Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Hej, jestem, jestem ale wogole nie mam czasu na nic :( nie testowalam i jescze wstrzymam sie z tydzien, bo juz wczesniej mialam takie opoznienia wiec sie nie nakrecam, jedynie te wrazliwe sutki...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem 6 dni po terminie spodziewanej miesiączki, dzisiaj dostałam lekkiego dosłownie ze 3 plamki brązowego plamienia. co się dzieje?czy to nadchodząca jednak wredna @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oik moze byc zblizajaca sie malpa :9 a moze zagniezdzenie (zwykle okolo tygodnia od zaplodnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana😘 Ale dzis pogoda paskudna:(Wybieramy się do Gdanska na male zakupy,oczywiscie Ikea na pierwszym planie:) Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki :) a u mnie pokonda niczego sobie... choć mogłobybyc cieplej :) ja dzisiaj jak zwykle w pracy, ale jeszcze dzisiaj i jutro i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Wawie pogoda ujdzie, nawet czasem widac słoneczko :) Buziaki poranne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ;) a Katowice we weszystkich odcieniach szarości ;) temperaturę wybadam jak wystawię za drzwi nos ;) pozdrowionka dla Was (moje sutki zwariowały w tym miesiacu chyba...masakra ;) ) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) zobaczymy za parę dni...tylko że u mnie się troszkę zawodowo zmieniło (cuda się zdarzają) i boję się co to będzie ;) ale co ma być to będzie...najwyżej będę miała dwie niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj jeszcze wolne ale jutro już do pracy. Dziewczyny mam pytanie , dla tych co byly i co dopiero będą, robiłyście/będziecie robić USG genetyczne między 11 a 14 tygodniem ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ;) no, dokladnie tak... tylko czy dam radę? wiem, jak to głupio może wyglądać, tu starania o dziecko, z dr. str. o pracę, niby dwie sprzeczności, ale...takie czasy... Prezes mnie pytał, czy raz na kilka miesięcy mogłabym odbywać zagraniczne podróże...cholercia... w weekend siadam do włoskiego i angielskiego... najwyżej będę miała mądre dziecko hihihi ;)ja w każdym razie odżyję ;) jeeeeaaaaaaah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś do 20 posiedzę w salonie, bo mam kilka klientek, jutro rano trzymajcie za mnie, bo jadę tam do TEJ firmy ;) potem spowrotem do salonu...a w sobotę rano w domku pracuję... kot na mnie patrzy spode łba jakby mi chciał powiedzieć: ej świetnie że mnie zostawiasz samego, za to w nocy wam dam popalić. nienawidzi być sam... ale wszystko się jakoś ułoży prawda/ powiedzcie że tak ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że się ułoży :-) najawżniejsze to dobre nastawienie i wdety wszystko inne samo się ułoży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę asystentem prezesa ;) poza pismami i pocztą raportowanie i oferty handlowe, nadzór nad sprawami handlowymi, wyjazdy... wyjdzie w praniu... dużo nauki na początek... facet mnie pytał na rozmowie o bilanse energetyczne, o termodynamikę i o energetykę procesową...oj...czuję że do garażu po karton z tymi magicznymi księgami trzeba się wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Kochane, ja znikam, buziaki Wam posyłam i życzę cudownego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na zakupach a potem zasnelam jak niemowle - co za pogoda - wlasnie wstałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ma 4080kg ale w pełnym pampersie, bo akurat zrobiła kupę :-P I pani doktor więc odjęła te 80 dag, ale mówiła, że dużo, ale dobrze :) Lecę robić obiad, bo dziś z opóznieniem :) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kruszynka w pracy niestety nie mam czasu na forum :( dlatego tylko wieczorem zagladam fridka to fajnie z ta praca, a dziecko to nie przeszkoda aby pogodzic prace i dziecko a u mnie @ dalej brak, jutro rano zmierze temp., moze cosik sie wyjasni, testu narazie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×