Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiula83

Zapraszam kochane ciężaróweczki

Polecane posty

witam was dziewczyny, ja jestem w 10 tygodniu ciazy, chciałabym juz wiedziec jakiej płcoi jest mój maluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam imiona dla chłopca i dla dziewczynki w razie czego :)) jak bedzie dziouszka to Dagmara a jak chłopiec to Gabriel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloefix
mam pytanko do tej calej lyra, ciekawa jestem jakie tobie sie imiona podobaja???????? i nie rozumie co masz do ludzi ze wsi?? czesto czlowiek mieszkajacy na wsi ma wiecej klasy niz taki prostak z wielkiego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloefix mądre słowa powiedziałaś buziak dla Ciebie. Kate witaj u nas. jeszcze za wcześnie na płeć. Dopiero tak w 21 tygodniu może troszkę wcześniej sie uda. Asiulka ja juz sie nie boje. każda rodzi i jakoś żyje. ja juz tylko chce bobasa mieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloefix
ja tez bym chciala miec juz malenstwo w domu a tu jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloefix kochana dobrze napisałaś.Całą prawdę.Ja coraz częściej myślę że bym chciała mieszkać na wsi.Piękne zielone okolice i błoga cisza.Własny domek z ogródkiem a w nim dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie tak własny ogród a to w tych blokach trzeba siedzieć. My na pewno na starość przeniesiemy sie na wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie takie piękne słoneczko w szybę świeci az miło. gołąbki juz przygotowane tylko wstawić. jeszcze raz zapraszam do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Ty to będziesz miała widok na USG. jak dwa szkrabiki zobaczysz a popłaczesz sie jak bóbr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wam.Jak tam zdrówko? Mnie trochę pobolewa podbrzusze i czasem pokuwa w prawym boku tak delikatnie, ale mam nadzieję, że to związane z poszerzaniem się macicy, bo czytałam, że między 12, a 15 tyg. unosi się do góry. Brzuch też mnie swędzi. A brzuszek coraz bardziej widoczny, hhi. POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak te bóle to norma. Zobaczysz w 8 miesiącu. Mnie czasami jak w nocy skurcze wezmą to wstać do łazienki ciężko. Niestety uroki ciąży. Dziewczyny a jak u Was z sikaniem bo ja w nocy 3 razy wstaje a w dziec co 30 minut idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka80
hejo dziewczynki ja niedawno wstalam az wstyd sie przyznac :) Ale wczoraj dosc dlugo ogladalam telewizje teraz siedze i pije inke moze ktoras chce z was...a i tak sie podziele prosze bardzo :D Dziewczynki dostalam jakis dziwnych zaparc brzuch boli nie moge sie zalatwic.Moze macie jakies sposoby.Pierwszy raz mam cos takiego od kad jestem w ciazy.Zaraz uciekam doprowadze siebie do porzadku i musze sie zajac sprzataniem noi zakupami.Maz w pracy do wieczorka.Ja popolodniu jade do przyjaciolki na ploteczki :D Milego dnia wam zycze dziewczynki.Ja wroce i uda mi sie dostac do komp jak maz nie bedzie go oblegal to zagladne do was.A teraz milusiego dnia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja początek 4msc, a z sikaniem też mam przesrane, hihi. W dzień to tak co godzine, a w nocy wstaję 2 razy.Co do jedzenia to mogłabym ciągle jeść a i tak jestem głodna i burczy w brzuchu. Chyba mam jakiegoś głodomora. Dobrze że te bole są normalne, bo troszke się niepokoiłam. A powiedzcie mi kiedy jest te normalne usg po brzuchu? Bo ja narazie miałam caly czas dopochwowe. Teraz idę 15 stycznia (14tc) i nie wiem czy już będe mieć normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaak ja czytałam wczoraj w gazecie że od 12tyg. robią to USG przez brzuch, ale najlepiej to wie Stefcia i ci powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak juz powinnaś mieć po brzuchu USG. Wiec sie nie denerwuj. ANka ja zaparcia wogóle nie mam przez cała ciążę więc Ci nie powiem. Ale gin Ci pewnie cos doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dzisiaj stanęłam na wagę i znowu kilogram więcej. Już 16 do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia ale po tobie nie widać tej wago bo jesteś wysoka. Ania ja też mam straszne zaparcia i jem śliwki suszone i activię jogurt jem i ciut pomaga ale też się bardzo męczę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam 18 grudnia to dopiero kg przytyłam od początku ciązy.Ciekawe ile teraz.Ale kilogramy dopiero będą leciały. A na kiedy masz termin Stefciu? Ja mam 11lipca. Z tego co się dowiedziałam na forum to Stefcia będziesz miała córeczę? Jak tak to w którym tygodniu się dowiedziałaś.Ja już bym chciała znać płeć i nie mogę się doczekać tego momentu. Oczywiście najwazniejsze by było zdrowe, ale chciała bym wiedzieć. Podobno mówi się że się czuje co się nosi pod serduszkiem. Macie jakieś odczucia? Ja czuje że będe mieć córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mnie niestety też dopadły w ciąży okropne zaparcia i szczeezr powiem, że wiele sposobów już próbowałam i lipa! Gin przepisał mi kaspułki z bakteriami mlekowymi DICOMAN - bez recepty, można w ciąży brać (28dziennie) ale słabe efekty. Rzadne inne sposoby też nie działają, najgorzej jest wieczorem po całym dniu...jeszcze te wzdęcia... dramat! Jedynie woda spod kapusty kiszonej trochę mi pomaga, latam jak głupia na plac do takiej babki, od której zawsze jarzynę kupuję i mi do słoika nalewa :) Własnie miałam pytać Was od kiedy robią normalnie usg po brzuszku :) może więc w poniedziałek będę miała juz takie a nie dopochwowe. Mam straszna jazdę od rana na sernik, kupiłam sobie i zaraz będe wcinała, proszę się częstować koleżanki :) smacznego! Akurat do kawusi inki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczytwiście te tablety to 2* dziennie - pomyłka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shila sernik pyszny.Dzięki:D Dziewczynki a macie nie raz takie myśli czy naprawdę jesteście w ciąży? Bo ja nie raz tak mam.Bo długo trzeba czekać na ruchy dziecka i bardzo się to dłuży i gdyby nie zabolał brzuszek od czasu do czasu i piersi to się nie czuję jakbym była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Shila. słyszałam że te zaparcia są koszmarne no ale ja mam super przemiane w ciąży. Nawet Gin to stwierdził. Gosiak ja mam termin 8 marzec ale wiesz różnie to bywa. ja ciągle miałam coś takiego w sobie że to chłopak. nie wiem dlaczego ale tak czułam. W 22 tygodniu ciąży lekarz mi powiedział że to dziewczynka ale w 80%. A potem jak chodziłam to nie widział płci bo mam ułożenie pośladkowe. teraz w poniedziałek ide to może mi zrobi USG bo cos wspomniał. jeżeli dzidzius sie przewrócił to może juz w 100% sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mam wątpliwości to patrzę z profilu na brzuszek i juz wiem, że to nie złuda :) już mam leciutkie wybrzuszenie... ale ruchy strasznie chciałabym już poczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przy pierwszej ciąży ruchy dopiero sie czuje tak od 22 jak dobrze idzie. ja czułam od 25 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziewczynki, zajrzę jeszcze tu wieczorkiem, a teraz uciekam się zdrzemnąć bo mnie jakoś wzieło na spanko. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super płytka o ciąży była w 1 nr gazetki o maluszkach, którą się zbiera do segregatora...jakoś nie tak dawno zaczęli ją drukować, z 3 miesiące temu... kupiłam jak sie starałam i od razu jak zaciążyłam to oglądałam, super jest! A jaka Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, śpij jak tylko możesz, bo niedługo będzie Ci tego brakowało :) Ja też chyba zaraz sobie kimnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×