Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

mamis ja tez biore wiesiolek 2tabletki 2razy dziennie.I widze poprawe.Niewielka ale jest:)A teraz kupilam sobie jeszcze siemie lniane.I nie moge tego przelknac:oZalewam je woda i robia sie takie glutki:oI chyba nie bede tego pila tylko wsypie sobie np.do jogurtu. Anntonina ja wspolzyje od testu owulacyjnego 3 dni codziennie:)Wydaje mi sie ze nie powinnam przegapic.Ale i tak nic nie wychodzi:( Kobietki bylam na tych badaniach hormonalnych.Wyniki powinnam miec jutro.Troche sie stresuje... A teraz siedze sobie sama w domku bo mezusio wyszedl z kolegami grac w pilke:)Ugotowalam rosolek i chyba zaraz sobie zjem:)Brzusio glodny:) Milej niedzielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moje przczółki:):) jak tam po weekendzie?? u mnie było super...zrobiłyśmy sobie z kobietkami w piatek babski wieczór i wróciłyśmy o 5 rano:D juz nie pamietam kiedy tak sie fajnie bawiłam... troszke czasu minęło. ale znowu trzeba wracać do codzienności:O dzisiaj mam wolne, ide na zakupy i nie wiem wlasnie co na obiad zrobic:O juz mi po prostu brak pomysłów. kobietki zakładam tabletke:) jak chcecie cos jeszcze zapisac do tabletki to zapisujcie . ja ta tabletke skoppiowalam co mielismy ja na poczatku. caluski niunie:) NICK...............Wiek .....cykl staran.......termin @........miejscowosc karmelek amada 24 -------------- ok.15maja Mrągowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!:) Karmelku my w sobotke bylismy u znajomych:)Wrocilismy o 3rano:)Wczoraj caly dzien w domku:)A dzisiaj lecimy do rodzicow na grillka:) mniaaam:) Buziolki:* NICK...............Wiek .....cykl staran.......termin @.....miejscowosc karmelek amada 24 ..............................ok.15maja...... Mrągowo paczus11.........24............11.................27.05.............W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus my wczoraj bylismy na grillu na wsi u dziadkow mojego meza...dzisiaj ja mam wolne ale niestety moj maz wraca dopiero o 18:( ale brakowalo mi takiego szalenstwa:D odstresowanie sie od wszystkiego:) paczus napisz mi czy teraz jak sie robi cytologie to slyszalam ze teraz odrazu sprawdzaja czy sa jakies bakterie. jak bylam w ciazy to mialam robiona cytologie ale tylko grupe mi sprawdzil. niewiem chyba bede musiala gina zmienic bo ten mnie troszke wkurza. musze go ciagnac za jezyk o cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ja robilam cytologie pol roku temu.I jest napisane ze nie stwierdza sie cech srodnablonkowej neoplazji ani raka.I ze obraz cytologiczny w granicach normy.I nic wiecej. Ja mam super lekarza.Jak przychodze do niego to trzyma mnie pol godziny i wszystko tlumaczy.Moze idz do jakiegos innego lekarza.A chodzisz karmelku prywatnie?jak tak to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze chodze prywatnie. ten moj lekarz tez dlugo mnie trzyma w gabinecie ale gada ze jest wszystko dobrze. a jak mu mowie ze jajniki mnie bola juz dluzszy czas, praktycznie od poczatku ciazy do teraz, caly czas je odczuwam...to mowi ze jest wszystko dobrze. mialam robiona cytologie ty mialam tylko napisane gr.II i nic wiecej. prosilam go zeby mi dal wykaz badan jakie mam zrobic. tlumaczylam mu ze mi nie chodzi o to zeby szukac przyczyny poronienia tylko profilaktycznie zeby wiedziec ze przed kolejna ciaza jest wszytsko ok. a on powiedzial ze badania sie robi dopiero po 3 a nawet trzech poronieniach:O:O to ja mu mowie to co teraz mam nic nie roic tylko czekac az drugi raz poronie??? no po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku jak nie jestes jego pewna to moze wybierz sie do innego lekarza.Jajniczki Cie bola?Karmelku ja pamietam po poronieniu tak strasznie mnie jajniki bolaly ze nie moglam chodzic:(Po 3 tyg.przeszlo.Ja bym zrobila na Twoim miejscu badanie nasienia.Tez dosyc dlugo czekalas na ciaze.I jeszcze badania hormonalne.I wszystko bedzie jasne.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paczus:) paczus a ty na badania nasienia bylas w przychodni ze swoim mezem?? bo moj beze mnie nie chce isc:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
Hello a nam brakło weekendu,żeby wszystko pogodzić:( Ja w tym tyg powinnam dostać @ lada dzień. Maj rozpoczął się mi super cały czas prawie imprezuje może nie do tak późnych godzin jak wy koleżanki ale codziennie po troszkę:) W tym tygodniu wygląda na to że wolny mam tylko wtorek i piątek :) I jestem przed trudną rozmową z mężem na temat badania nasienia:( Jak długo czeka się na wyniki paczus11? Pozdrawiam i miłej nocki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiok78
NICK...............Wiek .....cykl staran.......termin @.....miejscowosc karmelek amada 24 ..............................ok.15maja...... Mrągowo paczus11.........24............11.................27.05..... ........W asiok78...........30..........ok.16...............07.05.............P-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku ja bylam z mezem w labolatorium.Mamy dosyc blisko i moglismy zrobic to w domku:)Nasienie musisz dostarczyc w ciagu 20min.Jak macie daleko to bedziecie musieli zalatwic sprawe na miejscu:) Asiok ja czekalm na wyniki 2 dni.Bedziemy musieli powtorzyc badanie bo juz minelo 4 miesiace. Dziewczyny mam juz wyniki badan hormonalnych.Znacie sie na tym? Milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) paczus tak sie składa ze my do szpitala też mamy 5 kroków:) i tam jest labolatorium. paczus ja sie nie znam niestety ja tych wynikach z badan hormonalnych ale moze w google cos znajadziesz?? asiok78 to swietnie ze masz caly tydzien zaplanowany:) tez tak bym chciala , ale niestety moj maz to straszny domator:( a jak sama gdzie kolwiek ide to jest strasznie zazdrosny:O:Ou was tez tak kobietki jest?? bo my sie wlansie przez to czesto klucimy:( a ja kiedys pamietam ze nigdy nie lubilam sie nudzic w domciu:) wiec przeciwieństwa sie dobrały:) asiok musisz sie zaczernić bo ktos sie moze pod ciebie podszywac. zycze milego dzionka:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....udało mi się zaczernić nie wiedziałam że to się tak robi hehee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku moj mezus byl troche zazdrosny przed slubem:)Teraz mu przeszlo:)hi Asiok Wy tez bedziecie robic badanie nasienia? Dziewczyny robilyscie badania hormonalne?Ja mam lekko podwyzszona PRL.Mam 30.80ng/mL a norma to od 6.00-29.90ng/mL Chyba bede musiala brac tabletki za zbicie.Moj lekarz na urlopie.Dopiero bedzie w czerwcu:oW tym cyklu nie biore CLO.Ciekawe czy bede miala owulacje.Musze robic sobie testy owulacyjne. Dzisiaj jakos mi smutno...:(Czasami tak mnie dopada.Bym plakala i plakala...Kobietki czy Wy tez czasami macie takie doly?czy tylko ja?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus nie smuc sie, uwierz mi ze tutaj parwie wszystkie tak mamy, ale to chyba normalne, ze czasami sie ma wszystkiego dosc:( paczus ja nie robilam badan hormonalnych , ale sie na nie wybieram:) paczus tutaj na forum jest chyba jakis topik o podwyzszonym PRL , tam pewnie sie czegos wiecej o tym dowiesz jak znajde ten topik to dam link:) ach kobietki jaka paskudna pogoda:O dzisiaj normalnie w nocy mnie wiatr obudzil:D a jak u was kobeitki z pogoda?? zycze milego dzionka:*:*:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! U mnie świeci słońce, ale trochę wieje. Ja badań nie robiłam ale jak nie wyjdzie w tym cyklu to sie na nie wybiorę. Dzis mam 16dc a temperatura cały czas niska :( Pewnie znów owulacja się przesunie :o Z mężem nie dajemy za wygrana i codziennie walka he he Lepiej żeby owul przyszla bo padniemy z sił :) :) :) Paczus mnie się zawsze chce ryczeć przed @. To juz norma :) Dziewczyny jestem w szoku jak ten czas leci. Mam wrażenie że żyję od owul do owul. BEZ SENSU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzczus11
Dziekuje dziewczyneczki za slowa otuchy:):*Dzisiaj juz mi troszke lepiej:) Musimy byc silne:) Karmelku u mnie ziiimno i ponuro:oNic sie nie chce w taka pogode:o Anntonina ja w poprzednim cyklu owulacje mialam w 18dc.A dzisiaj to moj 11dc.Tez juz zaczynamy:)Troche wczesnie ale damy rade:):):) Ja tez mam takie wrazenie ze zyje od owulacji do owulacji:)he!i tak bedzie dopoki nie zajdziemy w ciaze. Dziewczyny gdzie sa te bociany?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus jesli mialas owulacje w 18dc to ile trwal twoj ostatni cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pijecie siemie lniane na poprawe sluzu?mozna brac przez caly cykl.A wiesiolek tylko do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor moje kobietki:) jak tam ida starania??ja sie zapowiada weekendzik?? ja to caly weekend spedze z mezem, bo ostatnio chyba przez to poronienie troszke sie odsunelismy od siebie:(:( juz nie potrafimy ze soba rozmawiac jak kiedys:( strasznie jestem wybuchowa...wszystko mi przeszkadza:( po rozmowie ze soba stwierdzilismy ze tak dluzej sie nie da. jedziemy jutro sobie tak przy sobocie na grila gdzies nad jeziorko:) sobie troszke poleniuchowac:) juz nie moge sie doczekac lata bo z checia bym sie popluskala juz nad jeziorkiem albo morzem:) zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ale dziś grzało jestem padnięta po całym dniu:( Nie wiem paczus11 czy pójdziemy na te badania ja dalej jestem nastawiona na przerwę w planowaniu ciąży :( Co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny slyszalyscie o tej oszustce co buszuje po wszystkich forach i oklamuje ludzi??? dobrze ze jeszcze nie zajrzala do naszego topiku bo chyba bym ja na kopach pogonila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiok a jakie ty badania porobilas?? bo dopieor co zobaczylam ze ty juz 16 cykl... gin cie nie wyslal najakies badania?? to troszke dlugo 16 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus11 czemu nie bierzesz clo lekarz ci tak zalecił? I czy to oznacza że nie miałaś owulki zanim zaczęłaś brać clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym roku kolo lipca robiła hormonalne i wszytko było ok Teraz chodzę do lekarza dopiero 4mies bo zmieniłam lekarza kazał zrobić badanie nasienia ale nie wiem nie pytałam męża czy będzie to robić, kiedy się zburzył że jemu na pewno nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×