Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piwnookaBlond

unika seksu

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Dołączam do Was. Ja jestem z moim facetem 3 lata, chce czekac do slubu z \"tym\". Od jakiegos czasu jestesmy zareczeni, ale widze ze jemu sie ani do tego slubu ani sexu nie spieszy. Po porstu nie czuje zeby tego chciał , zeby mu na tym zalezało, zeby sie nie mogł doczekac.A ja juz umieram z braku jego miłosci:( Obawiam sie ze po slubie, jak mu juz Bog pozwoli, to wcale mu tak szybko ochota nie przyjdzie, a ja bede plakac tak jak Wy teraz... Paradokasalnie po za tym jednym to wspaniały, kochany , troslkiwy , madry i kochany facet. A ja sie czuje co raz bardziej zawiedziona , niepociagajaca, nijaka i nie atrakcyjna...bo co z tego, że mowi ładnie jak na mowieniu sie konczy... Slub...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa od Adama
sweexi- a po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bollywood
sweexi, wg mnie brzmi to podejrzanie moze dlatego ze na innym moim forum dziewczyna opowiadala przypadek podobny- okazalo sie po slubie ze facet byl impotentem i nie przyznal sie do tego po pol roku dostala uniewaznienie malzenbstwa ( od sameo papieza) miejmy nadzieje ze u ciebie tak nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest impotentem, to sie da wyczuć. Ostatnio usłyszałam, że on nie ma takiej potrzeby jeszcze po prostu, żebym dała mu czasu ...jeszcze. Zeby to poczuł. Ale czy to w ogłe mozliwe , że skoro facet przed 30stka tego jeszcze nie czuje, mimo, ze ma kochana , sprawdzona, zaufana, i jak mowi atrakcyjna kobiete, to czy on to w ogole poczuje? Ja sie boje, że predzej ja zwiedne niz poczuje ze ma na mie taka cheć ze juz nie moze... smutne to... i nie wiem co mam myslec o naszym zyciu po slubie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!Twój przypadek jest dość dziwny!!!ALe ja to widzę tak: być może nie jesteś jego pierwszą kobietą i Twój facet chce by tym razem było zupełnie inaczej niz poprzedni!!!?Nie chce żeby ten czar prysł bo poprostu Cie kocha!!!I skoro już tak długo na CIebie czekał az do 30 lat to i wytrzyma do slubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bollywood
moze i tak, ale uwierz mi zcie bez seksu z kims bywa czasami baaaaaaaaaaardzo trudne dobrze sie zastanow czy chcesz miec seks raz na miesiac, raz na dwa wytrzymasz? czy uschniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle napisałam:Twój facet chce by tym razem było inaczej niż w porzednich razach!!!Bo nie jestes kobietą na raz!!Szanuje Cię i chce by było wszystko tak jak należy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bollywood
albo znajdz jakas jegp byla i podpytaj jak tam u nich te sprawy wygladaly- moze sie czegos dowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z nim porozmawiaj!!!Możecie robić wszystko oprucz sexu i zaspakajać się ianczej!!Przez pieszczoty!!!No chyba ,że problem tkwi w czyms innym.Może nie chce Cie skrzywdzić i nie jest pewien tego uczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh, zaraz mnie ktoś ochrzani, że zrobił sie tu moj prywatny topic:P ale cóż odpowiem,.... on nie miał jeszcze żadnej kobiety, a ja żadnego faceta. Ja już dłuzej tak nie potrafie, a on.... nie ma "aż" takiej potrzeby. Generalnie chodzi o brak checi 30 layka ne sex... czy to nie jest choroba jakas? co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bollywood!!!Masz racje ja też bym tak chyba zrobiła tylko bardzo sceptycznie bym podeszła do tego co nagadałby mi jego byłe.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że może to być choroba, lae ja bymzrobiła jeszcze tak: założyłabym sexowną bielizna zapaliła świece romatyczna muzyczka winko kolacja i sprzawdziła czy go pociągam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci jeszcze jedno!!1Moja siostra miała takiego chłopaka który zachowywał się dokładnie tak jak twój. A wiesz w czym tkwił problem? Wstydził sie przyznac bo bał się ze ja straci, ale nie odciągała mu się skórka z pitolka i tyle lat się z tym męczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pewnosci uczucia to zapewnia mnie, ze tylko ja, przyppominam, ze jestesmy zareczeni i on mowi ze jest pewien, ze tylko ze mna chce zyc. Co do krzywdy...wie, ze bardziej mnie krzywdzi teraz odtracajac mnie . Co do innych pieszczot...nie mozemy, bo kosciol nie pozwala na substytuty , zreszta on sie boi ze niedałby rady wtedy. Wszystko było dobrze, poki ja nie zaczełam mowic o tym ze juz bym chciala zebysmy razem mieszkali i byli blisko, było odwlekanie, w koncu oswiadczyny, a teraz uciekanie przed slubem i odpychanie mnie jak potrzebuje czegos wiecej niz pocałunkow... a po slubie to juz nie wiem co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydził się o tym powiedziec matce bo była ona bardzo religijna i zaraz były by pytania a skąd o tym wiesz synku , że masz z tym problem? Dlatego moja siostra postawiła go pod murem!!!Powiedziała do niego: ALbo powiesz mi w czym rzecz, albo sie rozejdziemy bo ja kota w worku nie kupię!!!Nie pociągam CIę czy mnie nie kochasz? I on powiedział ze ma problem z kutalkiem i ona poszła z nim do lekarza i nadcieli skórkę i było wszystko o.k. Z tym , że nie sa teraz razem bo on zaczął nadrabiac stracony czas i pordywa laski na dyskotece i je bzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bollywood
swexi- to faktyczie podejrzanie brzmi a zdarzylo ci sie juz testowac jego wytrzymlosc na kuszenie jestescie 3 lata i nawet nie sprobowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobito o czym ty mówisz!!!Odwleka od ślubi!!!Jasne ,że nie jest pewien tego uczucia, albo jest żonaty i kręci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura, tez o ty myslalam, bo zobaczyłam kiedys ze przegladał strony w necie o problemach ze stulejka... no ale do cholery, tyle lat razem, tyle razem przeszlismy, do roznych rzeczy sie potrafil przyznac, wiec do tego by nie,... ale jak go o to zapytac? Przeciez nie wprost. Skoro facet wie, ze mnie traci teraz zachowujac sie tak, to nie powiedziałby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puki nie postawisz faceta pod ścianą to nigdy nie przyzna się do braku męskości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeżeli nie chcesz go urazić to zawsze obchodz się prawdą wtedy oszczędzisz cierpienia i sobie i jemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu to w delikatny sposób!!Ze bardzo go kochasz i ze może Ci powiedziec o wszystkim, że przeczówasz,że cos jest nie tak i ze zawsze może na ciebie liczyć!!!Powiedz też ze jeżeli cos przed tobą ukryje albo Cię oszuka to nigdy mu tego nie wybaczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty nie jest na pewno:) Sprawdzanie wytrzymałosci.... no jak juz sie tam jakos tego zaczniemy ;) to czasem ma finisz szybciutko, wlasciwie bez niczego wielkiego ( ale to nic chyba dziwnego w tym wieku a bez sexu) albo jak juz wiecej wytrzyma to tez dojdzie do pewnej granicy ktora zwie sie moje spodnie i sie zatrzyma bo uwaza ze nie mozna ( koscioł)... Ja juz wszytsko zrozumiałam, wiare tez, chociaz zawsze mi sie to dziwne wydawało, ale ok, tyle ze widze ze sie wcale do slubu nie spieszy i w zyciu nie usłyszałam, zeby sie tego sexu po slubie nie mogł doczekac... Albo zeby przede mna sie musiał jakos powstrzymywac specjalnie to tez nie. Nie ma checi za bardzi i juz. Moim zdaniem sie boi... ale czego, dlaczego nie umie mi odpowiedziec. Bo taki jest , tyle słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bollywood
laura chyba pomylilas watki :) swexi moze wprost go zapytasz o ta stulejke? moze faktycznie to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, czy ty masz moze stulejke i dlatego tak nie spieszy Ci sie do sexu? o rany, ja otwarta jestem o odwazna...ale....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze myślę, ze on się wstydzi tego, że szybko się spuszcza i nie zdązy nawet go wsadzić bo już puści a 2 raz nie da/ Faceci tacy są boją się kompromitacji!!!!a nie prubujesz go podejśc? ubierz ładną bielizna i stań przed nim w walentyki i powiedz ze to Ty jestes prezentem na walentyki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×