsko na rower z moimi chłopakami i już coś czuje że mnie przegonią :O no ale to tylko z kozyścią dla mojego cielska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MAma :) Hej Do2do :) No wreszcie raczyłyście się odezwać! Kicia :) Dziadek :) Tija :) Mycha :) I dla reszty ogólny 👄 A ja doła załapałam i tak mnie trzyma cholerstwo :( powodów przytaczać nie będę, bo to i tak nic nie zmieni . Do tego prawie cały dzień padało .... Kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA podaj łapkę :( kuźwa, nie śpię całą noc, bo mnie stres dusi. Od półtorej godziny piszę list do jednego z moich szefów. Te chuje niemyte znowu zaczynają walić ze mną w kulki, wiedzą, że mają mnie w garści, że muszę się zgodzić na ich warunki, bo...bo nie mam innego wyjścia. Myślałam, że sytuacja z zimy się nie powtórzy, a powtarza się i to w jeszcze ciekawszym wariancie. Nawet nie mogę ich kopnąć w dupę i wrócić do domu, bo na moim miejscu już jest ktoś inny. Nie mam gdzie wracać. Bladź. Bladź. Bladź. nie robię wam kawy, bo i tak wystygnie zanim wstaniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane biedule❤️, spać nie mogą👄,jak wam pomóc, :(, ale nie ma co się smucić i dołować kochane lachony :D:D:D, głowa do góry pierś do przodu i na przód, dla wszystkich dołujących i przed "dołkowych":D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Slonka Wy Moje :) chalupka prawie odkazona, gosci przy stole usadzilam... i to juz chyba prawie wszystko... ciagle sie tylko zastanawiam czy przypadkiem o czyms nie zapomnilam... majeczko - mam nadzieje ze juz jednak po dolku... tijus nawet nie wiesz jak ja Ci zazdraszczam tego nowego rowerka... sama mam starego zloma i juz mi sie strasznie marzy... kicia - nawet nie wiesz jak ja Cie rozumiem... tez jestem zawodowo w troche przymusowej sytuacji i doprowadza mnie to do szewskiej pasji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać, kawę pić, jak to nikogo rano na kawie nie ma, :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale herbatę gorzką poproszę;) Muszę się opanować z arbuzami i truskawkami:O Wczoraj troszkę się wystraszyłam, bo z popołudniowej drzemki wybudził mnie okropny ból brzucha:O Twardy był jak skała i nie ustępowało to to cholerstwo. Nażarłam się prochów, kąpiel i jakoś przeszło...ale jakby coś mnie od środka rozrywało i parło w dół. Myślę, że to młodzieniec rozkraczył się i kopał tam gdzie absolutnie nie powinien kopać...Nie wiem jak ja przeżyję jeszcze te dwa miesiące...Ciągle chce mi się płakać, bo mi ciężko, i do dupy ogólnie (fizycznie) Ech...te hormony...Mógłby już wyleźć mały skurczybyk... 🌻 cieszmy się tą chwilą wytchnienia od upału, bo podobno niedługo zacznie się piekło:classic_cool: takie ponad 30st w cieniu🌻 Ja zaklepuję miejsce w lodówce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek - to teraz wyobraz sobie mnie w tej mojej bezie w tym upale... od razu Ci sie lepiej zrobi... a dadam jeszcze ze bede akurat w trakcie babskiej przypadlosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski i witam GRUBE BEKI :) Zalewam drugą już kawkę :):), chociaż lepszy byłby grzaniec :) Wawa płacze niemiłosiernym deszczem :( aż wyć się chce!!!! Łłłłłłikendzik zleciał, wczoraj nie pisałam ..... bo mi się nie chciało :) a Waszej lektury z też nie nadrobiłam :( .... bo mi się nie chciało :) Taaa .... powtarzam się...:):) do2do :) przeleciałam WO i stwierdziłam, że za 9 lat "TWOJE CHŁLOPAKI" będą na okładce 100 NAJBOGATSZYCH, NAJSEKSOWNIEJSZYCH, NAJPRZYSTOJNIEJSZYCH, NAJLEPSZYCH, NAJ...., NAJ...., poprostu Sukces sam rysuje się już dziś na ich twarzach. Piwko jak najbardziej... dziś 18,00 PIANO BAR? dziadek :) podwajaj szeregi, podwajaj bo ktoś musi zapracować na nasze emerytury hi hi hi :) a Małpy może rozruszam, byle tylko nie tą w czerwonym :):) majka :) witaj Kochana :) jak tam zegar nastawiony dobrze...., bo już niedługo ostatni dzwonek :) U mojej MAŁEJ dziś DICHO :):).... nawet się nie obejrzałam a już stoimy u progu gimnazjum :):):) Słyszałam, ze biegasz z kijkami??? :):) Masz zacięcie, podziwiam :) tija :) rower SUUUPER :):), pożyczysz??? :):) kiciakocia :) KILIM GO i już !! i wszystko jasne..:) abs :) cze Kochana:):):) mycha :):) Co tam u c.? RESZTĘ ŚCISKAM :):) NO IODPISYWAĆ MI TU SZYBKO!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz na zapas sie denerwuje, wyjeżdżamy w góry w sobotę mamy zaplanowaną wycieczkę do Morskiego Oka, i ma padać, sama nie wiem czy nie odłożyć tej wycieczki i najpierw do Wieliczki, może w niedziele będzie cieplej , a w poniedziałek Kasprowy bo ma być słońce, 😠wybieramy sie rodzinnie na urlop od niepamiętnych czasów a tu deszcz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka :):) prosze wykopać się z dołka, natychmiast!! Wiem, odpiszesz mi dopiero jak wrócisz ze szkoły !! :):):) Tylko najpierw odrób lekcje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×