Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

papa co zlego to nie ja, za złośliwosci przepraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Ja akurat przy wiadomościach, wiec też mi się nie chce, a wręcz przeciwnie, ale służę pomocą i wyręczam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu widze wykorzystujesz moją niewiedze na by pokazać swoje mocne strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapinam rozporek
choć dziś nie wtorek ;) Pomysł z newsami co prawda ciekawy, jednakowoż wolałabym, by mnie newsy nie dotyczyły. Co do autorstwa - równiez guzik wiem. Oczywiście witam. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera co to za radio jakby żadna inna baba cycków nie miała ktos odbiera mi kobiecość [ emota wciąz mi nie znana ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapinam rozporek
Ike, może ta? 😭 Emota, oczywiście. Ale nie płacz, Ike. Cycki nie zając - nie uciekną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta:P nie lubię was:P a co do cycków- na szczęście w cyckonoszu mają dość ograniczone pole manewru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ike oraz Zapięty Rozporku, marne prognozy dotyczące mojego definitywnego odejścia, oj marne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Radio jest rozczarowane moją obecnością, więc próbuje mnie podejsć ambicjonalnie. Prognozy troszkę w górę, gdzieś tak ze 2 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia:D i masz:P zachciało się ogłoszeń matrymonialnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapinam rozporek
Lusiu, skłamałabym pisząc, że przykro mi z tego powodu :P Ale jak możesz odejść, skoro oferta matrymonialna jeszcze nie zamieszczona? ;) Pomożemy CI z wyborem kawalera doskonałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Właśnie, w Was moja ostatnia nadzieja, wiec gdzie będę szła! :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapinam rozporek
Hmmm, pamiętacie niejaką ankieterkę? Obserwowała kafe i pisała na pomarańczowo wnioski dotyczące co poniektórych nicków. To może być ona. Albo Szukający. A może i nie? Przecież sposób pisania zmienić jest bardzo łatwo. Jak i wspomnieć o sobie dla niepoznaki. Tak się "głośno" zastanawiam. Ciekawe tylko, dlaczego nasze nicki w pierwszej kolejności wyłapała? (ta osoba) Myślicie, że się dowiemy, któż to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusy! sami w bojowym nastroju zaatakowała radio- tym razem nie cyckami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze nicki powiadasz a ja tam rozporka nie widzę :P ja nadal obstawiam ta sama osobę i nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Ja Ankieterki nie kojarzę, a Szukanie podobno nie ma teraz polskich znaków diakrytycznych :) A że od nas zaczęła to pewnie z powodów częstego pobytu niniejszego topiku na szczycie listy tematów w dniach ostatnich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa i dlatego wspomina nieco starsze czasy kuchni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapinam rozporek
Ike, bardzo możliwe, że to jest ta osoba, którą obstawiasz. Abstahując od stylu, a skupiając się na treści i ukierunkowaniu postów - to może być ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapinam rozporek
Sami, i masz rację. Dobry towar;) nie potrzebuje reklamy. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz ale przecież retro nie zawsze miała kuchenny styl poza tym ja nie obwiniam:D ja zgaduje:D lektura całkiem fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapinam rozporek
Fajna, fajna. :) Przyunajmniej wystarczy na jeden topik zajrzeć miast przeglądać milijony, by byc na bieżąco. Ale wiesz, babska ciekawość męczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki towar? cycki to nie towar tylko część mnie,gdyby były sztuczne to chooj mozna reklamować,ale nie coś co jest NATURALNĄ częścią osoby o zesz sie troche uniosłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Myślicie, że Retro miałaby tyle czasu, żeby prześledzić większość wątków na forum? Przecież to trzeba czytać przez większość dnia ... Mnie się ten styl trochę kojarzy z wredna statystyką, która działała w lecie. Ale to chyba też nie jest ona. Wredna, jeżeli to Ty to daj cynk, wiesz gdzie, OK? Obiecuję milczeć po grób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu nie wiem ile czasu ma retro wiem, że ja mając dużą rodzinę i prace- mam czas- nawet jeśli wydaje się to niemożliwe- to dla mnie jest możliwe:P ale pamiętam gdy retro tak jak ja potrafiła "biec po życie" ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu wbrew pozorom znam tu niewiele osób więc wybieram ze znanych mi a oczywiście, że mogę piekielnie się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×