Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość zamyslona2626
hehehe dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desawcy
masz poronic i juz........takie to proste dla niego SUPER FACET.... ENDZIOREK moje skromne zdanie TO TY musisz podjac decyzje co dalej..dziecko to wiele wyzeczen ale nie koniec swiata,nie bedzie latwo ale mozna to poukładac...zadna decyzja nie jest łatwa,teraz musisz byc silna i postanowic co dalej ,obojetnie co postanowisz musisz sobie to sama poukładac na twojego nie ma co liczyc wazne jest teraz tylko czego ty chcesz....wszystkim nam łatwo sie radzi .tez urodziłam dziecko w wieku 19lat jest super dziewczyna ,ale było czasami bardzo ciezko dałam rade...ale poswieciłam siebie i swoja przyszłosc -szkoła.zawod...nie załuje ze ja mam ale tego ze nie wiele moge jej dac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
z tego co zrozumiałam z twoich postów edziorek, to on już wie, ze zostanie ojcem... i na twoim miejscu dałąm bym sobie z nim teraz spokój, skoro ona tak do tego podchodzi, skup się na sobie i dziecku, wy jesteście ważniejsi ni ten frajer... a skoro już o dzieciach mowa, to ja patrzę już od rana w pracy na takiego jednego dużego dzieciaka ;) zarzekał się, że przyniesie mi w piątek moje rzeczy do pracy... minął cały piątek, sobota i już spora część niedzieli, przez ten cały czas jesteśmy razem w pracy i nawet do mnie na zeszedł z tymi rzeczami, tylko się patrzy, stale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziorek z pewnością sobie poradzisz choc nie bedzie łatwo A ja nie wiem czy człowiek który oczekuje bys poroniła zasługuje na miamo ojca? Wg mnie NIE Znam przypadek gdzie para - jeszcze wtedy, wpadla, okazało się że dziewczyna była w ciąży - nie wiedziala o tym jak się rozstawali, ojciec nie jest z matka dziecka, ale jest ojcem. Wziął odpowiedzialnośc życie, życie swojego dziecka. A jeśli ojciec chce śmierci dziecka wg mnie nie jest wart sie tak nazywać. Nawet jak nie chce być z Tobą powinien wziąść odpowiedzialność za to. Takie jest moje zdanie sorki za mocne słowa, tak po prostu myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde... Edziorek ni emogę nawet patrzeć na to co piszesz.... Jakby mi facet powiedział, że mam poronić, czy coś to bym się chyba z miejsca odkochała :| Zostanę feministką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
o właśnie!! myśl o sobie i dziecku, a nie o tym frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się oglądać za nieodpowiedzialnym chamem! Napewno znajdziesz kogoś kto pokocha i Ciebie i dziecko całym sercem! Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też się boje, że mój to czyta, bo on wszędzie wlezie w tym necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jakby przeczytał co napisałam jak opisywałam rozstanie to bez problemu... :P Ooooo nie to by masakra była wtedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
a ja tam bym nie miała nic przeciwko, jakby mój czytał ;) może dałoby mu to coś do myślenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 Z okazji TEGO Dnia życze Wam Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet życzę Wam wspaniałe, niepowtarzalne Panie! 👄 no i endziorek1111 - trzymaj się Kochana, ja też mam dziecko, a z jej ojcem rozstałam się gdy miała 3 miesiące, ja wtedy na dodatek nie pracowałam(dopiero wybierałam się na studia), zostałam sama jak palec (dziękować tylko mamie za pomoc ). Dzisiaj moja Królewna ma 5 lat, a ja niczego nie żałuję i nie żałowałam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym wolała, żeby nie czytał. Znowu by powiedział "ta to jak zwykle musi wszystkim rozgadać" :P nie ale poważnie to chyba nie byłoby dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??!! Weź nie gadaj już z nim lepiej, bo tylko niepotrzebnie sie denerwujesz. O alimenty do sądu wystąp, a z nim daj sobie spokój. Tak będzie lepiej dla Ciebie. Chędorzony ignorancki dupek! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
pewnie, nie gadaj z nim już wcale na ten temat, tylko niepotrzebnie się stresujesz olej drania i jak się urodzi maluch, to do sądu o alimenty lepiej ci będzie bez takiego dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
jeszcze bym tego smsa zachowała i tez do sądu z nim poszła, ze cie nakłania do pozbycia się dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
ale tak to chyba tylko na amerykańskich filmach można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
witam, dawno mnie nie bylo, ale czytam Was Kobietki, czytam :) U mnie sie duuuzo pozmienialo, ale to dluzsze pisanie. Kurcze, Edziorek, jak bym zrobila jak stefania mowi - smsa i do sadu, powaznie, na pewno da sie cos z tym zrobic. Gdyby mi cos takiego facet napisal to zniszczylabym go za chcec zabicie mojego dziecka. Zniszczylabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
Jak bedzie dobry prawnik - to podchodzi pod przestepstwo umyslne - zamiar ewentualny. To jest sugestia abys zabila dziecko. Nie zostawilabym tak tego. Cham mysli ze jest bezkarny, a nie jest, i bardzo by sie zdziwil gdyby dostal wezwanie do sadu. Nie tylko w ameryce takie rzeczy mozna przeprowadzic. Jezuuu, ale sie teraz zezloscila, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachowaj tego smsa
dobrze ci tu radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
no właśnie ja tez się wkurzyłam, co za dupek, jak nie chce tego dziecka, to niech go nie wychowuje, a nie każe się go pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dla wszystkich kobietek!!! :) Ehhh, a mój ex nawet głupich życzeń nie potrafi wysłać, nie wiem czy on udaje, że się nie znamy czy co?! Co za gówniarz, to już faceci których ledwo znam poprzysyłali mi dziś życzenia, a od kolegów z klasy kwiatki dostałam! A ten, 2 lata związku i nawet głupich życzeń nie potrafi wysłać! Niektórzy nie zasługują na miano faceta. I aż chce mi się śmiać jak to on zawsze się zachwalał, że jest takim dżentelmenem, że zawsze się z honorem zachowuje... Haha, honor to on miał tylko w gębie, tylko gadać o tym potrafi a jak przychodzi co do czego, to zachowuje się jak niedojrzały małolat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mu głupio :P Mój tez mi nie złożył :P Ale napewno miał jaki "ważny powód" typu brak kasy na komorce, brak dostępu do neta... Powodów jest całe mnóstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziorek1111 - a Ty się nie przejmuj tym chamem, tylko myśl o sobie i dziecku, jak Ci tu radzą. Będzie dobrze, zobaczysz :) Wiem, że to się łatwo mówi, ale musisz w to wierzyć i pokazać mu, że jesteś silna i on nie ma prawa Ci już mówić co masz zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
zablokuj chama, nie odzywaj się do niego wcale, a te wszystkie rozmowy, w których cię nakłania do pozbycia się dziecka zachowaj i do sądu z tym bo już ten typ według mnie przechodzi wszelkie granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie ma takich powodów, a nawet wiem, że był dziś w kwiaciarni po kwiatki i bardzo się z tego cieszył... Co, głupio mu wysłać do mnie smsa z życzeniami?? To jest to jego honorowe zachowanie? To już zwykła uprzejmość każe wysłać te życzenia, a on, tak jakby nigdy mnie nie znał! I on jest taki honorowy i zawsze wie jak się zachować hahaha, a tak się zawsze tym chwalił przede mną... Ale mi się chce teraz śmiać z niego, szarmancki i mocny to on jest ale niestety tylko w gębie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziorek, on chyba nie wie co on gada! Przestań z nim wogóle dyskutować na ten temat! On się śmieje z Ciebie, że masz miekkie serduszko, że się rozczulasz nad maluszkiem którego w sobie nosisz?! On jest jeszcze niedojrzały do bycia ojcem! Trzymaj się z daleka od niego, zajmij się teraz dzieckiem. Jesteś młodą i wspaniałą kobietką a jest wielu mężczyzn, którzy marzą o tym, by związać się z taką kobietą i stworzyć rodzinę! On na to nie zasługuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurzyłam!! ZABLOKUJ GNOJA! ALBO IDZ MU W RYJ STRZELIĆ! ALBO JA PÓJDĘ!! nie no nie moge jaki sk*rwysyn!!! Aż brak słów :O Mała - hipokryta nic więcej z niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ex 13:19:54 jakby to facet miał rodzić czyli np. ja to bym robił wszystko dla drugiej zamieszanej w to osoby tak jakby chciała" A dlaczego to Ty masz robić dla niego wszystko?! To on powinien teraz robić wszystko dla Ciebie, bo jakby nie patrzeć to on jest za to odpowiedzialny! A teraz chce uciec i mieć problem z głowy, dlatego Cie namawia do usunięcia dziecka. Przepraszam, że się tak unoszę, ale tak się zezłościłam na tego faceta, jednak wielu z naszych ex to jeszcze dzieciaki, powinni się bawić w piaskownicy a nie wiązać się z kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×