Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Pewnie, że hipokryta, a ja się dziwie jak mogłam być taka zaślepiona i nie widzieć tego! A właściwie to jak z nim byłam to wiele razy widziałam jego dwulicowość, własciwie to zupełnie inny był przy mnie, a zupełnie inny wobec innych ludzi. I często miałam do niego o to pretensje, bo przy mnie potrafił być idealny, ale w towarzystwie kolegów czy chociażby rodziny, to zawsze zachowywał się tak obojętnie wobec mnie, jakby się tego wstydził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
normalnie tez bym mu w mordę dała, jak mieszka gdzieś w centralnej Polsce to podjadę i go kopnę dupę od edziorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
też mi to przyszło przed chwilą do głowy ;) ale by się zdziwił, jakby zobaczył grupę rozwścieczonych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKBYM CZYTALA SWÓJ SCENARIUSZ...edziorek, dla takiego palanta nie jest wazne co Ty czujesz, ja też tak komuś skomplikowałam zycie, SAMA, on w tym cholera nie uczestniczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefaniaharper- mój mieszka w centalnej, możesz mu przyłożyć ode mnie :D Nawet nie wiecie, jak mi teraz lekko z tą myślą, że już nie jestem z tym dwulicowym gówniarzem, że będe mogła zacząć nowy związek z kimś dojrzałym! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
normalnie śmieję się do komputera ;) mój brat mi zawsze mówił, ze jak się wścieknę, to biada mojemu wrogowi, bo nawet mocno przypierdolić potrafię ;) zaznaczam, że mam 1,5 metra wzrostu i ważę 48 kilo... zatem wygladałoby to komicznie, jakby taka kobitka wysiadła ze swojego malutkiego babskiego autka i poszła przylać obcemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha stefania, ale mnie rozbawiłaś :D świetnie by to wygladało! :D A ja też jestem taka niewielka, a potrafię przyłożyć, myśle że kobietki mają to wrodzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyobraźcie sobie minę takiego faceta :D Chyba by się spalił ze wstydu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
ale byśmy mu mordę oprały he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to właśnie tak powinno się załatwiać sprawę z facetami, a nie ryczeć po kątach :D Echhhh tylko żeby to takie proste było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
Hej dziewczyny po pierwsze: edziorek - toz to totalny debil z tego twojego exa i powiem jedno: ciesz sie, ze jest exem!!!!!!!!!! jak mozna powiedziec "masz poronic i juz". bzykac sie bylo fajnie, ale juz wziac za to odpowiedzialnosc to nie... szkoda mi slow na takich palantow. nie mowiac juz o totalnym braku edukacji w sprawach seksualnych - nie da sie po prostu poronic z wlasnej woli bez uszczerbku dla swojego zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
no i dodam tez cos o sobie: w koncu wczoraj nie wytrzymalam i w nocy wyslalam exowi smsa po pijaku (na szczescie obylo sie bez literowek wskazujacych na moj stan ;) ze milo mi bylo go zobaczyc (bo widzielismy sie w piatek "przypadkowo", jak opisywalam wczesniej. odpisal niedawno, ze tez mu bylo milo i ze fajnie dostac takiego nocnego smsa (czyli domyslil sie, ze bylam nawalona ;) a ja zdalam sobie sprawe, ze nadal go strasznie kocham :( najgorsze sa dla mnie poranki w weekendy, po imprezach, jak nie ma sie do kogo przytulic... dzizas, co za sentymenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed chwilą zobaczyłam przez okno kolesia, który z daleka łudząco przypominał mojego exa.... i koniec... mam doła :/ Niby gówniarz niby nie warto, a ja i tak bym chciała, żeby wrócił... To jest popierzone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
no jest. ja tez bym chciala. tez gowniarz, ale go kocham. smutno mi jest :( k..a po co przylazil, teraz tylko od nowa musze sie zbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a jeszcze mi się dzisiaj śniło, że do mnie wróćił... Nienawidzę takich snów, bo się trzeba znich budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
ja mysle, ze moj to nawet nie tyle ma to gdzies, co sobie kompletnie sprawy nie zdaje i do glowy mu nie przyjdzie, ze dla mnie to jest ciezkie. bo tez nie daje mu po sobie nic poznac. w dzien rozstania zrobilam histerie, a potem nie wracalam do tego, nic nie mowilam o nas, o powrocie. a moze ktos ma jeszcze jakies dowcipy, ten o zlotej rybce byl genialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nawet histerii nie zrobilam. Stwierdziłam, że nie dam mu tej satysfakcji i nawet się nie rozpłakałam. To sam spanikował jak stwierdziłam, że spadam i zaczął powtarzać, że on nie chce, żebyśmy sie w ogóle nie spotykali. Ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo jak narazie cisza w eterze :) Kawał: Modlitwa kobiety przed snem: Panie Boze daj mi madrosc, abym mogla zrozumiec swojego meza. Cierpliwosc, zebym mogla znosic jego humory. Duzo milosci, abym mogla mu wszystko wybaczyc. Nie prosze cie o sile, bo bym chu%^*a zabila!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego faceci są beznadziejni?? -Bo ktos musi :D Kobita przezywa 3 orgazmy: sutkowy, lechtaczkowy i pochowy, a facet tylko jeden i to w dodaku ch*jowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo Agguś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agguś- hahaha, rycze ze śmiechu z tego Twojego ostatniego kawału o orgazmie! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no mi też sie spodobał :D jest.... taki prawdziwy :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w necie znalazlam :) A ja mam znajomych w wielkopolsce wiec nei powinno byc problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tez dobry pomysl :D btw brawo to za co ja dostalam ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×