Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

słodka gorączka odbiera mi wenę ale obiecuję, że się poprawię a co do rozgłosu- to wiesz słodka- choćbym robiła nic to i tak jestem sławna- wystarczy, że jestem ike- więc chwilowo mogę spocząć na laurach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike - ja, ta chodząca łagodność, kłótliwy? No wiesz, chyba się z Tobą pokłócę... :classic_cool: A tak poważnie to położyłem laskę na próby zmieniania świata, tym bardziej, że często - jak widać na załączonym obrazku - dostawało się osobom, które na to nie zasłużyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie to położyłem laskę stawiaj ją szybko z powrotem!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niechcący wygoniłam słodką :O zawsze cholera albo utopię jakiś topik albo kogoś wygonię MS- ja niestety dziś odpadam- więc może niech jednak leży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty zdrajco:P w takim razie kończę przerwę kawową i zapowiadam ciche minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy z tym podpadaniem ? kafe teraz jak martwa natura a ja musiała sie naszukac by was znalezc no wiem jakie jesteście szczere, wnikliwe i rozważne (tak tak wiem ze slodze ale ja tez szczera jestem) moj fordzik jest srebrzysty metalik - i co podpadam :D a te ciche minuty są dooo bre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez i dobrze przynajmniej nas docenią :D MS czy mam rozumieć, że dorabiasz sobie sexem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
To ja skorzystam z tego, ze ciche minuty się skończyły. Otóż potrzebuję rady lub głosu większości. Otóż będę robić naleśniki ze szpinakiem i zastanawiam się, czy do podsmażenia użyć trochę boczku, czy nieco kiełbasy. Co zrobilibyście na moim miejscu? z góry dziękuję za pomoc, radę vel zainteresowanie. ❤️ Konająca wirtualnie Luśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- u mnie wzgledy praktyczne przewazyły- nie widze brudu- oznacza nie muszę go myć :D - mąz jeżdził granatowym i wiecznie ganiał z wężem. to fakt moj tez zyskiwał bo się kąpał przy okazji ale pozastne juz przy srebrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia- jestem za boczkiem daje taki mniam smaczek :D tez bym zjadła ale nie mam talentu do naleśnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS a już myślałam, że masz jakieś logiczne wytłumaczenie :P lusiu nigdy przenigdy niczego nie robiłam ze szpinakiem nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
Słodka, ale to już dość dawno było o tej wodzie i nie tutaj :) Yeez, dzięki, na razie z braku innych opinii Twoja porada wygrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LzW - zdecydowanie boczek, kiełbasa do szpinaku jakoś mi tak... nie leży :) Yeez - jeśli chodzi o mycie to niestety masz rację, ale mam świetny patent na czarny lakier, żeby długo był czysty :classic_cool: Po umyciu biorę plak (taki do kokpitu) i pucuję cały samochodzik. Owszem, zakurzy się, ale wystarczy przetrzeć szmatką i znowu jest piękny :classic_cool: Kiedyś się ześlizgnąłem z maski po takim pucowaniu 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×